• GoHome Professional
kuće pazin 170 m2 - GoHome
  • kuće pazin 170 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pazin 170 m2

  • Za upit "kuće pazin 170 m2" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 2.375 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosječna cijena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PAZIN, 750.000 €, 168,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Na svega 4 kilometra od centra Pazin, u mirnom i zelenom okruženju, prodaje se moderna vila u izgradnji ukupne površine 168 m, smještena na prostranom imanju od čak 10.052 m. Ova nekretnina predstavlja rijetku priliku na tržištu jer, osim same kuće, nudi izniman potencijal kroz veličinu....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 313.000 €, 172,00 m2 cca 1820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PAZIN - Imanje s potencijalom Pazin je administrativno i geografsko srce Istre, poznat po svojoj autentičnosti, sigurnosti i kvaliteti života. Smješten u središtu poluotoka, idealno je povezan s ostatkom Istre ? do mora, obale i većih gradova stiže se za 30-ak minuta. Grad....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 750.000 €, 170,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, PAZIN - prekrasna villa u izgradnji s bazenom na mirnom mjestu Istra, okolica Lindara, prodaje se villa s bazenom 260 m2 u izgradnji. Kuća se nalazi u centralnoj Istri, između istarskih gradića Gračišće, Lindara i Žminja. Zamišljena je kao spoj moderne arhitekture i tradicionalnog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pazin 170 m2'
580.000 €
830.000 €
333.000 €
  Kuća, PAZIN, 333.000 €, 172,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Veliko imanje s potencijalom Pazin, srce Istre Na prodaju je prostrano imanje u okolici Pazina, površine koja obuhvaća građevinsko zemljište, oranice, pašnjake, livade i šumu savršeno smješteno u mirnom prirodnom okruženju. Ovo imanje pruža rijetku priliku za realizaciju raznih projekata,....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 333.000 €, 172,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Veliko imanje s potencijalom ? Pazin, srce Istre Na prodaju je prostrano imanje u okolici Pazina, površine koja obuhvaća građevinsko zemljište, oranice, pašnjake, livade i šumu ? savršeno smješteno u mirnom prirodnom okruženju. Ovo imanje pruža rijetku priliku za realizaciju raznih....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 735.000 €, 167,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, KUĆA S BAZENOM, 167 M2, 3SS+DB, PAZIN, OKOLICA Prodaje se kuća za odmor veličine 167 m2 u izuzetno mirnom mjestu, nedaleko Pazina. Kuća se sastoji od ulaznog hodnika, gostinjskog WC-a, prostranog dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje s otokom, dok se u drugom dijelu kuće....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 150.000 €, 164,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Pazin, okolica, prodaje se samostojeća kuća za renovaciju. Kuća katnica kojoj je potrebna renovacija smještena je u mirnom selu u okolici Pazina, idealnu za one koji traže autentičan istarski ambijent i projekt obnove po vlastitim željama. Objekat je izgrađen 1982. godine i sastoji....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 414.000 € na 364.000 € - 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PAZIN, 364.000 €, 162,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 312.000 €
08.03.2026 - 414.000 €
03.04.2026 - 364.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je novogradnja iz 2025. godine ? samostojeća kuća ukupne stambene površine 162 m2, raspoređena na dvije etaže, svaka površine 81 m2. Smještena je na dvije parcele ukupne površine 780 m2. Na velikoj okućnici je bazen koji dodatno doprinosi osjećaju užitka tijekom toplih dana.....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 280.000 €, 160,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se dvije stare kamene kuće s velikim zemljištem ? Pazin, Istra Na prodaju dvije kamene kuće u okolici Pazina, svaka s dvije stambene jedinice raspoređene na dvije etaže površine po 80 m². Uz kuće se nalazi dvorište, vrt i građevinsko zemljište površine 1600 m². Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 885.000 €, 180,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, PAZIN - Prodaja mediteranske vile s pogledom na prirodu Predstavljamo prekrasnu novu vilu istarsko mediteranskog stila na osami s puno zelenila i pogledom na prirodu! Zemljište ispred vile je poljoprivredno tako da su mir i pogled na zelenu oazu zagarantirani. Maksimalno osiguravate....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, Na upit, 176,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.broker.hr

Prodaje se samostojeća, autentična kamena kuća na mirnoj lokaciji u srcu Istre, u blizini Pazina. Ova zapanjujuća nekretnina besprijekorno kombinira tradicionalni karakter s modernom udobnošću. Smještena na parceli od 1.527 m2, ukupnog stambenog prostora od 176 m2, koji se prostire....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 240.000 €, 181,00 m2 cca 1330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se kuća u nizu u malom i mirnom selu iznad jezera Butoniga.Kuća se sastoji od tri etaže,4 spavaće sobe,dvije kupaone i velikog dnevog boravka te kuhinje. Terasa sa prekrasnim pogledom površine 10m2.Ova kuća je prilika za sve koji vole prirodu,sport(pješačenje,biciklizam) i....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 165.000 €, 159,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća istarska kuca 159m2 za adaptaciju. Struja I voda u funkciji te 1500 m2 građevinske okućnice pogodne za gradnju još objekata u naravi kuće za odmor. Postoji idejni projekt. +385 98420885 +385 91 611 5706 azra@almadominvest.com Samostojeća istarska kuća 159m2 za adaptaciju....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 73.000 €, 158,00 m2 cca 460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNO samo u našoj ponudi šarmantna istarska starina s velikom okućnicom i pogledom na prirodu U mirnom dijelu Pazina, u srcu Istre, prodaje se isključivo preko naše agencije ova autentična istarska kuća s velikim potencijalom, smještena na parceli od čak 1.553 m. Kuća površine....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 158.000 €, 186,00 m2 cca 850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.investa.hr

U slikovitom povijesnom gradiću nedaleko Pazina prodaje se samostojeća kuća ukupne površine 186 m², smještena na zemljištu od 236 m². Kuća se proteže na dvije etaže ? prizemlje i kat. U prizemlju se nalaze garaža te dodatna prostorija koja je nekada služila kao vinska konoba. Na katu....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 470.000 €, 154,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je istarska kamena vila smještena u uređenom naselju, s autentičnom istarskom arhitekturom i modernom udobnošću. Vila je idealna za odmor, život ili turističko iznajmljivanje. Nekretnina je dvoetažna. U prizemlju se nalazi dnevni prostor otvorenog koncepta s kuhinjom, blagovaonicom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine