• GoHome Professional
kuće pazin suteren do 2000 eura/m2 - GoHome
  • kuće pazin suteren do 2000 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pazin suteren do 2000 eura/m2

  • Za upit "kuće pazin suteren do 2000 eura/m2" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 1.609 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 190 m2
    • 190 m2 (prosječna površina)
    • barem 190 m2
    • 230 m2
  •  Po cijeni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 150000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PAZIN, 236.000 €, 120,00 m2 cca 1970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo vam ovu renoviranu kuću u nizu koja se nalazi u centru Istre, točnije u Pazinu. Kuća se proteže na tri etaže, suteren, prizemlje i prvi kat. U suterenu kuće trenutno je otvoreni prostor s izlazom na terasu i dvorište te parkirnim mjestom. Ovaj prostor nudi mogućnosti....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 230.000 €, 120,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.09.2025.,

www.casahome.me

Istra Pazin kuća u nizu s potencijalom. U srcu Istre, u povijesnom gradu Pazinu, nudi se udobna kuća u nizu. Kuća u ovakvom stanju sagrađena je 1980. godine na temeljima starije zgrade, a renovirana 2022. godine. Kuća se proteže na tri etaže, suteren, prizemlje i prvi kat. U suterenu....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 500.000 €, 317,00 m2 cca 1580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća se nalazi u malenom istarskom mjestašcu Trviž u okolici Pazina. Kupnjom ove nekretnine osiguravate sebi i svojoj obitelji privatnost i ugodan obiteljski život u samom srcu Istre. Veika posebnost ove kuće je što se na prostranoj okućnici nalazi se 65 stabala lješnjaka te možete....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pazin suteren do 2000 eura/m2'
600.000 €
230.000 €
265.000 €
  Kuća, PAZIN, 500.000 €, 317,14 m2 cca 1580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Smješten u srcu Istre, Trviž je šarmantno naselje udaljeno svega 10 kilometara od Pazina, administrativnog i kulturnog središta regije. Okolica Trviža obiluje prirodnim ljepotama, vinskim cestama i tradicionalnim istarskim konobama, čineći ga savršenim mjestom za ljubitelje prirode....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 275.000 €, 208,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Pazin, kuća sa lijepim pogledom na Učku. Kuća površine 208 m2, sastoji se od 2 stana. Prvi stan je dvoetažni i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom u prizemlju, dok su na katu tri spavaće sobe, kupaonica i ostava. Drugi stan je jednoetažni i sastoji se od kuhinje....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 275.000 €, 208,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U širem centru Pazina na mirnoj lokaciji u prodaji je ova obiteljska kuća sa panoramskim pogledom na Učku i okolnu prirodu. Kuća se može koristiti kao kuća sa 2-3 odvojena stana. Prvi stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice te 3 spavaće sobe i kupaonice na katu.....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 275.000 €, 208,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, KUĆA, PAZIN, 130 m2 Prodaje se kamena kuća u Pazinu s lijepim pogledom na Učku. Kuća je površine 208 m2, locirana je na zemljištu od 340 m2, te sastoji se od 2 stana. Prvi stan je dvoetažni i sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u prizemlju, dok su na....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 275.000 €, 208,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Pazin, obiteljska kuća s okućnicom i lijepim pogledom na planinu Učka. U širem centru grada Pazina, na povišenom dijelu s pogledom na grad i planinu Učka, prodajemo obiteljsku kuću s okućnicom. Kuća se može koristiti kao kuća sa 2-3 odvojena stana. Prvi stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 234.000 €, 110,00 m2 cca 2130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PAZIN - Renovirana kamena kuća Ponositi grad Pazin, srce Istre, je administrativno sjedište Istarske županije. Nastao je u nekim davnim burnim vremenima na strmim liticama iznad 130 metara dubokog ponora u kojem rijeka Pazinčica utječe u Pazinsku jamu - poseban morfološko-hidrološki....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 230.000 € na 234.000 € - 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PAZIN, 234.000 €, 110,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 230.000 €
27.02.2026 - 234.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Istra, Pazin Pazin, središte gospodarskoga, kulturnog, obrazovnog, sportskog i zabavnog života središnje Istre, ali i administrativno središte Istarske županije. U neposrednoj blizini centra prodajemo obnovljenu i namještenu kuću u nizu ukupne stambene kvadrature 110 m2. Kuća se satoji....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 260.000 €, 232,00 m2 cca 1120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Lindar, blizina Pazina - prodajemo započetu gradnju s pravomoćnim Rješenjem o izmjenama Građevinske dozvole, plaćenim komunalijama, voda i struja na terenu, napravljena septička. Izvorni projekt je moderniziran te je sada dozvoljen nastavak gradnje visoke prizemnice s jednim stanom.....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, Centar, 177.000 €, 190,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća u samom centru Pazina ? izvrsna prilika za investiciju! Nekretnina se sastoji od više funkcionalnih cjelina te pruža brojne mogućnosti za poslovnu i stambenu namjenu. U suterenu se nalazi konoba površine 25 m², idealna za skladište, vinski podrum ili dodatni sadržaj.....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 177.000 €, 190,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u samom centru Pazina izvrsna prilika za investiciju! Nekretnina se sastoji od više funkcionalnih cjelina te pruža brojne mogućnosti za poslovnu i stambenu namjenu. U suterenu se nalazi konoba površine 25 m, idealna za skladište, vinski podrum ili dodatni sadržaj.....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 240.000 €, 110,00 m2 cca 2180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je novoadaptirana kuća u nizu od 110m2 u blizini centra Pazina. Kuća je razvedena na suteren, prizemlje, 1. kat i potkrovlje ? tavanski prostor. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, toalet, kuhinja, dnevni boravak s izlazom na natkrivenu terasu i vrt te stepenište koje vodi....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, Centar, 285.000 €, 130,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Grad Pazin smješten je u središtu istarskog poluotoka, na zaravni koju okružuju okolna brda formirajući kotlinu. Stari dio grada smješten je nad strmim liticama ispod kojih se nalazi ponor rječice Pazinčice tvoreći tako geološki fenomen poznat kao Pazinska jama. Iz starog dijela grad....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 124.500 €, 250,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Autentična istarska kamena kuća s potencijalom ? okolica Pazina U srcu Istre, u mirnom naselju u okolici Pazina, prodaje se prekrasna tradicionalna kamena kuća ukupne površine 250 m², koja spaja autentični istarski šarm i suvremene mogućnosti uređenja prema vlastitim željama. Glavna....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 124.500 €, 250,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Autentična istarska kamena kuća s potencijalom okolica Pazina U srcu Istre, u mirnom naselju u okolici Pazina, prodaje se prekrasna tradicionalna kamena kuća ukupne površine 250 m, koja spaja autentični istarski šarm i suvremene mogućnosti uređenja prema vlastitim željama. Glavna....