• GoHome Professional
kuće pazin do 1800 eura/m2 bazen - GoHome
  • kuće pazin do 1800 eura/m2 bazen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pazin do 1800 eura/m2 bazen

  • Za upit "kuće pazin do 1800 eura/m2 bazen" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 1.412 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2
    • do 270 m2
    • 270 m2 (prosječna površina)
    • barem 270 m2
    • 320 m2
  •  Po cijeni
    • 1700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 150000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PAZIN, 650.000 €, 400,00 m2 cca 1630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo autohtonu istarsku vilu sa bazenom smještenu na prekrasnom slikovitom području središnje Istre. Ova lijepa kuća nalazi se na rubu srednjovjekovnog sela u samom srcu zapanjujućeg brdovitog i šumovitog istarskog krajolika. Spektakularan pogled koji inspirira pruža se na netaknutu....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 242.000 €, 150,00 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju samostojeća kuća u Roh- Bau fazi, Pazin okolica. Na prodaju roh-bau kuća s bazenom, bruto površine 150 m, neto površine 120 m, smještena na parceli od 911 m. Kuća je katnica i sastoji se od: Prizemlje: Dnevni boravak Kuhinja Ostava Tehnička prostorija Kupaonica Natkrivena....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 500.000 €, 284,00 m2 cca 1760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se obiteljsko imanje smješteno na sunčanoj i mirnoj lokaciji iznad grada Pazina, svega 5 minuta vožnje do centra. Idealna prilika za veću obitelj, više generacija, ili kao investicija za turizam. Kuća sastoji se od: dva odvojena stana, svaki površine 144 m potkrovlja od dodatnih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pazin do 1800 eura/m2 bazen'
242.000 €
242.000 €
390.000 €
  Kuća, PAZIN, 650.000 €, 400,00 m2 cca 1630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna vila sa bazenom u blizini Pazina. Ovaj smještaj sastoji se od 4 spavaće sobe, uključuje dnevni boravak, potpuno opremljenu kuhinju te 4 kupaonice. Vila površine je podijeljena u dvije jedinice, svaka s dvije šarmantne sobe na katu i svijetlim, udobnim dnevnim....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 242.000 €, 150,00 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom naselju i u blizini Pazina, prodaje se atraktivna katnica u roh bau fazi s bazenom, smještena na prostranoj parceli od 911 m². Ukupna bruto površina kuće iznosi 150 m², dok je neto stambeni prostor 120 m². Tlocrt i raspored: Prizemlje: prostrani dnevni boravak s izlazom na....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 242.000 €, 150,00 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Info 00385 98 592122 Roberta Prodaje se roh bau kuća u malom mirnom naselju okolica Pazina okružena zelenilom. Kuća je bruto površine 150m2 na parceli od 912m2. Kuća je katnica, prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, ostave, tehnicke prostorije, kupatila i natkrivene terase.....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 435.000 €, 237,00 m2 cca 1840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Središnja Istra ? luksuzna rustikalna kamena vila s unutarnjim i vanjskim grijanim bazenom U mirnom dijelu središnje Istre, u okolici Pazina, prodaje se impresivna kamena vila stoljetne starine, u potpunosti obnovljena uz najveći respekt prema autentičnoj istarskoj gradnji. Spoj prirodnih....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 1.090.000 €, 720,00 m2 cca 1510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.09.2025.,

www.broker.hr

Prodaje se ekskluzivna vila neto površine 720 m2 na prostranom imanju od 17.106 m2. Ova jedinstvena nekretnina nudi luksuzan i udoban životni prostor koji se sastoji od glavne kuće i dvije pomoćne kuće. Glavna kuća se proteže na tri etaže koje su povezane liftom. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 1.090.000 €, 720,00 m2 cca 1510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2025.,

www.indomio.hr

Istra, Kringa - luksuzna vila u rohbau gradnji na imanju ukupne površine 17.106 m2 U agenciji Liber Satis u ponudi je po mnogo čemu posebna stancija, imanje koje čine: 17.106 m2 okućnice, više modernih građevina ukupne površine 720 m2. Glavna zgrada razvedena na tri etaže povezane....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 670.000 €, 450,00 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.07.2025.,

www.eurovilla.hr

U srcu zelene Istre, na brežuljku iznad slikovitog gradića Pazina, smjestio se izvanredan kompleks od pet autentičnih kamenih kuća, nudeći savršeno utočište za one koji traže spoj mira, privatnosti i luksuza. Ova impresivna nekretnina, prostire se na prostranoj parceli od 1200 m2....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 600.000 €, 323,00 m2 cca 1860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Centralna Istra, prodajemo autohtonu kamenu kuću za odmor na mirnoj lokaciji. Tradicionalno dizajnirana istarska kamena kuća koncipirana je kao katnica sa podrumom, prizemljem i katom sveukupne površine 323 m2. U podrumu je smješten veliki vinski podrum, praonica, garderoba te dva....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 550.000 €, 399,00 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo kuću okruženu vinogradom na odličnoj lokaciji blizu Pazina koja se proteže na tri etaže ukupne površine 399m2. U podrumu se nalazi konoba, u prizemlju se nalazi ugostiteljski prostor sa dva sanitarna čvora (osoblje, gosti) i garaža. Do prizemlja se nalazi apartman sa kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, Centar, 280.000 €, 208,00 m2 cca 1350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvojna kuća u Pazinu, samom srcu Istre, s lijepim dvorištem i zadivljujućim pogledom na planinu Učku! Kuća može sadržavati dva stana jednostavnom preinakom što je čini savršenom za zajedničko stanovanje dvije obitelji ili kao investiciju za najam. Prvi, veći stan nalazi....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 260.000 €, 229,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.crozilla.com

Istra, Lindar, na prodaju kuća u roh bau fazi ukupne veličine 228m2.Podrum veličine 73m2 koji čini garaža, relax soba, enoteka i sanitarni čvor. Prizemlje je veličine 155m2 i čine ga ulazni pred prostor sa garderobom, kuhinja a blagovaonicom, dnevni boravak, četiri spavaće sobe, tri....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 675.000 €, 350,00 m2 cca 1930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

PAZIN, prekrasna vila s bazenom! Vila površine 350 m2, sastoji se od 2 dvoetažne stambene jedinice. I. stambena jedinica sastoji se od prostranog dnevnog boravka s kaminom, bogato opremljene kuhinje, blagovaonice i toaleta u prizemlju, dvije spavaće sobe te prostrane kupaonice s hidromasažnom....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 158.000 €, 186,00 m2 cca 850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.investa.hr

U slikovitom povijesnom gradiću nedaleko Pazina prodaje se samostojeća kuća ukupne površine 186 m², smještena na zemljištu od 236 m². Kuća se proteže na dvije etaže ? prizemlje i kat. U prizemlju se nalaze garaža te dodatna prostorija koja je nekada služila kao vinska konoba. Na katu....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 180.000 €, 232,00 m2 cca 780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Pazin, Lindar - prodajemo započetu gradnju ville s jednim stanom, koncipiranu kao dijelom visoku prizemnicu. Garaža, enoteka, relax room, spremište su izgrađeni (nulta i prva ploča). Voda i struja su na terenu, izgrađena je septička, prilaz direktno s asfaltirane ceste. Plaćene su....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 690.000 €, 350,00 m2 cca 1970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

Pazin, Istra - Luksuzna vila s privatnim bazenom Otkrijte vrhunac luksuza u srcu Istre, u Pazin, s ovom prekrasnom vilom od 350 m². Ova nekretnina, savršena za obitelji ili investitore, sadrži dvije prostrane jedinice na dvije etaže, svaka jedinstveno dizajnirana za udobnost i eleganciju.....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 73.000 €, 158,00 m2 cca 460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

EKSKLUZIVNO samo u našoj ponudi šarmantna istarska starina s velikom okućnicom i pogledom na prirodu U mirnom dijelu Pazina, u srcu Istre, prodaje se isključivo preko naše agencije ova autentična istarska kuća s velikim potencijalom, smještena na parceli od čak 1.553 m. Kuća površine....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more