• GoHome Professional
kuće pelješac 170 m2 - GoHome
  • kuće pelješac 170 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pelješac 170 m2

  • Za upit "kuće pelješac 170 m2" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 1.869 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosječna cijena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, STON, 258.000 €, 174,00 m2 cca 1480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2024.,

www.indomio.hr

Pelješac, Mali Ston ? dvojna kuća s pogledom na more neto korisne površine 174 m2, smještana u srcu povijesnog naselja Mali Ston, udaljena svega 65 metara od mora.Sastoji se od 3 etaže, svaka tlocrtne površine od 58 m2.U suterenu se nalazi spremište i trenutno radionica koje je moguće....

 
 
 
  Kuća, OREBIĆ, 126.000 €, 176,00 m2 cca 720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

KUNA PELJEŠKA ? Dvije kamene starine s projektom za vilu s bazenom Pronađite mir u autentičnom pelješkom kamenu, okruženi tišinom vinograda i baštinom koja traje. Ova nekretnina nudi rijetku privilegiju stvaranja privatnog utočišta na temelju već započete i pažljivo planirane vizije....

 
 
 
  Kuća, STON, 650.000 €, 162,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na prodaju vila u izgradnji, smještena na pravokutnoj parceli od 629 m², samo 100 metara od mora u Žuljani, jednom od najatraktivnijih mjesta na poluotoku Pelješcu. Stambena površina iznosi 162 m², raspoređena na dvije etaže. Unutrašnjost uključuje četiri prostrane spavaće sobe i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pelješac 170 m2'
225.000 €
Na upit
126.000 €
 
-11%

Promjena cijene sa 335.000 € na 299.000 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, JANJINA, 299.000 €, 170,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.01.2025 - 350.000 €
25.01.2025 - 335.000 €
21.05.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Pelješac, Sreser, kuća 170 m2 s dvorištem na zemljištu ukupne veličine 306 m2 u mirnom i zelenom okruženju.Nekretnina se sastoji od podruma, prizemlja i visokog potkrovlja zajedno s garažom.Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom, jedne spavaće sobe i kupaonice te unutarnjeg....

 
 
 
  Kuća, STON, 150.000 €, 168,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća u nizu sa 168 m2 stambenog prostora i samostojeća kuća sa 45 m2 stambenog prostora u malom i mirnom mjestu u centru poluotoka Pelješca. Kuća ima dvije etaže i dvije sobe. ID KOD AGENCIJE: 3793/30 Kuća sa 168 m2 stambenog prostora, na prodaju (prodaja).

 
 
 
  Kuća, OREBIĆ, 315.000 €, 173,00 m2 cca 1820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.09.2025.,

www.indomio.hr

Molimo nazovite na br. +385981953463 Hvala. ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU*** Kuća je smještena u širem centru Orebića na 250 - 400m od mora, glavne plaže i trajektne luke. Orebić se nalazi na poluotoku Pelješac odakle se trajektom, za 15 min stiže u Korčulu,....

 
 
 
  Kuća, MALI STON, 258.000 €, 174,00 m2 cca 1480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Kuća, DONJA BANDA, 200.000 €, 165,00 m2 cca 1210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaju se dvije autentične kamene kuće s pripadajućim vrtom u Županjem Selu, dijelu naselja Donja Banda, u neposrednoj blizini Orebića i otoka Korčule. Ovo imanje, smješteno u mirnom i slikovitom okruženju, idealno je za one koji traže bijeg od užurbane svakodnevice i žele uživati....

 
 
 
  Kuća, ŽULJANA, 675.000 €, 162,30 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Predstavljamo rijetku priliku na tržištu ? moderna vila u izgradnji, smještena na parceli površine 629 m² u mirnom ribarskom mjestu Žuljana, na jednom od najtraženijih dijelova poluotoka Pelješca. Ova nekretnina nudi savršen spoj privatnosti, luksuza i mediteranske autentičnosti.....

 
 
 
  Kuća, STON, 650.000 €, 162,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderna vila u izgradnji s otvorenim pogledom na more, na prodaju, smještena na južnoj strani poluotoka Pelješca. Vila se proteže na dvije etaže, s ukupnom stambenom površinom od 162 m². U interijeru su predviđene četiri prostrane spavaonice i tri kupaonice, čime je idealna za obitelji....

 
 
 
  Kuća, ŽULJANA, 650.000 €, 162,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, STON, 175.000 €, 180,00 m2 cca 970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Istražite izvanrednu priliku za ulaganje u prekrasnu kamenu kuću smještenu u srcu starog dijela Stona na poluotoku Pelješcu. Poluotok Pelješac je uistinu jedan od turističkih bisera južnog dijela Hrvatske. Tu su muzeji, stare utvrde, slikovite crkve i gradske jezgre. Zanimaju vas....

 
 
 
  Kuća, OREBIĆ, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i lijepom dijelu Orebića nalazi se prostrana i funkcionalna obiteljska kuća s više stambenih jedinica, idealna za obitelj, ali i kao investicija s mogućnošću dodatnih prihoda kroz turistički najam. Ova nekretnina pruža udoban život uz privatnost, vrt i otvorene vanjske površine,....

 
 
 
  Kuća, MALI STON, 225.000 €, 180,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

LOKACIJA Na samom početku poluotoka Pelješca smješten je Mali Ston. Mjesto s najboljim kamenicama na svijetu i najdužim zidinama u Evropi poznatije kao "evropski kineski zid". Tradicijski način života i miran ugođaj je ono što ga odlikuje i čini vrlo ugodnim mjestom za život i odmor.....

 
 
 
  Kuća, TRPANJ, 220.000 €, 183,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

EKSKLUZIVNA/ISKLJUČIVA PRODAJA PREKO AGENCIJE PELLO REAL ESTATE Kuća ima 4 etaže. U prizemlju su dnevni boravak, kuhinja, kupaona te ostava. 1 i 2 kat imaju identičan sastav: 2 studio apartmana s kuhinjom i sobom te kupaonom. na 3.katu se nalazi ostava,kuhinja,wc te terasa s kominom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 13)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!