• GoHome Professional
kuće metković do 140 m2 - GoHome
  • kuće metković do 140 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće metković do 140 m2

  • Za upit "kuće metković do 140 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 1.499 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosječna cijena)
    • do 220000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-7%

Promjena cijene sa 290.000 € na 270.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, METKOVIĆ, 270.000 €, 141,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 290.000 €
11.03.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Metković, Klada, izuzetno mirna ulica, smještena na periferiji grada nekoliko minuta automobilom do centra grada. Dvije stambene jedinice,opremljene vrhunskim i pažljivo odabranim materijalima- planirano useljenje ljeto 2026.Villa K.2- ukupno obračunski neto korisne površine 133.49....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 120.000 €, 135,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvojna kuća prizemlje 40m2 kat 42m2, konoba 30m2, dvije kupaonice, dva toaleta,dvije nove klima uređaja,stan na katu generalno uređen, dvorište 100m2 naselje Krnjasevac. poželjna zamjena za manju nekretninu u okolici Dubrovnika do vrijednosti 150000e mobitel 09161 43946 kuće prodaja....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 329.000 € na 300.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, METKOVIĆ, 300.000 €, 141,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 329.000 €
11.03.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Metković, Klada, izuzetno mirna ulica, smještena na periferiji grada nekoliko minuta automobilom do centra grada. Dvije stambene jedinice,opremljene vrhunskim i pažljivo odabranim materijalima- planirano useljenje ljeto 2026.Villa K.1 - ukupno obračunski neto korisne površine 137.39....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće metković do 140 m2'
250.000 €
250.000 €
79.000 €
  Kuća, METKOVIĆ, 50.000 €, 120,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Ulica Petra Svačića, Metković, Dubrovačko-neretvanska županija ? Video u prilogu ? Izgrađeno prije 1968. godine ? Potrebna renovacija, adaptacija Prodaje se kamena kuća za rekonstrukciju u centru Metkovića. Nalazi se u staroj jezgri u blizini svih kulturnih i socijalnih ustanova.....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 50.000 €, 120,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

- Ulica Petra Svačića, Metković, Dubrovačko-neretvanska županija - Video u prilogu - Izgrađeno prije 1968. godine - Potrebna renovacija, adaptacija Prodaje se kamena kuća za rekonstrukciju u centru Metkovića. Nalazi se u staroj jezgri u blizini svih kulturnih i socijalnih ustanova.....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 79.000 €, 100,00 m2 cca 790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

-Metković, CENTAR-Ulica Stjepana Radića - Orašina - Uporabna dozvola - Video u prilogu ispod oglasa, molimo pogledati Prodaje se kuća cca 100 m2 za renovaciju na izvrsnoj lokaciji u samom centru grada Metkovića pored Gradskog kulturnog središta, parka, kina te još mnogih društveno....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 150.000 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Ulica Petra Kresimira IV, Klada- Metković ? Agencijska preporuka za obiteljski dom s velikom okućnicom na mirnoj lokaciji. ? MOLIMO POGLEDATI VIDEO ispod oglasa gdje se detaljno vidi izgled i lokacija GOOGLE MAPS LOKACIJA: ???? https://maps.app.goo.gl/HooT1XEskUz9vAXu7 Prodaje se....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 150.000 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

-Ulica Petra Kresimira IV, Klada- Metković - Agencijska preporuka za obiteljski dom s velikom okućnicom na mirnoj lokaciji. - MOLIMO POGLEDATI VIDEO ispod oglasa gdje se detaljno vidi izgled i lokacija Prodaje se renovirana kuća u Metkoviću cca 90 m2, na parceli od 630 m2 na području....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 89.000 €, 150,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

METKOVIĆ, Hercegovački put ? Agencijska preporuka za kuću za renovaciju, pogodnu za obiteljski dom s velikom okućnicom na mirnoj lokaciji. ? MOLIMO POGLEDATI VIDEO ispod oglasa gdje se detaljno vidi izgled i lokacija GOOGLE MAPS LOKACIJA: ???? https://maps.app.goo.gl/eKqCDPX7VmFLkq6g7....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 107.000 €, 150,00 m2 cca 710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Vid, Metković-Dubrovačko neretvanska županija GOOGLE MAPS LOKACIJA: ???? https://maps.app.goo.gl/Dmaf1sa8Bp5DWFBR9 Prodaje se kamena kuća cca 150 m2 s 3 apartmana u malom i slikovitom mjestu Vid pored Metkovića. Vid je nastao na ostacima antičke Narone te je poznat po mnogim otkrićima....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 89.000 €, 150,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

-METKOVIĆ, Hercegovački put - Agencijska preporuka za kuću za renovaciju, pogodnu za obiteljski dom s velikom okućnicom na mirnoj lokaciji. - MOLIMO POGLEDATI VIDEO ispod oglasa gdje se detaljno vidi izgled i lokacija Prodaje se kuća za renovaciju cca 150 m2 u Metkoviću, na parceli....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr