- kuće metković balkon

  • Za upit "kuće metković balkon" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 1.304 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 1 nekretnina za upit kuće metković balkon pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosječna cijena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, METKOVIĆ, 150.000 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Ulica Petra Kresimira IV, Klada- Metković ? Agencijska preporuka za obiteljski dom s velikom okućnicom na mirnoj lokaciji. ? MOLIMO POGLEDATI VIDEO ispod oglasa gdje se detaljno vidi izgled i lokacija GOOGLE MAPS LOKACIJA: ???? https://maps.app.goo.gl/HooT1XEskUz9vAXu7 Prodaje se....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 150.000 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

-Ulica Petra Kresimira IV, Klada- Metković - Agencijska preporuka za obiteljski dom s velikom okućnicom na mirnoj lokaciji. - MOLIMO POGLEDATI VIDEO ispod oglasa gdje se detaljno vidi izgled i lokacija Prodaje se renovirana kuća u Metkoviću cca 90 m2, na parceli od 630 m2 na području....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 180.000 € na 175.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, METKOVIĆ, 175.000 €, 302,19 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.11.2025 - 230.000 €
30.03.2026 - 215.000 €
12.04.2026 - 205.000 €
15.04.2026 - 199.000 €
29.04.2026 - 195.000 €
01.05.2026 - 190.000 €
06.05.2026 - 188.000 €
15.05.2026 - 185.000 €
21.05.2026 - 180.000 €
23.05.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stambeno-poslovnu katnicu u Metkoviću, nasuprot željezničkog kolodvora izgrađenu 1969. godine, s ukupnom površinom od 302 m² na parceli od 295 m². Neto stambena površina iznosi 226,28m², a kuća je zadnji put renovirana 1993. godine. Prizemlje je koncipirano kao poslovni prostor....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!