• GoHome Professional
kuće petrčane do 310000 eura - GoHome
  • kuće petrčane do 310000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće petrčane do 310000 eura

  • Za upit "kuće petrčane do 310000 eura" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.089 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 150 m2
  •  Po cijeni
    • 290000 eura (malo jeftiniji)
    • 320000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PETRČANE, 280.000 €, 103,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Petrčane - Zadar Moderno namješten stan ukupne površine 103,29m2 s prostranim dvorištem površine 215m2 u kojem se nalazi uređeni zimski vrt, kamin, jacuzzi, vanjski tuš i više parkirnih mjesta! U dvorištu se nalazi i zimski vrt, ostakljen prostor sa prostorom za druženje. U suterenu....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 280.000 €, 119,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.05.2025.,

www.crozilla.com

PETRČANE-dvoetažan stan 119 m2, s okućnicom od 176 m2, namješten.</br> Dvoetažan stan površine 119 m2 nalazi se u suterenu i prizemlju i povezan je unutarnjim stubištem. Imaju odvojene ulaze tako da se stan može minimalnim zahvatom ( micanjem unutarnjeg....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 295.000 €, 98,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PETRČANE ? KUĆA + GARAŽA | 349 m² PARCELA | 221 m OD MORA | UREDNA DOKUMENTACIJA Prodaje se kuća u Petrčanima na parceli ukupne površine 349 m², s dvorištem i legaliziranom garažom, udaljena svega 221 metar od mora. Osnovne informacije: Tlocrtna površina kuće: 51 m² Garaža: 26 m²....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće petrčane do 310000 eura'
236.000 €
332.000 €
109.000 €
  Kuća, PETRČANE, 288.000 €, 480,00 m2 cca 600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.crozilla.com

Ovo atraktivno zemljište od 480 m2 smješteno je u mirnom naselju Kožino, samo 100 metara od mora, po cijeni od 600 EUR/m2. Idealno je za izgradnju manje zgrade ili luksuzne vile. Kožino je poznato po svojim čistim plažama, mediteranskoj vegetaciji i 2.500 sunčanih sati godišnje, što....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 280.000 €, 120,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

PETRČANE-dvoetažan stan 120m2, s okućnicom od 176 m2, namješten. Dvoetažan stan površine 120 m2 smješten na 2 etaže, suteren i prizemlje povezano unutarnjim stubištem. Svaka etaža ima odvojen ulaz tako da se stan može minimalnim zahvatom ( micanjem unutarnjeg stubišta) pretvoriti....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 332.000 €, 122,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien u ponudi ima polovicu dvojne kuće smještenu u mirnom dijelu Petrčana, namijenjenu kupcima koji traže spoj privatnosti, mediteranskog načina života i sigurnog investicijskog potencijala. Na parceli od 115 m² smješten je objekt ukupne stambene površine od 122 m², organiziran....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!

www.sajn-nekretnine.hr

Poreč, okolica

stan s korištenjem bazena i tenis terena

www.artliving-realestate.hr