• GoHome Professional
kuće petrčane do 450000 eura terasa - GoHome
  • kuće petrčane do 450000 eura terasa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće petrčane do 450000 eura terasa

  • Za upit "kuće petrčane do 450000 eura terasa" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.530 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • 420000 eura (malo jeftiniji)
    • 470000 eura (malo skuplji)
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PETRČANE, 390.000 €, 73,00 m2 cca 5340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ZADAR, KOŽINO - Luksuzan stan s terasom u urbanoj vili S3 Prodaje se luksuzni stan u novogradnji u mjestu Kožino pokraj Zadra. Smješten je na prvom katu urbane vile na dva kata s liftom. Ukupna stambena površina stana iznosi 58,17 m2 m2. Sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 390.000 €, 111,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Petrčane ? Luksuzni trosobni dvoetažni apartman s krovnom terasom i pogledom na more!! Na mirnoj lokaciji u Petrčanima, svega 80 m od mora i plaže, prodaje se prostrani dvoetažni trosobni apartman s panoramskim pogledom na Zadarski kanal. Apartman se nalazi na 1. i 2. katu manje apartmanske....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 420.000 € na 400.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PETRČANE, 400.000 €, 104,00 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.02.2026 - 420.000 €
23.05.2026 - 400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se luksuzan apartman u NOVOGRADNJI, zgradi sa ukupno 4 stambene jedinice, na izuzetnoj lokaciji - treći red do mora, svega 50 metara udaljenosti do mora i plaže. Objekt se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, te prostrane terase koja ima prekrasan panoramski pogled na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće petrčane do 450000 eura terasa'
332.000 €
380.000 €
350.000 €
  Kuća, PETRČANE, 390.000 €, 58,00 m2 cca 6720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prilika sa pogledom! Desetak kilometara od Zadra nalazi se gradsko naselje Kožino s mnoštvom modernih vila i apartmana. Od Zadra do Kožina se može doći i šetnicom Svi koji žele mir i opuštajući ambijent ispunjen mirisima soli, mora i bujne mediteranske vegetacije, znaju kako je Kožino....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 368.000 € na 375.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PETRČANE, 375.000 €, 90,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 368.000 €
18.04.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se odličan stan u mjestu Petrčane kraj Zadra. Petrčane su slikovito dalmatinsko mjesto smješteno nedaleko od Zadar, između Zadra i Nina, poznato po svojoj mirnoj atmosferi, čistom moru i lijepo uređenoj obali. Ovo područje već godinama privlači posjetitelje koji traže kombinaciju....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 350.000 €, 260,00 m2 cca 1350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PETRČANE - PRVI RED DO MORA ? KATNICA SA VELIKIM POTENCIJALOM!! Zamislite jutra uz zvuk valova i miris mora ? ova kuća pruža upravo to. Smještena u prvom redu do mora, u samom centru Petrčana, ova nekretnina predstavlja rijetku priliku na tržištu. Kuća se prostire na 260 m² stambene....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 332.000 €, 122,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća s dva potpuno opremljena i kategorizirana apartmana rađena po mjeri, koji uspješno posluju već dugi niz godina. Kuća je kompletno renovirana 2022. godine, terase nude pogled na more, pripadaju joj 2 parkirna mjesta i 54 m2 okućnice s ostavom. Cijena: 332 000€ Karakteristike:....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 472.500 €, 105,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PETRČANE ? PUNTA RADMAN, trosobni stan u prizemlju s vrtom!!! U ponudi je moderan trosobni stan u prizemlju manje stambene zgrade s ukupno tri stana. Nekretnina se nalazi na mirnoj lokaciji u Petrčanima (Punta Radman), svega 150 metara od mora i plaže. Ukupna neto korisna površina....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 295.000 €, 98,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PETRČANE ? KUĆA + GARAŽA | 349 m² PARCELA | 221 m OD MORA | UREDNA DOKUMENTACIJA Prodaje se kuća u Petrčanima na parceli ukupne površine 349 m², s dvorištem i legaliziranom garažom, udaljena svega 221 metar od mora. Osnovne informacije: Tlocrtna površina kuće: 51 m² Garaža: 26 m²....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 490.000 €, 280,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2025.,

www.indomio.hr

Ova kuća uz more s bazenom za prodaju Zadar nalazi se u mirnom susjedstvu s puno zelenila okolo. Ukupna površina zemljišta je 425 m2, a ukupna površina stambenog prostora je 285 m2. Kuća se sastoji od prizemlja, kata i potkrovlja. Kompletno namješten sa svim potrebnim, kvalitetnim....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 490.000 €, 130,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PETRČANE - PUNTA RADMAN, uksuzni trosobni penthouse s velikom krovnom terasom, svega 200 m od mora! Na atraktivnoj lokaciji u mirnom dijelu Petrčana ? Punta Radman, nudi se penthouse u manjoj stambenoj zgradi s četiri stana. Ova nekretnina je idealna za obiteljski odmor ili kao investicija....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 495.000 €, 110,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PETRČANE ? PUNTA RADMAN, trosobni penthouse na 2. katu s krovnom terasom!! U ponudi je moderan trosobni stan na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno tri stana. Nekretnina se nalazi na mirnoj lokaciji u Petrčanima (Punta Radman), svega 150 metara od mora i plaže. Ukupna neto....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me