• GoHome Professional
kuće nuštar parking do 280000 eura - GoHome
  • kuće nuštar parking do 280000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće nuštar parking do 280000 eura

  • Za upit "kuće nuštar parking do 280000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, NUŠTAR, 220.000 €, 280,00 m2 cca 790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća: Nuštar, 280.00 m2 na zemljištu 5684m2 (prodaja) ; D.

 
 
 
  Kuća, NUŠTAR, 100.000 €, 129,00 m2 cca 780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

ID: 405-i Cerić - obiteljska kuća u centru sela. Kuća se nalazi na parceli od 662 m2 . Kuća ima površinu 129 m2 . Sastoji se od predsoblja, kuhinje i blagovaonice sa terasom, kupaonice te dvije sobe u prizemlju i predsoblja, kupaonice i 4 spavaće sobe na katu. Uz kuću se nalazi pomoćna....

 
 
 
  Kuća, NUŠTAR, 95.000 €, 120,00 m2 cca 790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prostrano imanje u Nuštru, na 2348 m2. Stambeno gospodarski objekti, 120 m2 prizemlja i još toliko potkrovlja. Krov je nedavno novi rađen; osb ploče, folija, novi crijep, opšavi i rine. Na čestici se nalaze i pomoćni objekti ca 100m2, te vrt i voćnjak. U voćnjaku je iskopan bunar.....

 
 
 
  Kuća, NUŠTAR, 85.000 €, 80,00 m2 cca 1060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo namještenu kuću, odmah useljivu. Kuća se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice. Uz kuću dolaze i popratne prostorije, vanjski WC, prostorija uz garažu, garaža, te podrum od oko 12ak m2 u kojem se nalazi brojilo od vode. Sama okućnica iznosi 631 m2,....

 
 
 
  Kuća, NUŠTAR, 65.000 €, 142,00 m2 cca 460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ID: 417 Na prodaju je kuća s velikim potencijalom smještena u samom centru Cerića, idealna za obiteljski život, ali i za one koji traže nekretninu s dodatnim mogućnostima uređenja. Stambeni objekt površine 142 m² nalazi se na prostranoj parceli od 1718 m², što pruža brojne mogućnosti.....

 
 
 
  Kuća, NUŠTAR, 57.000 €, 192,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Radno vrijeme je od ponedjeljka do petka u razdoblju od 8:00 - 16:00! Prodaje se kuća u naselju Nuštar. Kuća je površine 192 m2. Predmet prodaje se nalazi na adresi Ulica Križnog puta 3F. Pristup zemljištu je sa asfaltirane prometnice. Kuća je opremljena sviim potrebnim priključcima.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće nuštar do 280000 eura (10)