• GoHome Professional
kuće pazin 180 m2 - GoHome
  • kuće pazin 180 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pazin 180 m2

  • Za upit "kuće pazin 180 m2" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 2.044 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosječna cijena)
    • do 150000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PAZIN, 580.000 €, 175,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PAZIN (okolica) - Prekrasna prizemnica u zelenilu! U ponudi DUX nekretnina nudimo prekrasan teren u zelenilu s idejnim projektom za prekrasnu prizemnicu! Istaknuta cijena odnosi se na zemljište+ izgradnju kuće koja se odvija pod vodstvom ureda arhitekata s garancijama! Možete....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 158.000 €, 186,00 m2 cca 850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U slikovitom povijesnom gradiću nedaleko Pazina prodaje se samostojeća kuća ukupne površine 186 m², smještena na zemljištu od 236 m². Kuća se proteže na dvije etaže ? prizemlje i kat. U prizemlju se nalaze garaža te dodatna prostorija koja je nekada služila kao vinska konoba. Na katu....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 333.000 €, 172,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Veliko imanje s potencijalom Pazin, srce Istre Na prodaju je prostrano imanje u okolici Pazina, površine koja obuhvaća građevinsko zemljište, oranice, pašnjake, livade i šumu savršeno smješteno u mirnom prirodnom okruženju. Ovo imanje pruža rijetku priliku za realizaciju raznih projekata,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pazin 180 m2'
313.000 €
333.000 €
333.000 €
  Kuća, PAZIN, 176.000 €, 190,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

REMAX Centar Nekretnina iz svoje ponude izdvaja: Kuća s poslovnim prostorom u centru Pazina ? odlična investicijska prilika! Prodaje se kuća u samom centru Pazina, idealna za investitore, poduzetnike ili one koji traže nekretninu s više mogućnosti korištenja. Kuća se prostire na četiri....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 120.000 €, 187,00 m2 cca 640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća u širem centru Pazina. Na kući je započeta adaptacija koju je potrebno završiti. Kuća ima 3 etaže. U prizemlju se nalazi konoba. Na prvom katu je prostrani stan sa 3 spavaće sobe, kupatilom, kuhinjom i blagovaonom. Na drugom katu je još jedan manji stan sa jednom spavaćom....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 885.000 €, 180,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, PAZIN - Prodaja mediteranske vile s pogledom na prirodu Predstavljamo prekrasnu novu vilu istarsko mediteranskog stila na osami s puno zelenila i pogledom na prirodu! Zemljište ispred vile je poljoprivredno tako da su mir i pogled na zelenu oazu zagarantirani. Maksimalno osiguravate....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 240.000 €, 181,00 m2 cca 1330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se kuća u nizu u malom i mirnom selu iznad jezera Butoniga.Kuća se sastoji od tri etaže,4 spavaće sobe,dvije kupaone i velikog dnevog boravka te kuhinje. Terasa sa prekrasnim pogledom površine 10m2.Ova kuća je prilika za sve koji vole prirodu,sport(pješačenje,biciklizam) i....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 830.000 €, 176,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća, autentična kamena kuća na mirnoj lokaciji u srcu Istre, u blizini Pazina. Ova zapanjujuća nekretnina besprijekorno kombinira tradicionalni karakter s modernom udobnošću. Smještena na parceli od 1.527 m2, ukupnog stambenog prostora od 176 m2, koji se prostire....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 560.000 €, 188,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, SVETVINČENAT - Prekrasna kamena vila u unutrašnjosti Istre. Kamena kuća , udaljena 3 km od većeg grada. Kuću je lijepo i kvalitetno dizajnirana. Kuća je građena 2016. godine. Površina: 188 m2. Prizemne prostorije: dnevne prostorije sa uređenim kaminom , izlaz na terase i vrt....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 695.000 €, 188,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Kanfanar PRILIKA!!! Ova nova Vila s bazenom ukupne površine od 180m2, udaljena samo 15 minuta lagane vožnje od centra Rovinja smjestila se u malom istarskom selu na blagoj uzvisini. Kuća predstavlja spoj autohtone istarske arhitekture i modernog dizajna. U prizemlju kuće nalazi....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 333.000 €, 172,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Veliko imanje s potencijalom ? Pazin, srce Istre Na prodaju je prostrano imanje u okolici Pazina, površine koja obuhvaća građevinsko zemljište, oranice, pašnjake, livade i šumu ? savršeno smješteno u mirnom prirodnom okruženju. Ovo imanje pruža rijetku priliku za realizaciju raznih....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 198.000 €, 190,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PAZIN - Samostojeća kamena starina s iznimnim potencijalom Pazin u središnjem dijelu Istre je grad duge i bogate tradicije. Smješten u samom srcu istarskog poluotoka, tek tridesetak kilometara udaljen od mora kako istočne tako i zapadne Istre. Tu se život odvija podjednakim....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 750.000 €, 170,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, PAZIN - prekrasna villa u izgradnji s bazenom na mirnom mjestu Istra, okolica Lindara, prodaje se villa s bazenom 260 m2 u izgradnji. Kuća se nalazi u centralnoj Istri, između istarskih gradića Gračišće, Lindara i Žminja. Zamišljena je kao spoj moderne arhitekture i tradicionalnog....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, Centar, 177.000 €, 190,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća u samom centru Pazina ? izvrsna prilika za investiciju! Nekretnina se sastoji od više funkcionalnih cjelina te pruža brojne mogućnosti za poslovnu i stambenu namjenu. U suterenu se nalazi konoba površine 25 m², idealna za skladište, vinski podrum ili dodatni sadržaj.....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 177.000 €, 190,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća u samom centru Pazina izvrsna prilika za investiciju! Nekretnina se sastoji od više funkcionalnih cjelina te pruža brojne mogućnosti za poslovnu i stambenu namjenu. U suterenu se nalazi konoba površine 25 m, idealna za skladište, vinski podrum ili dodatni sadržaj.....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, Na upit, 176,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.broker.hr

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 50.000 €, 191,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2024.,

www.possesso-nekretnine.hr

Pazin ? Kuća za renovaciju s velikim potencijalom Kuća je smještena na svega nekoliko minuta vožnje od Pazina, u samom srcu Istre. Ova nekretnina predstavlja izvanrednu priliku za investiciju i renovaciju, idealnu za one koji žele spojiti tradiciju s modernim stilom života. Kuća:....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 750.000 €, 168,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Na svega 4 kilometra od centra Pazin, u mirnom i zelenom okruženju, prodaje se moderna vila u izgradnji ukupne površine 168 m, smještena na prostranom imanju od čak 10.052 m. Ova nekretnina predstavlja rijetku priliku na tržištu jer, osim same kuće, nudi izniman potencijal kroz veličinu....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 85.000 €, 193,00 m2 cca 440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Autentična kamena istarska kuća smještena u malom mjestu u središnjoj Istri. Selo se nalazi cca 15 km od Motovuna , isto toliko do Pazina. Kuća ima ukupno 193 m2 bruto površine. Sastoji se od prizemlja + dvije etaže . Adaptacija je započeta, međukatna konstrukcija i krov. Čarobne....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 735.000 €, 167,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, KUĆA S BAZENOM, 167 M2, 3SS+DB, PAZIN, OKOLICA Prodaje se kuća za odmor veličine 167 m2 u izuzetno mirnom mjestu, nedaleko Pazina. Kuća se sastoji od ulaznog hodnika, gostinjskog WC-a, prostranog dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje s otokom, dok se u drugom dijelu kuće....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 150.000 €, 164,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Pazin, okolica, prodaje se samostojeća kuća za renovaciju. Kuća katnica kojoj je potrebna renovacija smještena je u mirnom selu u okolici Pazina, idealnu za one koji traže autentičan istarski ambijent i projekt obnove po vlastitim željama. Objekat je izgrađen 1982. godine i sastoji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 22)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more