• GoHome Professional
kuće petrčane Zadnjih 7 dana - GoHome
  • kuće petrčane Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće petrčane Zadnjih 7 dana

  • Za upit "kuće petrčane zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PETRČANE, 1.490.000 €, 259,00 m2 cca 5750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR, KOŽINO - Predivna vila s bazenom 100 m od mora Prodaje se predivna vila u mjestu Kožino pokraj Zadra. Objekt ukupne stambene površine 259,23 m2 izgrađen je na parceli od 668 m2. Sastoji se od podruma, prizemlja i kata. U podrumu se nalazi teretana, a u prizemlju su prostrani....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 1.850.000 €, 439,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR, KOŽINO - Urbana vila s 3 apartmana U novijoj zgradi, smještenoj uz borovu šumu s dvije strane i maslinikom s treće strane nalazi se jedan penthouse i dva dvoetažna apartmana. Sva tri apartmana su na dvije etaže. Apartmani imaju vanjski prostor oko donje etaže, a penthouse dvije....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 970.000 €, 237,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Zadar, Kožino, prekrasna vila s bazenom nalazi se na zemljištu površine 563 m2, koja je vrhunski i kvalitetno opremljena.Prizemlje vile sastoji se od ulaznog prostora, otvorenog koncepta kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, gostinjskog wc-a, prostora za saunu te natkrivene terase....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 980.000 €, 234,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzni stan na 1.katu urbane vile ? KOŽINO -80m od plaže Na prodaju je ekskluzivan stan smješten na 1.katu moderne urbane vile s ukupno tri luksuzne rezidencije, svaka na zasebnoj etaži (prizemlje, prvi i drugi kat). Objekt se nalazi u drugom redu do mora, na svega 80 metara udaljenosti....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 970.000 €, 240,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzna Vila s Pogledom na More u Blizini Zadra Ova moderna vila smještena je na parceli od 560 m² i nudi ukupnu bruto stambenu površinu od 240 m². Jedna od ključnih prednosti je neometan pogled na more, koji je osiguran uključivanjem dijela zemljišta ispred kuće u kupoprodajnu cijenu.....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 800.000 €, 392,00 m2 cca 2040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2024.,

www.crozilla.com

PETRČANE, prodaje se samostojeća Villa s bazenom smještena na povišenom dijelu terena i pruža osjećaj intime. Sastoji se od suterenskog dijela sa dva parkirna mjesta u sklopu sa podrumom, hodnikom te unutarnjim stepeništem koji vodi u prizemlje objekta u kojem se nalazi stan koji....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 600.000 €, 120,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR, PETRČANE - Kuća za odmor na prekrasnoj lokaciji s pogledom na more Na prodaju je prostrana i funkcionalna obiteljska kuća smještena na iznimno mirnoj i prestižnoj lokaciji u Petrčanima, predio Punta Skala, svega 200 metara od uređene plaže i kristalno čistog mora, u neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 1.915.000 €, 416,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.njuskalo.hr

ZADAR - PETRČANE, VILA E ? Luksuz, privatnost i mediteranski stil u srcu Petrčana!! U srcu slikovitog i mirnog naselja Petrčane, na iznimnoj lokaciji koja jamči potpunu privatnost i mir, smještena je Vila E, dio ekskluzivnog kompleksa od svega šest luksuznih vila. Ova jedinstvena....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 1.550.000 €, 256,00 m2 cca 6060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ZADAR, KOŽINO - Luksuzni penthouse s bazenom u izgradnji S4 Prodaje se luksuzni penthouse u izgradnji u mjestu Kožino pokraj Zadra. Stan je smješten na drugom katu urbane vile na dva kata s liftom. Ukupna stambena površina stana iznosi 165,26 m2. Sastoji se od tri spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 3.450.000 €, 419,00 m2 cca 8230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je luksuzna vila s bazenom smještena u Kožinu, mjesto udaljeno 5 minuta vožnje od Zadra. Vila ima ukupnu stambenu površinu 419 m2, te vlastito zemljište površine 814 m2. Vila se nalazi u potpunoj privatnosti na parceli s vlastitim prilazom s vratima, koji se dijeli samo....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće petrčane (165)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me