• GoHome Professional
kuće metković barem 150 m2 - GoHome
  • kuće metković barem 150 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće metković barem 150 m2

  • Za upit "kuće metković barem 150 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 1.269 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 100000 eura
    • do 120000 eura (prosječna cijena)
    • do 150000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, METKOVIĆ, 89.000 €, 150,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

METKOVIĆ, Hercegovački put ? Agencijska preporuka za kuću za renovaciju, pogodnu za obiteljski dom s velikom okućnicom na mirnoj lokaciji. ? MOLIMO POGLEDATI VIDEO ispod oglasa gdje se detaljno vidi izgled i lokacija GOOGLE MAPS LOKACIJA: ???? https://maps.app.goo.gl/eKqCDPX7VmFLkq6g7....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 107.000 €, 150,00 m2 cca 710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Vid, Metković-Dubrovačko neretvanska županija GOOGLE MAPS LOKACIJA: ???? https://maps.app.goo.gl/Dmaf1sa8Bp5DWFBR9 Prodaje se kamena kuća cca 150 m2 s 3 apartmana u malom i slikovitom mjestu Vid pored Metkovića. Vid je nastao na ostacima antičke Narone te je poznat po mnogim otkrićima....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 89.000 €, 150,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

-METKOVIĆ, Hercegovački put - Agencijska preporuka za kuću za renovaciju, pogodnu za obiteljski dom s velikom okućnicom na mirnoj lokaciji. - MOLIMO POGLEDATI VIDEO ispod oglasa gdje se detaljno vidi izgled i lokacija Prodaje se kuća za renovaciju cca 150 m2 u Metkoviću, na parceli....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće metković barem 150 m2'
200.000 €
200.000 €
298.000 €
  Kuća, METKOVIĆ, 200.000 €, 160,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Metković, centar, obiteljska kuća u samom centru grada. Nekretnina se sastoji od suterena, prizemlja i kata ukupno neto površine 155m2. Suteren se sastoji od radne prostorije, kamina, mini kuhinje, sanitarnog čvora i povezan je stubištem s prizemljem koji se sastoji od terase, predulaza,dnevnog....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 290.000 € na 270.000 € - 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, METKOVIĆ, 270.000 €, 141,60 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.01.2026 - 290.000 €
10.03.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Metković, Klada, izuzetno mirna ulica, smještena na periferiji grada nekoliko minuta automobilom do centra grada. Dvije stambene jedinice,opremljene vrhunskim i pažljivo odabranim materijalima- planirano useljenje ljeto 2026.Villa K.2- ukupno obračunski neto korisne površine 133.49....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 329.000 € na 300.000 € - 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, METKOVIĆ, 300.000 €, 141,60 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.01.2026 - 329.000 €
10.03.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Metković, Klada, izuzetno mirna ulica, smještena na periferiji grada nekoliko minuta automobilom do centra grada. Dvije stambene jedinice,opremljene vrhunskim i pažljivo odabranim materijalima- planirano useljenje ljeto 2026.Villa K.1 - ukupno obračunski neto korisne površine 137.39....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 120.000 €, 135,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvojna kuća prizemlje 40m2 kat 42m2, konoba 30m2, dvije kupaonice, dva toaleta,dvije nove klima uređaja,stan na katu generalno uređen, dvorište 100m2 naselje Krnjasevac. poželjna zamjena za manju nekretninu u okolici Dubrovnika do vrijednosti 150000e mobitel 09161 43946 kuće prodaja....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 150.000 €, 270,00 m2 cca 560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Ulica Vladimira Nazora, Metković, Dubrovačko-neretvanska županija Prodaje se kamena kuća za renovaciju u centru Metkovića. Nalazi se u staroj jezgri u blizini svih kulturnih i socijalnih ustanova. Kuća je sagrađena prije 1968. godine, sastoji se od podruma,prizemlja, prvog kata, drugog....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2024.,

www.njuskalo.hr

- Ulica Vladimira Nazora, Metković, Dubrovačko-neretvanska županija Prodaje se kamena kuća za renovaciju u centru Metkovića. Nalazi se u staroj jezgri u blizini svih kulturnih i socijalnih ustanova. Kuća je sagrađena prije 1968. godine, sastoji se od podruma,prizemlja, prvog kata,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 180.000 € na 175.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, METKOVIĆ, 175.000 €, 302,19 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.11.2025 - 230.000 €
30.03.2026 - 215.000 €
12.04.2026 - 205.000 €
15.04.2026 - 199.000 €
29.04.2026 - 195.000 €
01.05.2026 - 190.000 €
06.05.2026 - 188.000 €
15.05.2026 - 185.000 €
21.05.2026 - 180.000 €
23.05.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stambeno-poslovnu katnicu u Metkoviću, nasuprot željezničkog kolodvora izgrađenu 1969. godine, s ukupnom površinom od 302 m² na parceli od 295 m². Neto stambena površina iznosi 226,28m², a kuća je zadnji put renovirana 1993. godine. Prizemlje je koncipirano kao poslovni prostor....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 250.000 €, 394,00 m2 cca 640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Metković, Lovački put, Dubravica ? Investicijska prilika ? Video u prilogu ? Ima uporabnu dozvolu, legaliziran objekat Google maps lokacija: ???? https://maps.app.goo.gl/Zwkz9BMWwrZdRhZ59 Prodaje se kuća bruto 393,72 m2 na mirnoj i slikovito lokaciji u staroj jezgri grada na Predolcu.....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 250.000 €, 394,00 m2 cca 640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

-Metković, Lovački put, Dubravica - Investicijska prilika - Video u prilogu - Ima uporabnu dozvolu, legaliziran objekat Prodaje se kuća bruto 393,72 m2 na mirnoj i slikovito lokaciji u staroj jezgri grada na Predolcu. Kuća je u naravi samostojeći objekt, sastoji se od prizemlja i....