• GoHome Professional
kuće pašman adaptiran 130 m2 - GoHome
  • kuće pašman adaptiran 130 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pašman adaptiran 130 m2

  • Za upit "kuće pašman adaptiran 130 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, PAŠMAN, 865.000 €, 137,00 m2 cca 6310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID: 14680 Otok Pašman, Dobropoljana Dvojna kuća u prvom redu do mora, ukupne površine 137 m, smještena na parceli od 359 m, nudi idealnu kombinaciju komfora i blizine prirodnih ljepota. Kuća se sastoji od dva potpuno namještena, odvojena stana s pripadajućim vrtovima.....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 749.000 €, 130,00 m2 cca 5760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na izuzetnoj lokaciji u mjestu Tkon na otoku Pašmanu, u mirnom i ekskluzivnom okruženju nadomak mora, smještena je vrhunska dizajnerska vila koja predstavlja savršen spoj moderne arhitekture, besprijekorne izvedbe i luksuzne opreme. Ova nekretnina nije samo kuća, ovo je privatna mediteranska....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 395.000 €, 135,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK PAŠMAN, TKON - Katnica s pogledom na more, useljiva do 01.05. Prodaje se potpuno uređena samostojeća kuća površine 135 m² na zemljištu od 450 m², smještena na odličnoj lokaciji u Tkonu ? svega nekoliko minuta hoda od plaže, centra i svih sadržaja. Raspored: Prizemlje: dnevni....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 270.000 €, 135,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kuća visoka prizemnica površine 135 m2; na zemljištu ukupne površine 450 m2; smještena na odličnoj lokaciji udaljeno svega 100 metara od mora, plaže te svih ostalih sadržaja potrebnih za ugodan život (dućana, pekare, kafića, trajektne luke) Kuća se sastoji se od prizemlja te kata;....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 280.600 €, 135,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju nova samostojeća kuća u visokom roh bau (izvana završena, još će se napraviti fasada, parkirna mjesta i urediti okućnica, potrebno izraditi iznutra) u mjestu Tkon na otoku Pašmanu, svega 3 minute udaljena od plaže, trajektne luke, trgovine, pekare, kafića, tržnice....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 390.000 €, 135,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Tkon, predio Kraj, otok Paćman, na prodaju je upravo završena kuća katnica. Samostojeća kuća stambene površine 135 m2, na zemljištu od 450m2. Kuća se sastoji od:- prizemlja sa kupaonom, kuhinjom s blagavaonom i dnevnim boravkom i ostavom - kat sa tri spavaće sobe i kupaone, natkrivene....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 350.000 €, 135,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća, katnica, u NOVOGRADNJI (visoki roh bau) pov. 135 m2, mjesto Tkon na otoku Pašmanu. Nalazi se na okućnici pov. 450 m2, a sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju se nalazi hodnik, dnevni boravak s blagovaonicom i kuhinjom, kupaonica i natkrivena terasa, te stubište....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 380.000 €, 135,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Moderna samostojeća novogradnja na top lokaciji, Otok Pašman - Tkon Na jednoj od najtraženijih lokacija na otoku Pašmanu, u samom srcu Tkona, smjestila se ova predivna, novosagrađena samostojeća kuća. Svega tri minute hoda od trajektne luke, plaže i....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 350.000 €, 135,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u visokom ROH-BAU,na zemljištu od 450m2. Tkon, Otok Pašman, predivna lokacija uz pogled na more Novogradnja započeta 04.2022. Kuća posjeduje: struju snage 5.75 kw,vodu,kanalizaciju(bio jama),parking za min 4 auta, građevinsku dozvolu,plaćeni komunalni doprinosi.. Građevinske....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 350.000 €, 135,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u viskokom Roh-Bau stanju veličine 135m2 u mjestu Tkon na otoku Pašmanu.Veličina parcele na kojoj se nalazi kuća je 480m2. Prizemlje kuće se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, dnevnog boravka sa kuhinjom te velikom terasom.Na katu su 3 spavaće sobe, kupaonica te....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće pašman 130 m2 (22)
  • kuće pašman adaptiran (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!