• GoHome Professional
kuće metković do 1200 eura/m2 - GoHome
  • kuće metković do 1200 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće metković do 1200 eura/m2

  • Za upit "kuće metković do 1200 eura/m2" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 768 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosječna površina)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po cijeni
    • 1100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 67000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, METKOVIĆ, 200.000 €, 160,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Metković, centar, obiteljska kuća u samom centru grada. Nekretnina se sastoji od suterena, prizemlja i kata ukupno neto površine 155m2.Suteren se sastoji od radne prostorije, kamina, mini kuhinje, sanitarnog čvora i povezan je stubištem s prizemljem koji se sastoji od terase, predulaza,dnevnog....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 120.000 €, 135,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvojna kuća prizemlje 40m2 kat 42m2, konoba 30m2, dvije kupaonice, dva toaleta,dvije nove klima uređaja,stan na katu generalno uređen, dvorište 100m2 naselje Krnjasevac. poželjna zamjena za manju nekretninu u okolici Dubrovnika do vrijednosti 150000e mobitel 09161 43946 kuće prodaja....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 79.000 €, 100,00 m2 cca 790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Metković, CENTAR-Ulica Stjepana Radića - Orašina ? Uporabna dozvola ? Video u prilogu ispod oglasa, molimo pogledati GOOGLE MAPS LOKACIJA ???? https://maps.app.goo.gl/7q7Y97tich3rqmSa7 Prodaje se kuća cca 100 m2 za renovaciju na izvrsnoj lokaciji u samom centru grada Metkovića pored....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće metković do 1200 eura/m2'
200.000 €
200.000 €
107.000 €
  Kuća, METKOVIĆ, 79.000 €, 100,00 m2 cca 790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

-Metković, CENTAR-Ulica Stjepana Radića - Orašina - Uporabna dozvola - Video u prilogu ispod oglasa, molimo pogledati Prodaje se kuća cca 100 m2 za renovaciju na izvrsnoj lokaciji u samom centru grada Metkovića pored Gradskog kulturnog središta, parka, kina te još mnogih društveno....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 250.000 €, 394,00 m2 cca 640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Metković, Lovački put, Dubravica ? Investicijska prilika ? Video u prilogu ? Ima uporabnu dozvolu, legaliziran objekat Google maps lokacija: ???? https://maps.app.goo.gl/Zwkz9BMWwrZdRhZ59 Prodaje se kuća bruto 393,72 m2 na mirnoj i slikovito lokaciji u staroj jezgri grada na Predolcu.....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 250.000 €, 394,00 m2 cca 640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

-Metković, Lovački put, Dubravica - Investicijska prilika - Video u prilogu - Ima uporabnu dozvolu, legaliziran objekat Prodaje se kuća bruto 393,72 m2 na mirnoj i slikovito lokaciji u staroj jezgri grada na Predolcu. Kuća je u naravi samostojeći objekt, sastoji se od prizemlja i....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 89.000 €, 150,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

METKOVIĆ, Hercegovački put ? Agencijska preporuka za kuću za renovaciju, pogodnu za obiteljski dom s velikom okućnicom na mirnoj lokaciji. ? MOLIMO POGLEDATI VIDEO ispod oglasa gdje se detaljno vidi izgled i lokacija GOOGLE MAPS LOKACIJA: ???? https://maps.app.goo.gl/eKqCDPX7VmFLkq6g7....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 89.000 €, 150,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

-METKOVIĆ, Hercegovački put - Agencijska preporuka za kuću za renovaciju, pogodnu za obiteljski dom s velikom okućnicom na mirnoj lokaciji. - MOLIMO POGLEDATI VIDEO ispod oglasa gdje se detaljno vidi izgled i lokacija Prodaje se kuća za renovaciju cca 150 m2 u Metkoviću, na parceli....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 180.000 € na 175.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, METKOVIĆ, 175.000 €, 302,19 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.11.2025 - 230.000 €
30.03.2026 - 215.000 €
12.04.2026 - 205.000 €
15.04.2026 - 199.000 €
29.04.2026 - 195.000 €
01.05.2026 - 190.000 €
06.05.2026 - 188.000 €
15.05.2026 - 185.000 €
21.05.2026 - 180.000 €
23.05.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stambeno-poslovnu katnicu u Metkoviću, nasuprot željezničkog kolodvora izgrađenu 1969. godine, s ukupnom površinom od 302 m² na parceli od 295 m². Neto stambena površina iznosi 226,28m², a kuća je zadnji put renovirana 1993. godine. Prizemlje je koncipirano kao poslovni prostor....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 150.000 €, 270,00 m2 cca 560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Ulica Vladimira Nazora, Metković, Dubrovačko-neretvanska županija Prodaje se kamena kuća za renovaciju u centru Metkovića. Nalazi se u staroj jezgri u blizini svih kulturnih i socijalnih ustanova. Kuća je sagrađena prije 1968. godine, sastoji se od podruma,prizemlja, prvog kata, drugog....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2024.,

www.njuskalo.hr

- Ulica Vladimira Nazora, Metković, Dubrovačko-neretvanska županija Prodaje se kamena kuća za renovaciju u centru Metkovića. Nalazi se u staroj jezgri u blizini svih kulturnih i socijalnih ustanova. Kuća je sagrađena prije 1968. godine, sastoji se od podruma,prizemlja, prvog kata,....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 50.000 €, 120,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Ulica Petra Svačića, Metković, Dubrovačko-neretvanska županija ? Video u prilogu ? Izgrađeno prije 1968. godine ? Potrebna renovacija, adaptacija Prodaje se kamena kuća za rekonstrukciju u centru Metkovića. Nalazi se u staroj jezgri u blizini svih kulturnih i socijalnih ustanova.....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 50.000 €, 120,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

- Ulica Petra Svačića, Metković, Dubrovačko-neretvanska županija - Video u prilogu - Izgrađeno prije 1968. godine - Potrebna renovacija, adaptacija Prodaje se kamena kuća za rekonstrukciju u centru Metkovića. Nalazi se u staroj jezgri u blizini svih kulturnih i socijalnih ustanova.....