• GoHome Professional
kuće pazin 160 m2 - GoHome
  • kuće pazin 160 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pazin 160 m2

  • Za upit "kuće pazin 160 m2" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 2.056 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosječna cijena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PAZIN, 73.000 €, 158,00 m2 cca 460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNO samo u našoj ponudi ? šarmantna istarska starina s velikom okućnicom i pogledom na prirodu U mirnom dijelu Pazina, u srcu Istre, prodaje se isključivo preko naše agencije ova autentična istarska kuća s velikim potencijalom, smještena na parceli od čak 1.553 m². Kuća površine....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 470.000 €, 154,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je istarska kamena vila smještena u uređenom naselju, s autentičnom istarskom arhitekturom i modernom udobnošću. Vila je idealna za odmor, život ili turističko iznajmljivanje. Nekretnina je dvoetažna. U prizemlju se nalazi dnevni prostor otvorenog koncepta s kuhinjom, blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 750.000 €, 168,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Na svega 4 kilometra od centra Pazin, u mirnom i zelenom okruženju, prodaje se moderna vila u izgradnji ukupne površine 168 m, smještena na prostranom imanju od čak 10.052 m. Ova nekretnina predstavlja rijetku priliku na tržištu jer, osim same kuće, nudi izniman potencijal kroz veličinu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pazin 160 m2'
242.000 €
750.000 €
333.000 €
 
-12%

Promjena cijene sa 414.000 € na 364.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PAZIN, 364.000 €, 162,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.03.2026 - 312.000 €
07.03.2026 - 414.000 €
04.04.2026 - 364.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.crozilla.com

U prodaji je novogradnja iz 2025. godine ? samostojeća kuća ukupne stambene površine 162 m2, raspoređena na dvije etaže, svaka površine 81 m2. Smještena je na dvije parcele ukupne površine 780 m2. Na velikoj okućnici je bazen koji dodatno doprinosi osjećaju užitka tijekom toplih dana.....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 313.000 €, 172,00 m2 cca 1820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PAZIN - Imanje s potencijalom Pazin je administrativno i geografsko srce Istre, poznat po svojoj autentičnosti, sigurnosti i kvaliteti života. Smješten u središtu poluotoka, idealno je povezan s ostatkom Istre ? do mora, obale i većih gradova stiže se za 30-ak minuta. Grad....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 280.000 €, 160,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se dvije stare kamene kuće s velikim zemljištem ? Pazin, Istra Na prodaju dvije kamene kuće u okolici Pazina, svaka s dvije stambene jedinice raspoređene na dvije etaže površine po 80 m². Uz kuće se nalazi dvorište, vrt i građevinsko zemljište površine 1600 m². Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 165.000 €, 159,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća istarska kuca 159m2 za adaptaciju. Struja I voda u funkciji te 1500 m2 građevinske okućnice pogodne za gradnju još objekata u naravi kuće za odmor. Postoji idejni projekt. +385 98420885 +385 91 611 5706 azra@almadominvest.com Samostojeća istarska kuća 159m2 za adaptaciju....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 150.000 €, 164,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Pazin, okolica, prodaje se samostojeća kuća za renovaciju. Kuća katnica kojoj je potrebna renovacija smještena je u mirnom selu u okolici Pazina, idealnu za one koji traže autentičan istarski ambijent i projekt obnove po vlastitim željama. Objekat je izgrađen 1982. godine i sastoji....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 735.000 €, 167,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, KUĆA S BAZENOM, 167 M2, 3SS+DB, PAZIN, OKOLICA Prodaje se kuća za odmor veličine 167 m2 u izuzetno mirnom mjestu, nedaleko Pazina. Kuća se sastoji od ulaznog hodnika, gostinjskog WC-a, prostranog dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje s otokom, dok se u drugom dijelu kuće....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju ruševina u malom Istarskom selu Pulići nedaleko od Žminja i Pazina. Kuća ima 1000m2 okućnice a sama kuća je površine 120m2 plus pomoćni objekt površine 30m2. Objekte je potrebno potpuno renovirati a uz kuće je moguć dokup još poljoprivrednog zemljišta. Za dodatne informacije....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 242.000 €, 150,00 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom naselju i u blizini Pazina, prodaje se atraktivna katnica u roh bau fazi s bazenom, smještena na prostranoj parceli od 911 m². Ukupna bruto površina kuće iznosi 150 m², dok je neto stambeni prostor 120 m². Tlocrt i raspored: Prizemlje: prostrani dnevni boravak s izlazom na....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 242.000 €, 150,00 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Info 00385 98 592122 Roberta Prodaje se roh bau kuća u malom mirnom naselju okolica Pazina okružena zelenilom. Kuća je bruto površine 150m2 na parceli od 912m2. Kuća je katnica, prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, ostave, tehnicke prostorije, kupatila i natkrivene terase.....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 242.000 €, 150,00 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

SREDIŠNJA ISTRA Prodaje se kuća u roh-bau fazi izgradnje, ukupne bruto površine 150 m² (neto 120 m²), smještena na prostranoj parceli od 911 m². Kuća je katnica (prizemlje + kat) funkcionalnog rasporeda Prizemlje: dnevni boravak kuhinja s blagovaonicom ostava tehnička prostorija kupaonica....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 242.000 €, 150,00 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju samostojeća kuća u Roh- Bau fazi, Pazin okolica. Na prodaju roh-bau kuća s bazenom, bruto površine 150 m, neto površine 120 m, smještena na parceli od 911 m. Kuća je katnica i sastoji se od: Prizemlje: Dnevni boravak Kuhinja Ostava Tehnička prostorija Kupaonica Natkrivena....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 242.000 €, 150,00 m2 cca 1610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Pazin, Bertoši; prodaje se samostojeća katnica, smještena na zemljištu od 911 m2, na lijepoj i mirnoj lokaciji. Kuća je katnica, proteže se na prizemlje i prvi kat, a ima neto površinu 120 m2. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, ostave, tehničke prostorije, kupatila....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 333.000 €, 172,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Veliko imanje s potencijalom Pazin, srce Istre Na prodaju je prostrano imanje u okolici Pazina, površine koja obuhvaća građevinsko zemljište, oranice, pašnjake, livade i šumu savršeno smješteno u mirnom prirodnom okruženju. Ovo imanje pruža rijetku priliku za realizaciju raznih projekata,....