- kuće metković što veće

  • Za upit "kuće metković što veće" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 1.334 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosječna površina)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po cijeni
    • do 100000 eura
    • do 120000 eura (prosječna cijena)
    • do 150000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, METKOVIĆ, 250.000 €, 394,00 m2 cca 640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Metković, Lovački put, Dubravica ? Investicijska prilika ? Video u prilogu ? Ima uporabnu dozvolu, legaliziran objekat Google maps lokacija: ???? https://maps.app.goo.gl/Zwkz9BMWwrZdRhZ59 Prodaje se kuća bruto 393,72 m2 na mirnoj i slikovito lokaciji u staroj jezgri grada na Predolcu.....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 250.000 €, 394,00 m2 cca 640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

-Metković, Lovački put, Dubravica - Investicijska prilika - Video u prilogu - Ima uporabnu dozvolu, legaliziran objekat Prodaje se kuća bruto 393,72 m2 na mirnoj i slikovito lokaciji u staroj jezgri grada na Predolcu. Kuća je u naravi samostojeći objekt, sastoji se od prizemlja i....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 180.000 € na 175.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, METKOVIĆ, 175.000 €, 302,19 m2 cca 580 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.11.2025 - 230.000 €
30.03.2026 - 215.000 €
12.04.2026 - 205.000 €
15.04.2026 - 199.000 €
29.04.2026 - 195.000 €
01.05.2026 - 190.000 €
06.05.2026 - 188.000 €
15.05.2026 - 185.000 €
21.05.2026 - 180.000 €
23.05.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stambeno-poslovnu katnicu u Metkoviću, nasuprot željezničkog kolodvora izgrađenu 1969. godine, s ukupnom površinom od 302 m² na parceli od 295 m². Neto stambena površina iznosi 226,28m², a kuća je zadnji put renovirana 1993. godine. Prizemlje je koncipirano kao poslovni prostor....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće metković što veće'
300.000 €
270.000 €
150.000 €
  Kuća, METKOVIĆ, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.07.2024.,

www.njuskalo.hr

- Ulica Vladimira Nazora, Metković, Dubrovačko-neretvanska županija Prodaje se kamena kuća za renovaciju u centru Metkovića. Nalazi se u staroj jezgri u blizini svih kulturnih i socijalnih ustanova. Kuća je sagrađena prije 1968. godine, sastoji se od podruma,prizemlja, prvog kata,....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 298.000 €, 180,00 m2 cca 1660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća na atraktivnoj i centralnoj lokaciji u Metkoviću s lijepim pogledom na grad. Nekretnina ima veliki potencijal i pogodna je kako za stanovanje tako i kao investicija za iznajmljivanje. Kuća se sastoji od dvije odvojene stambene jedinice, svaka sa trosobnim stanom....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 200.000 €, 160,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Metković, centar, obiteljska kuća u samom centru grada. Nekretnina se sastoji od suterena, prizemlja i kata ukupno neto površine 155m2.Suteren se sastoji od radne prostorije, kamina, mini kuhinje, sanitarnog čvora i povezan je stubištem s prizemljem koji se sastoji od terase, predulaza,dnevnog....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 200.000 €, 160,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.indomio.hr

Metković, centar, obiteljska kuća u samom centru grada. Nekretnina se sastoji od garaže, suterena, prizemlja i kata ukupno neto površine 155m2.Suteren se sastoji od radne prostorije,kamina, mini kuhinje, sanitarnog čvora.Prizemlje se sastoji od predulaza, hodnika, kupatila, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 89.000 €, 150,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

METKOVIĆ, Hercegovački put ? Agencijska preporuka za kuću za renovaciju, pogodnu za obiteljski dom s velikom okućnicom na mirnoj lokaciji. ? MOLIMO POGLEDATI VIDEO ispod oglasa gdje se detaljno vidi izgled i lokacija GOOGLE MAPS LOKACIJA: ???? https://maps.app.goo.gl/eKqCDPX7VmFLkq6g7....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 107.000 €, 150,00 m2 cca 710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Vid, Metković-Dubrovačko neretvanska županija GOOGLE MAPS LOKACIJA: ???? https://maps.app.goo.gl/Dmaf1sa8Bp5DWFBR9 Prodaje se kamena kuća cca 150 m2 s 3 apartmana u malom i slikovitom mjestu Vid pored Metkovića. Vid je nastao na ostacima antičke Narone te je poznat po mnogim otkrićima....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 89.000 €, 150,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

-METKOVIĆ, Hercegovački put - Agencijska preporuka za kuću za renovaciju, pogodnu za obiteljski dom s velikom okućnicom na mirnoj lokaciji. - MOLIMO POGLEDATI VIDEO ispod oglasa gdje se detaljno vidi izgled i lokacija Prodaje se kuća za renovaciju cca 150 m2 u Metkoviću, na parceli....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 120.000 €, 135,00 m2 cca 890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvojna kuća prizemlje 40m2 kat 42m2, konoba 30m2, dvije kupaonice, dva toaleta,dvije nove klima uređaja,stan na katu generalno uređen, dvorište 100m2 naselje Krnjasevac. poželjna zamjena za manju nekretninu u okolici Dubrovnika do vrijednosti 150000e mobitel 09161 43946 kuće prodaja....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 50.000 €, 120,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Ulica Petra Svačića, Metković, Dubrovačko-neretvanska županija ? Video u prilogu ? Izgrađeno prije 1968. godine ? Potrebna renovacija, adaptacija Prodaje se kamena kuća za rekonstrukciju u centru Metkovića. Nalazi se u staroj jezgri u blizini svih kulturnih i socijalnih ustanova.....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 50.000 €, 120,00 m2 cca 420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

- Ulica Petra Svačića, Metković, Dubrovačko-neretvanska županija - Video u prilogu - Izgrađeno prije 1968. godine - Potrebna renovacija, adaptacija Prodaje se kamena kuća za rekonstrukciju u centru Metkovića. Nalazi se u staroj jezgri u blizini svih kulturnih i socijalnih ustanova.....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 250.000 €, 110,00 m2 cca 2270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.01.2026.,

www.broker.hr

Kuća se nalazi u malom i mirnom mjestu između Kleka i Metkovića, u okruženju jezera Kuti i doline Neretve. Smještena je na velikoj parceli južne orijentacije, površine oko 1.000 m², te je okrenuta suncu od jutra do zalaska, što osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana.....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 79.000 €, 100,00 m2 cca 790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Metković, CENTAR-Ulica Stjepana Radića - Orašina ? Uporabna dozvola ? Video u prilogu ispod oglasa, molimo pogledati GOOGLE MAPS LOKACIJA ???? https://maps.app.goo.gl/7q7Y97tich3rqmSa7 Prodaje se kuća cca 100 m2 za renovaciju na izvrsnoj lokaciji u samom centru grada Metkovića pored....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 79.000 €, 100,00 m2 cca 790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

-Metković, CENTAR-Ulica Stjepana Radića - Orašina - Uporabna dozvola - Video u prilogu ispod oglasa, molimo pogledati Prodaje se kuća cca 100 m2 za renovaciju na izvrsnoj lokaciji u samom centru grada Metkovića pored Gradskog kulturnog središta, parka, kina te još mnogih društveno....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 150.000 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Ulica Petra Kresimira IV, Klada- Metković ? Agencijska preporuka za obiteljski dom s velikom okućnicom na mirnoj lokaciji. ? MOLIMO POGLEDATI VIDEO ispod oglasa gdje se detaljno vidi izgled i lokacija GOOGLE MAPS LOKACIJA: ???? https://maps.app.goo.gl/HooT1XEskUz9vAXu7 Prodaje se....

 
 
 
  Kuća, METKOVIĆ, 150.000 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

-Ulica Petra Kresimira IV, Klada- Metković - Agencijska preporuka za obiteljski dom s velikom okućnicom na mirnoj lokaciji. - MOLIMO POGLEDATI VIDEO ispod oglasa gdje se detaljno vidi izgled i lokacija Prodaje se renovirana kuća u Metkoviću cca 90 m2, na parceli od 630 m2 na području....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!

www.sajn-nekretnine.hr

Poreč, okolica

stan s korištenjem bazena i tenis terena