- kuće petrčane Najnovije

  • Za upit "kuće petrčane najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 3 nekretnina za upit kuće petrčane Najnovije pala cijena

 

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PETRČANE, 1.915.000 €, 416,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR - PETRČANE, VILA E ? Luksuz, privatnost i mediteranski stil u srcu Petrčana!! U srcu slikovitog i mirnog naselja Petrčane, na iznimnoj lokaciji koja jamči potpunu privatnost i mir, smještena je Vila E, dio ekskluzivnog kompleksa od svega šest luksuznih vila. Ova jedinstvena....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 550.000 €, 240,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

HR Na prodaju je atraktivna samostojeća kuća u neposrednoj blizini Zadra, u Kožinu, s prekrasnim pogledom na more. Kuća se sastoji od tri kata, tlocrtne površine 155 m2, i izgrađena je između 1985. i 1990. godine. U visokom prizemlju su smještene dnevna soba s blagovaonicom i izlazom....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 595.000 € na 530.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PETRČANE, 530.000 €, 124,00 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.02.2026 - 595.000 €
23.05.2026 - 530.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se luksuzan penthouse apartman u NOVOGRADNJI / zgradi sa ukupno 4 stambene jedinice, na izuzetnoj lokaciji - treći red do mora, svega 50 metara udaljenosti do mora i plaže. Objekt se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, te prostrane terase koja ima prekrasan panoramski....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 1.050.000 €, 415,20 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, PETRČANE - Kuća s 3 velika stana i prekrasnim pogledom na more! Punta Skala! Prodaje se prekrasna kuća na jednoj od najtraženijih lokacija u Zadarskoj regiji ? Punta Skali u Petrčanima. Ova jedinstvena nekretnina sastoji se od tri prostrana stana, svaki s očaravajućim pogledom....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 390.000 €, 58,00 m2 cca 6720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prilika sa pogledom! Desetak kilometara od Zadra nalazi se gradsko naselje Kožino s mnoštvom modernih vila i apartmana. Od Zadra do Kožina se može doći i šetnicom Svi koji žele mir i opuštajući ambijent ispunjen mirisima soli, mora i bujne mediteranske vegetacije, znaju kako je Kožino....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 700.000 €, 188,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo u potpunosti opremljenu apartmansku kuću s 5 apartmana u Petrčanima kraj Zadra. Površina kuće iznosi 188 m². Kuća sadrži 5 potpuno opremljenih apartmana, plus stan u prizemlju. Sastoji se od: 3 studio apartmana 2 apartmana s odvojenim dnevnim boravkom Stana u prizemlju za....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 332.000 €, 122,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien u ponudi ima polovicu dvojne kuće smještenu u mirnom dijelu Petrčana, namijenjenu kupcima koji traže spoj privatnosti, mediteranskog načina života i sigurnog investicijskog potencijala. Na parceli od 115 m² smješten je objekt ukupne stambene površine od 122 m², organiziran....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 1.915.000 €, 416,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Petrčane, Zadar Predstavljamo luksuznu samostojeću villu neto površine 416 m2, na parceli od 668 m2, s bazenom od 44 m2 koja se gradi u modernom kompleksu od 6 villa. Vila se prostire na 3 etaže: Prizemlje u kojemu su ulazni hodnik, strojarnica, gostinjski toalet, spremište, igraona,....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 1.250.000 €, 219,00 m2 cca 5710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ZADAR, KOŽINO - Luksuzan stan s bazenom u izgradnji S1 Prodaje se luksuzni stan u izgradnji u mjestu Kožino pokraj Zadra. Prostrani stan s vrtom i bazenom smješten je u prizemlju urbane vile na dva kata s liftom. Ukupna stambena površina stana iznosi 180,84 m2. Sastoji se od tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, PETRČANE, 849.000 €, 259,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća/vila, katnica, pov. 259 m2, Kožino kraj Zadra. Nalazi se na okućnici pov. 1100 m2 koja je kompletno uređena i sadrži bazen pov. 38 m2. Nalazi se na rubnom dijelu mjesta, tako da je okružena prirodom. Kuća sadrži prizemlje i kat. U prizemlju se nalaze dva jednosobna....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće petrčane (165)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!