• GoHome Professional
kuće pazin 200 m2 - GoHome
  • kuće pazin 200 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pazin 200 m2

  • Za upit "kuće pazin 200 m2" pronađeno 35 nekretnina - prosječna cijena 1.453 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 3 nekretnina za upit kuće pazin 200 m2 Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosječna cijena)
    • do 150000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PAZIN, 470.000 €, 200,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Ova moderna novogradnja nalazi se u mjestu Trviž, mjestu smještenom u središtu Istre u blizini Pazina, poznato po vrijednim i sposobnim ljudima. Mjesto prepuno uspješnih firmi i samostalnih obrta, koji su zaslužni za to da je Trviž jedno od rijetkih naselja u Republici Hrvatskoj koje....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 459.000 €, 200,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i zelenilom okruženom dijelu Pazina, u naselju Zarečje, nalazi se ova prostrana kuća stambene površine 200 m², smještena na potpuno ograđenoj parceli ukupne površine 3.500 m², od čega je 1.700 m² urbanizirano građevinsko zemljište ? što pruža brojne mogućnosti za dodatni....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 120.000 €, 187,00 m2 cca 640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.06.2022.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se kuća u širem centru Pazina. Na kući je započeta adaptacija koju je potrebno završiti. Kuća ima 3 etaže. U prizemlju se nalazi konoba. Na prvom katu je prostrani stan sa 3 spavaće sobe, kupatilom, kuhinjom i blagovaonom. Na drugom katu je još jedan manji stan sa jednom spavaćom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pazin 200 m2'
470.000 €
90.000 €
470.000 €
  Kuća, PAZIN, 275.000 €, 200,00 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je šarmantna kuća novije gradnje, smještena u malom i mirnom selu iznad slikovitog jezera Butoniga ? savršeno mjesto za ljubitelje prirode, mira i aktivnog života na otvorenom. Kuća se prostire na tri etaže, s ukupno četiri spavaće sobe, dvije kompletno opremljene kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 99.000 €, 200,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2025.,

www.possesso-nekretnine.hr

Kamena kuća za obnovu s puno potencijala u autentičnom istarskom mjestu U srcu malog autohtonog mjestašca, u neposrednoj blizini Pazina, prodajemo istarsku kamenu kuću koja nudi brojne mogućnosti za renovaciju i pretvaranje u autentičan istarski dom ili kuću za odmor. Nekretnina se....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 470.000 €, 200,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.indomio.hr

Moderna novogradnja u srcu Istre, smještena u Trvižu, 11 km od Pazina, ekološki opremljena sa vlastitim izvorom električne energije iz solarnih panela i električnim podnim grijanjem. Zbog kosine terena na kojem se nalazi kuća, panoramski pogled je očaravajući, pa su dnevni prostori....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 265.000 €, 200,00 m2 cca 1330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Kao najveći hrvatski poluotok, Istra već desetljećima očarava brojne posjetitelje iz svih krajeva svijeta. Osim popularnih turističkih odredišta na obali, sve više ljudi otkriva i skrivene ljepote unutrašnjosti, koje upotpunjuju sliku Istre kao podjednako zelene i plave destinacije.....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 275.000 €, 200,00 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je šarmantna kuća novije gradnje, smještena u malom i mirnom selu iznad slikovitog jezera Butoniga ? savršeno mjesto za ljubitelje prirode, mira i aktivnog života na otvorenom. Osnovne informacije: Tip kuće: U nizu Površina kuće: 200 m² (3 etaže) Broj etaža: Katnica Spavaće....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 470.000 €, 200,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Ova moderna i ekološki osviještena kuća smještena je u šarmantnom mjestu Trviž, nedaleko Pazina, u samom srcu Istre. Poznato po svojoj uspješnoj zajednici i razvijenim lokalnim obrtima, Trviž se ističe kao jedno od rijetkih naselja u Hrvatskoj s nultom stopom nezaposlenosti. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 441.000 €, 200,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Gržani, na prodaju je jedinstvena nekretnina u mirnom istarskom naselju Gržani, idealna za one koji traže privatnost, prirodu i veliki potencijal za uređenje prema vlastitim željama.KUĆA U NIZU ? 150 m²Kuća se sastoji od više etaža (3) i trenutno je za renovaciju, ali je moguće....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 340.000 €, 200,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je obiteljska kuća u Pazinu, smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u blizini centra grada, s koje se pruža lijep, otvoren pogled na okolinu i grad. Kuća se nalazi na blagoj uzvisini, što dodatno doprinosi osjećaju privatnosti i ugode. Kuća ukupne površine cca 200 m²....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 85.000 €, 193,00 m2 cca 440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Autentična kamena istarska kuća smještena u malom mjestu u središnjoj Istri. Selo se nalazi cca 15 km od Motovuna , isto toliko do Pazina. Kuća ima ukupno 193 m2 bruto površine. Sastoji se od prizemlja + dvije etaže . Adaptacija je započeta, međukatna konstrukcija i krov. Čarobne....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 275.000 €, 208,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U širem centru Pazina na mirnoj lokaciji u prodaji je ova obiteljska kuća sa panoramskim pogledom na Učku i okolnu prirodu. Kuća se može koristiti kao kuća sa 2-3 odvojena stana. Prvi stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice te 3 spavaće sobe i kupaonice na katu.....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 275.000 €, 208,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Pazin, kuća sa lijepim pogledom na Učku. Kuća površine 208 m2, sastoji se od 2 stana. Prvi stan je dvoetažni i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom u prizemlju, dok su na katu tri spavaće sobe, kupaonica i ostava. Drugi stan je jednoetažni i sastoji se od kuhinje....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 275.000 €, 208,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se kuća u Pazinu, koja se sastoji od dva stana, s uređenim dvorištem i prekrasnim pogledom na planinu Učka. Nekretnina je idealna za obiteljski život, dvije obitelji ili kao investicija za dugoročni najam ili najam radnicima. Prvi stan (dvoetažni) U prizemlju se nalazi prostrana....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 275.000 €, 208,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Angelus nekretnine agencija za posredovanje pri kupoprodaji nekretnina, nudi Vam u prodaju ovu kuću u Pazinu! Povoljno!!! LOKACIJA: U Pazinu, s nevjerojatnim pogledom na pazinsku jamu smjestila se ova simpatična kuća. Samo 1.5 km udaljenosti od centra grada, u blizini se nalaze trgovinski....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 275.000 €, 208,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Pazin, obiteljska kuća s okućnicom i lijepim pogledom na planinu Učka. U širem centru grada Pazina, na povišenom dijelu s pogledom na grad i planinu Učka, prodajemo obiteljsku kuću s okućnicom. Kuća se može koristiti kao kuća sa 2-3 odvojena stana. Prvi stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, Centar, 280.000 €, 208,00 m2 cca 1350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvojna kuća u Pazinu, samom srcu Istre, s lijepim dvorištem i zadivljujućim pogledom na planinu Učku! Kuća može sadržavati dva stana jednostavnom preinakom što je čini savršenom za zajedničko stanovanje dvije obitelji ili kao investiciju za najam. Prvi, veći stan nalazi....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 275.000 €, 208,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju dvojna kuća u Pazinu , s prekrasnim dvorištem i očaravajućim pogledom na planinu Učku. Ova nekretnina pruža idealnu priliku za miran obiteljski život, zajedničko stanovanje dvije obitelji ili kao investiciju za turistički najam. Kuća se sastoji od dva odvojena stana. Veći....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 275.000 €, 208,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, KUĆA, PAZIN, 130 m2 Prodaje se kamena kuća u Pazinu s lijepim pogledom na Učku. Kuća je površine 208 m2, locirana je na zemljištu od 340 m2, te sastoji se od 2 stana. Prvi stan je dvoetažni i sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u prizemlju, dok su na....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 311.500 €, 208,04 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvojna kuća u središtu Pazina, ukupne stambene površine 208.04 m2, smještena na ograđenoj parceli od 341 m2. Sastoji se od tri etaže: suterena, prizemlja i prvog kata. Temeljito je adaptirana 2019., čime je osigurana moderna funkcionalnost uz zadržavanje šarma originalne....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 198.000 €, 190,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PAZIN - Samostojeća kamena starina s iznimnim potencijalom Pazin u središnjem dijelu Istre je grad duge i bogate tradicije. Smješten u samom srcu istarskog poluotoka, tek tridesetak kilometara udaljen od mora kako istočne tako i zapadne Istre. Tu se život odvija podjednakim....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 176.000 €, 190,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

REMAX Centar Nekretnina iz svoje ponude izdvaja: Kuća s poslovnim prostorom u centru Pazina ? odlična investicijska prilika! Prodaje se kuća u samom centru Pazina, idealna za investitore, poduzetnike ili one koji traže nekretninu s više mogućnosti korištenja. Kuća se prostire na četiri....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 177.000 €, 190,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u samom centru Pazina izvrsna prilika za investiciju! Nekretnina se sastoji od više funkcionalnih cjelina te pruža brojne mogućnosti za poslovnu i stambenu namjenu. U suterenu se nalazi konoba površine 25 m, idealna za skladište, vinski podrum ili dodatni sadržaj.....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, Centar, 177.000 €, 190,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u samom centru Pazina ? izvrsna prilika za investiciju! Nekretnina se sastoji od više funkcionalnih cjelina te pruža brojne mogućnosti za poslovnu i stambenu namjenu. U suterenu se nalazi konoba površine 25 m², idealna za skladište, vinski podrum ili dodatni sadržaj.....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, Na upit, 200,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Villa u Istri - bezvremensko utočište gdje se tradicija susreće s modernom elegancijom Smještena na osami, u proplanku okruženom hrastovim i čempresovim šumama, ova Villa nudi savršeno utočište za one koji cijene mir, prirodu i profinjen način života. Spoj tradicionalnog šarma i suvremenih....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 560.000 €, 188,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, SVETVINČENAT - Prekrasna kamena vila u unutrašnjosti Istre. Kamena kuća , udaljena 3 km od većeg grada. Kuću je lijepo i kvalitetno dizajnirana. Kuća je građena 2016. godine. Površina: 188 m2. Prizemne prostorije: dnevne prostorije sa uređenim kaminom , izlaz na terase i vrt....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 695.000 €, 188,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Kanfanar PRILIKA!!! Ova nova Vila s bazenom ukupne površine od 180m2, udaljena samo 15 minuta lagane vožnje od centra Rovinja smjestila se u malom istarskom selu na blagoj uzvisini. Kuća predstavlja spoj autohtone istarske arhitekture i modernog dizajna. U prizemlju kuće nalazi....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 158.000 €, 186,00 m2 cca 850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.investa.hr

U slikovitom povijesnom gradiću nedaleko Pazina prodaje se samostojeća kuća ukupne površine 186 m², smještena na zemljištu od 236 m². Kuća se proteže na dvije etaže ? prizemlje i kat. U prizemlju se nalaze garaža te dodatna prostorija koja je nekada služila kao vinska konoba. Na katu....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 240.000 €, 181,00 m2 cca 1330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se kuća u nizu u malom i mirnom selu iznad jezera Butoniga.Kuća se sastoji od tri etaže,4 spavaće sobe,dvije kupaone i velikog dnevog boravka te kuhinje. Terasa sa prekrasnim pogledom površine 10m2.Ova kuća je prilika za sve koji vole prirodu,sport(pješačenje,biciklizam) i....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 32)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine