• GoHome Professional
kuće pazin što manje samostojeća 240 m2 - GoHome
  • kuće pazin što manje samostojeća 240 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pazin što manje samostojeća 240 m2

  • Za upit "kuće pazin što manje samostojeća 240 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 1.598 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 100000 eura
    • do 120000 eura (prosječna cijena)
    • do 150000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PAZIN, 295.000 €, 234,00 m2 cca 1260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

PAZIN, PREKRASNA KUĆA S LIJEPIM DVORIŠTEM U CENTRU GRADA Na lijepoj lokaciji u centru grada, u blizini svih potrebnih sadržaja, nalazi se pomno i do detalja uređena kuća u nizu na tri etaže površine 234 m2 s dvorištem površine 70 m2. Glavnim ulazom dolazi se u prizemlje kuće u kojem....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 875.500 €, 220,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Ova prekrasna kuća smještena u Pazinu pruža savršen spoj udobnosti i prostranosti. S 220 m stambenog prostora na prostranom zemljištu od 1000 m, idealna je za obitelj. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalazi: ulaz, vešeraj, spavaća soba s kupaonom, dnevni....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 882.000 €, 227,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

N prodaju imamo jako lijepu i prostranu kuću u srcu Istre. Nalazi se na osami u jako malom selu te je pozicionirana odlično jer imate jako brzi pristup svim većim gradovima Istre, Pazinu, Rovinju i Poreču. Sama kuća se nalazi na osami i na fantastičnoj parceli okružena šumom i zelenilom.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pazin što manje samostojeća 240 m2'
295.000 €
124.500 €
550.000 €
  Kuća, PAZIN, 882.000 €, 227,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Moderna samostojeća kuća s bazenom smještena u mirnoj okolici Pazina, idealna za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Ukupne površine 227 m2, kuća se prostire na prizemlje i kat te je smještena na prostranoj parceli s uređenom okućnicom koja pruža potpunu privatnost....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 260.000 €, 229,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.crozilla.com

Istra, Lindar, na prodaju kuća u roh bau fazi ukupne veličine 228m2.Podrum veličine 73m2 koji čini garaža, relax soba, enoteka i sanitarni čvor. Prizemlje je veličine 155m2 i čine ga ulazni pred prostor sa garderobom, kuhinja a blagovaonicom, dnevni boravak, četiri spavaće sobe, tri....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 140.000 €, 250,00 m2 cca 560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stara kamena kuća ukupne površine 250 m, s pripadajućom okućnicom od 150 m, smještena u mirnom naselju. Glavni dio kuće površine cca 100 m djelomično je adaptiran: postavljena toplinska izolacija zidova knauf obloge nova elektroinstalacija Sastoji se od kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 330.000 €, 250,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

KUĆA S VELIKIM POTENCIJALOM ZAREČJE, U BLIZINI ZAREČKOG KROVA Na prodaju je prostrana kuća smještena u mirnom dijelu Zarečja, svega nekoliko minuta od poznatih slapova i Zarečkog krova lokacije koja privlači sve više posjetitelja tijekom cijele godine. Zarečki krov je poznata prirodna....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 330.000 €, 250,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PAZIN - Obiteljska kuća na mirnoj lokaciji spremna za obnovu Prostrana obiteljska kuća s velikim potencijalom, privatnom okućnicom i izvrsnom lokacijom u blizini Zarečkog krova. U mirnom i zelenilom okruženom manjem naselju, svega nekoliko minuta od jedne od najpoznatijih prirodnih....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 780.000 €, 250,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

- LOKACIJA: između istarskih gradića Gračišće, Lindar i Žminj - CIJENA: 780.000 eur ? gotova kuća - - POVRŠINA PARCELE: 1000 m2 - POVRŠINA KUĆE: 170 m2 stambenog prostora + 80m2 natkrivenih terasa - SOBNOST: 3 - KUPAONICA 3 - KATNOST: prizemlje + kat - STANJE: u izgradnji - GRIJANJE....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 165.000 €, 260,00 m2 cca 640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U srcu Istre, točnije u mjestu Beram nedaleko Pazina na prodaju je ova samostojeća kuća,koja uz potrebnu adaptaciju može postati vaša odlična nekretnina za život u mirnom mjestu a opet blizu svih sadržaja . Kuća ima cca 260m2,(10,35x 12,55) sa okućnicom/vrtom od 110m2, a sastoji se....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 160.000 €, 260,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se samostojeća kuća pokraj Pazina. Kuća je useljiva ali je potrebna renovacija. Sastoji se od dvije etaže. U stambenom dijelu sastoji se od: Hodnika ,3 spavaće sobe, kuhinja sa blagavaonom, primaća soba sa izlazom na terasu sa pogledom na prirodu. Kuća ima još dvije terasu....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 164.500 €, 260,00 m2 cca 630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

Grad Pazin, smješten u srcu našeg poluotoka,spada u tzv. Zelenu Istru te nudi, osim niza kulturnih znamenitosti, nemali broj prirodnih bogatstva. Osim nepokretnih dobara, središnji Vam dio Istre donosi i niz manifestacija na kojima ćete saznati i okusiti okuse....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 160.000 € na 158.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PAZIN, 158.000 €, 260,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 160.000 €
08.05.2026 - 158.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća u autentičnom Istarskom mjestu - u blizini Pazina Na prodaju je samostojeća obiteljska kuća smještena u mirnom i autentičnom istarskom mjestu, u neposrednoj blizini Pazina. Nekretnina je useljiva, ali nudi velik potencijal za renovaciju i prilagodbu prema....

 
 
 
  Kuća, PAZIN, 164.500 €, 260,00 m2 cca 630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Grad Pazin, smješten u srcu našeg poluotoka,spada u tzv. Zelenu Istru te nudi, osim niza kulturnih znamenitosti, nemali broj prirodnih bogatstva. Osim nepokretnih dobara, središnji Vam dio Istre donosi i niz manifestacija na kojima ćete saznati i okusiti okuse Istarske kuhinje i delicije....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 13)