• GoHome Professional
kuće pakoštane do 340000 eura - GoHome
  • kuće pakoštane do 340000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pakoštane do 340000 eura

  • Za upit "kuće pakoštane do 340000 eura" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 2.292 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 320000 eura (malo jeftiniji)
    • 350000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PAKOŠTANE, 320.000 €, 152,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.indomio.hr

Prostrana dvojna kamena kuća na Prodaju - Drage, Pakoštane Lokacija: Drage, Pakoštane Površina: - Zemljište: 207 m2 - Tlocrtna površina kuće: 76 m2 Opis nekretnine: Prodaje se šarmantna dvojna kamena kuća katnica smještena u Dragama, Pakoštane. Izgrađena 1950-ih godina, ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 278.000 €, 78,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.crozilla.com

Dalmacija, Pakoštane - Trosobni stan S1 s pogledom na more. Zamislite opuštanje na vlastitoj natkrivenoj terasi dok vam miris mora i borova ulazi kroz otvorena stakla, a djeca se bezbrižno igraju u dvorištu. Ovaj prizemni stan novogradnje u Pakoštanama nudi funkcionalnih 35,93 m dnevne....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 320.000 €, 411,00 m2 cca 780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Atraktivna kuća sa vrtom i pogledom na more u blizini plaže Na prodaju kuća s vrtom i apartmanom u Pakoštanima ? 411 m² ukupne površine, 250 m od plaže Prodaje se šarmantna nekretnina u mjestu Pakoštane kraj Zadra, idealna za obiteljski život, odmor....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pakoštane do 340000 eura'
312.000 €
275.000 €
312.000 €
  Kuća, PAKOŠTANE, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se HITNO dvoetažni stan, po redu 4ti, zgrade kao kuće u nizu, Drage, Pakoštane, Dalmatia, Zadar, Croatia! Novogradnja. Stan ima 79 m2 u nizu, posebni ulaz, vrt od 44 m2 i vanjski parking. Sastoji se od prizemlja i kata. Prizemlje se sastoji od: hodnika, stubišta za kat, wc-a,....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 360.000 €, 231,74 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se apartmanska kuća u atraktivnom naselju Drage, općina Pakoštane, Zadarska županija. Kuća se sastoji od 4 potpuno funkcionalna apartmana 1 studio apartman 2 jednosobna apartmana (s jednom spavaćom sobom) 1 dvosobni apartman (s dvije spavaće sobe) Dodatna etaža od cca 100....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 360.000 €, 177,00 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PAKOŠTANE ? KUĆA U SAMOM CENTRU, 100 m OD MORA U samom srcu Pakoštana, na izuzetnoj lokaciji tik uz glavnu crkvu i svega 100 metara od mora, nalazi se ova kuća koja predstavlja rijetku priliku na tržištu. Smještena u strogom centru mjesta, nekretnina omogućuje neposrednu blizinu svih....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 208.000 €, 62,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

www.biliskov.com ID: 15295 Pakoštane, Splitska ulica Odličan, potpuno namješten trosobni stan ukupne bruto površine 90 m nalazi se na prvom katu kuće izgrađene 2010. godine, a posljednja adaptacija provedena je 2023. godine. Neto zatvorena površina stana, prema vlasničkom listu, iznosi....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 195.000 €, 46,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Luksuzni jednosobni stan u prizemlju u prestižnoj novogradnji u Pakoštanima Predstavljamo vam posebnu priliku, posljednji dostupni stan u ovoj modernoj novogradnji sa zajedničkim bazenom, udaljenoj svega nekoliko koraka od mora u prekrasnim Pakoštanima.....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 195.000 €, 90,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PAKOŠTANE ? OTOK VRGADA | PRODAJE SE KAT KUĆE ? STAN 90 m² Na prodaju je gornji kat kuće, odnosno stan površine 90 m², smješten na iznimnoj lokaciji uz samo MORE, na otoku Vrgadi. S prostrane terase pruža se otvoren i neometan pogled na more i plažu, koja se nalazi samo 30 metara....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 150.000 €, 38,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.indomio.hr

Luksuzna mobilna kućica u resortu Buqez ? Drage Na prodaju je kompletno opremljena mobilna kućica smještena u ekskluzivnom i vrlo traženom Buqez Eco Resortu u mjestu Drage. Idealna je za vlastiti odmor, ali i kao izvrsna investicija za turistički najam. Osnovne informacije: - stambena....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 120.000 €, 100,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Koliba za odmor, površine 100 m2, smještena u mirnom dijelu Pakoštana, Drage, predstavlja jedinstvenu priliku za odmor ili investiciju uz more. Izgrađena 2022. godine, ova nekretnina nudi savršenu ravnotežu između suvremenog dizajna i prirodnog okruženja, s naglaskom na privatnost....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 115.000 € na 105.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PAKOŠTANE, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.08.2025 - 119.000 €
06.12.2025 - 115.000 €
15.04.2026 - 105.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzna mobilna kućica Vitolina u Dragama ? 150 m do mora Na prodaju je ekskluzivna mobilna kućica Vitolina, postavljena 2023. godine u mjestu Drage. Nalazi se na povišenoj poziciji s prekrasnim pogledom na more i udaljena je svega 150 m od plaže. Kućica ima 30 m² unutarnjeg....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 104.275 €, 485,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinska parcela u Dragama veličine 485 m2 po cijeni od 104.275,00 eura. Građevinska parcela se nalazi oko 500m od centra mjesta i 900m od plaže u mjestu, nove marine u izgradnji i 1km do plaže u Dolaškoj Dragi. To je turističko naselje mjesta Drage. U krugu je struja,....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 98.000 €, 64,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.09.2025.,

www.indomio.hr

Vitolina XL Superior? Izgrađena 2024.? 3 spavaće sobe (6 osoba) s posteljinom i ručnicima? Dodatni krevet u dnevnoj sobi? Stol za objedovanje s stolicama unutra i vani? Potpuno opremljena kuhinja s perilicom posuđa, velikim hladnjakom i zamrzivačem? 2 kupaonice s perilicom rublja?....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 75.000 €, 75,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

OVA MODULARNA KUĆA SE NALAZI U KAMPU, DAKLE, VLASNIK KUĆA MORA PLATITI PAUŠALNO IZNOS KAMPA, STO JE 5000 EUR po godinu. Na prodaju je samostojeća kuća površine 75 m2, smještena u mirnom dijelu mjesta Pakoštane, Drage, izgrađena 2024. godine. Ova suvremena nekretnina nudi udoban životni....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 69.000 €, 36,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

**Na prodaju: Mobilna kućica Vitolina u Dragama ? 100 m od mora** Prodaje se potpuno opremljena nova mobilna kućica Vitolina, smještena u mjestu Drage, svega 100 metara od mora, u mirnom okruženju idealnom za odmor i turizam. Kućica je dimenzija 9 x 4 m, s 36 m² unutarnjeg prostora....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 55.000 €, 24,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Dragi klijenti, Ova predivna modularna kućica u blizini plaže čeka na svoje nove vlasnike! Potpuno nova i kompletno namještena sa namještajem po mjeri, sastoji se od 2 spavaće sobe i dnevne sobe sa kuhinjom i blagovaonicom te jednom kupaonicom. U potpunosti namještena, u dnevnoj sobi....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 50.000 €, 32,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju: Mobilna kućica Hosekra 64m² ? Drage, 100 m od uređene plaže, pogled na more Prodaje se nova mobilna kućica Hosekra, model L, smještena u uređenom kampu u mjestu Drage, svega 100 metara od uređene plaže, s prekrasnim pogledom na more. Kućica je odmah dostupna i spremna....