• GoHome Professional
kuće pakoštane 300 m2 - GoHome
  • kuće pakoštane 300 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pakoštane 300 m2

  • Za upit "kuće pakoštane 300 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 2.237 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosječna cijena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PAKOŠTANE, 550.000 €, 280,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se nova moderna villa, potpuno opremljen u Pakoštanima- Vrana (Biograd na Moru / Zadar), smještena u mirnom dijelu Parka prirode Vransko jezero, samo nekoliko minuta vožnje od mora. Kuća je idealna za obitelj, parove ili dugoročni boravak tijekom cijele godine, a pruža savršen....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 700.313 €, 310,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Smještena u srcu Dalmacije, u slikovitom primorskom mjestu Pakoštane, ova samostojeća kuća predstavlja savršeni spoj vrhunske kvalitete gradnje i autentičnog mediteranskog ugođaja. Već na prvi pogled oduševljava panoramski pogled na more ? s terasa kuće pruža se prizor koji oduzima....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 688.500 €, 300,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa Bella nekretnine iz ponude izdvaja samostojeću obiteljsku kuću od 300m2 u Pakoštanima samo 400m od mora. Kuća se sastoji od prizemlja,dva kata i gospodarskog objekta.Kvalitetna gradnja sa specifičnim hrastovim francuskim prozorima daje kući poseban šarm. Na sjevernoj strani kuće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pakoštane 300 m2'
599.000 €
599.000 €
750.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 675.000 € na 650.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PAKOŠTANE, 650.000 €, 300,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.10.2025 - 675.000 €
15.05.2026 - 650.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća obiteljska kuća, prizemlje + dva kata + gospodarski objekt. Kuća je okružena prekrasnim velikim vrtom. Kvalitetna gradnja sa specifičnim hrastovim francuskim prozorima daje kući poseban šarm. Mogućnost formiranja tri zasebne stambene jedinice. Udaljena oko 400 m od mora,....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 1.500.000 €, 300,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA - LUKSUZNA VILA - PAKOŠTANE (VRANA) Prodaje se luksuzna vila u mirnom naselju Vrana. Vila se nalazi u samom Parku prirode Vransko jezero. Vila se sastoji od prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalaze kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak te spavaća soba (vlastita kupaona).....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 490.000 €, 293,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Uživajte u mirnom mediteranskom životu u prelijepom mjestu Pakoštane, smještenom uz samu obalu Jadranskog mora. Pakoštane su poznate po svojoj netaknutoj prirodi, kristalno čistom moru i ugodnoj mediteranskoj klimi koja pruža savršeni odmor tijekom cijele godine. Ova idilična destinacija....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 490.000 €, 320,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća katnica u Pakoštanima - bruto površine 293m2, udaljena cca 600 metara od mora. Tri etaže: podrum, prizemlje i kat. Visoko prizemlje ima dva apartmana, svaki cca 50m2, s 2 spavaće sobe, kupaonicom, kuhinjom, dnevnim boravkom i terasom. Kat ima 100m2 obiteljskog stana....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 550.000 €, 326,00 m2 cca 1690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo kuću i pomoćni objekt u mjestu Vrana, nedaleko parka prirode Vransko jezero. Kuća površine cca 326 m2 ima dvije stambene jedinice raspoređene u prizemlju i potkrovlju objekta. U prizemlju se nalazi četverosoban stan koji se sastoji od 3 spavaće sobe, open space prostora....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 599.000 €, 270,90 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.05.2025.,

www.njuskalo.hr

.::: Kuća sa prekrasnim pogledom u Dragama :::. U naselju Drage, u drugom redu do mora, nalazi se apartmanska kuća na tri etaže. Na 60m2 u suterenu se nalazi dvosoban stan u kojem se za nuždu može živjeti, ali iziskuje ulaganje. Ispred stana se nalazi velika terasa sa djelomičnim....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!