• GoHome Professional
kuće ozalj do 130 m2 - GoHome
  • kuće ozalj do 130 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće ozalj do 130 m2

  • Za upit "kuće ozalj do 130 m2" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 1.511 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosječna cijena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, OZALJ, 161.000 €, 130,00 m2 cca 1240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se uređena kuća s prostranim dvorištem i voćnjakom u Karlovačkoj županiji, u mirnom mjestu Svetičko Hrašće, nedaleko od Ozlja. Nekretnina se nalazi na parceli od približno 2.000 m, okruženoj zelenilom i potpunim mirom. Kuća površine 130 m sastoji se od glavne etaže, visokog....

 
 
 
  Kuća, OZALJ, 249.993 €, 125,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, KUĆA, OZALJ, Grandić Breg, 97m2, 4s Prodaje se kuća, "Vila Vino", u mjestu Grandić Breg u okolici Ozlja, koje je izuzetno vinogradarsko područje. Kuća, zajedno sa pomoćnim objektima te plodnim i prekrasnim vinogradom, prostire se na 3000 m2 zemljišta. Kuća, NKP 125 m2, sastoji....

 
 
 
  Kuća, OZALJ, 225.000 €, 134,00 m2 cca 1680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji idilične kuće za odmor ili življenje na rijeci Kupi u okolici Ozlja. Ozalj je miran slikoviti gradić bogate povijesti i kulture, a na samo 3 km od njega smjestila se prizemna vikend kuća s vlastitom plažom na rijeci Kupi. Kuća je izgrađena 2004. godine, ima ukupnu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće ozalj do 130 m2'
160.000 €
177.000 €
197.000 €
 
-12%

Promjena cijene sa 160.000 € na 140.000 € - 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, OZALJ, 140.000 €, 134,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 160.000 €
23.03.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

www.biliskov.com ID: 15457 Na prodaji je šarmantna vikendica površine 134 m, smještena unutar Parka prirode Žumberak, na samoj granici sa Slovenijom. Idealna prilika za sve koji traže mir i prirodu, samo sat vremena vožnje od Zagreba. Nekretnina se sastoji od: dnevnog boravka spavaće....

 
 
 
  Kuća, OZALJ, 199.000 €, 130,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Ozalj, Novaki Ozaljski, A frame kuća 100 m2, novogradnja, mirna lokacija. Na parceli od 700 m2.Ključ u ruke. Lamelirana građa, centralno grijanje, podne obloge keramika i parket, krovni pokrov lim, PVC stolarija s komarnicima, 3 klime.Sastoji se od: ulaza, kuhinje, blagovaonice, dnevnog....

 
 
 
  Kuća, OZALJ, 161.000 €, 130,00 m2 cca 1240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Topla obiteljska kuća s prostranim imanjem u Svetičkom Hrašću - useljiva kuća s turističkim potencijalom U mirnom mjestu Svetičko Hrašće, nedaleko od Ozlja, prodaje se ugodna kuća s dvorištem, voćnjakom i dodatnim pomoćnim zgradama, na parceli od oko 2000 m². Kuća ima ukupno oko 130....

 
 
 
  Kuća, OZALJ, 165.000 €, 130,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Manor predstavlja kuću s dvorištem i voćnjakom smještenu u Karlovačkoj županiji, kraj mjesta Ozalj, u Svetičkom Hrašću. Kuća je smještena na zemljištu od ~2000 kvadrata, a površina kuće iznosi cca 130 m2. Gornja etaža sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, dnevnim boravkom i velikom....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 125.000 € na 114.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, OZALJ, 114.000 €, 110,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 125.000 €
08.05.2026 - 114.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

KUĆA PRODAJA, KARLOVAC- OKOLICA, OZALJ, JUROVO, 97m². Kuća na mirnoj i ugodnoj lokaciji u neposrednoj blizini rijeke Kupe, udaljena je svega cca 200m. Sastoji se od ulaznog hodnika,kupaonice sa wc-om, izbe, kuhinje sa blagovaonicom, dnevnog boravka i dvije spavaće sobe sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, OZALJ, 157.000 €, 100,00 m2 cca 1570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Grad Ozalj, na litici iznad rijeke Kupe, već osam stoljeća odolijeva vremenu. Prekrasna je destinacija za bijeg iz grada, spoj brežuljkastog i nizinskog prostora sa mnoštvom prirodnih potencijala, idealno za izletnike, ljubitelje prirode i bogate povijesti. Iz njega je iznjedrio lik....

 
 
 
  Kuća, OZALJ, 177.000 €, 100,00 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo vikendice u izgradnji na području Ozlja u blizini Karlovca. Predivna lokacija u netaknutoj prirodi omogućila nam je razvijanje ovog prekrasnog projekta s više vikendica modernog stila koji se idealno uklapa u okruženje. Vikendica ima 100 m2, te se u prizemlju nalazi kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, OZALJ, 199.000 €, 100,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.crozilla.com

Casa Bella iz ponude izdvaja kuću u izgradnji na području Općine Ozalj. Svega 60 kilometara od Zagreba nalazi se općina koja omogućuje potpun mir, a opet je zbog blizine grada Karlovca pogodna i za one koji žele imati sve potrebne sadržaje nadohvat ruke. Sama kuća ima ulazni hodnik,....

 
 
 
  Kuća, OZALJ, 149.000 €, 94,00 m2 cca 1590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Izletište u Lović Prekriškom na južnim obroncima Parka prirode Samoborsko Gorje-Žumberak (8 km od Krašića ili od Ozlja), s mogućnošću bavljenja ruralnim turizmom. Zaštićena, netaknuta priroda, moguće zračno lječilište, nadmorska visina cca. 380m, s terase pruža se pitoreskni panoramski....

 
 
 
  Kuća, OZALJ, 77.000 €, 90,00 m2 cca 860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se samostojeća kuća smještena u mirnom naselju u Ozlju, idealna za odmor, ugodan obiteljski život ili kao investicijska prilika. Nekretnina se nalazi u prekrasnom prirodnom okruženju, okružena šumom i zelenilom, što osigurava potpuni mir i privatnost. Kuća ima priključke struje....

 
 
 
  Kuća, OZALJ, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KUĆA, VIKENDICA, PRODAJA, OZALJ, GRDUN, 8500 m2 Prodaje se vikendica smještena na prostranom poljoprivrednom zemljištu površine 8.500 m² u mirnom i zelenilom okruženom mjestu Grdun, svega 10 minuta vožnje od Karlovca. Na zemljištu se nalaze dva objekta: zidani objekt površine 55 m²....

 
 
 
  Kuća, OZALJ, 235.000 €, 140,00 m2 cca 1680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja samostojeću kuću smještenu u samom srcu Parka prirode Žumberak, na 300 m nadmorske visine s prekrasnim pogledom i na mirnoj lokaciji, površine 140 m2. Kuća se sastoji od dva kata. U prizemlju se nalaze kuhinja, dnevni boravak, kupaonica zaseban toalet, dok su na....

 
 
 
  Kuća, OZALJ, 49.000 €, 45,00 m2 cca 1090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se imanje na selu ukupne površine 1122 m2, u prirodi, sa prekrasnim pogledom na okolni šumoviti kraj. Na parceli se nalazi 5 objekata, od čega je jedna kuća površine 45m2 pogodna za stanovanje, a sastoji se od kuhinje, velikog dnevnog boravka, kupaone, wc-a i trijema. Dvije....

 
 
 
  Kuća, OZALJ, 25.000 €, 37,00 m2 cca 680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se Kuca , potreba komplet adaptacija, ili proširivanje iste. Idealna bi bila za vikendici .udaljenost od kupe 150m Struja i voda na parceli. Cijena po dogovoru nakon razgledavanja Kuća: Podbrežje, 37.00 m2 (prodaja).

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine