• GoHome Professional
kuće medveja do 210 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome
  • kuće medveja do 210 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće medveja do 210 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "kuće medveja do 210 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MEDVEJA, 599.000 €, 210,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2022.,

www.smart-invest.hr

MEDVEJA, uredna obiteljska kuća od 210 m2 koja se sastoji od tri stambene jedinice, na mirnoj lokaciji, s otvorenim pogledom na more! Na okućnici je moguće napraviti bazen. Kuća je kao stvorena za odmor ili za turistički najam! Za više informacija i razgled nazovite +385/99/320-0008....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 1.350.000 €, 206,47 m2 cca 6540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser-immobilie stavlja u ponudu, novoizgrađenu vilu s bazenom u blizini Lovrana, koja je udaljena samo 400 m od mora i idealna za one koji traže luksuz, udobnost i panoramski pogled na Kvarnerski zaljev. Prizemlje vile dizajnirano je u prostranom otvorenom konceptu koji spaja modernu....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 550.000 €, 185,58 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća u Medveji okružena mediteranskim vrtom te zaklonjena od pogleda i ceste. Nalazi se na 50-tak metara zračne linije od mora i 100-tinjak metara od velike plaže u Medveji. Sastoji se od prizemlja i prvog kata a postoji mogućnost nadogradnje još jednog kata. Jugoistočne....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Iznad jedne od najljepših kvarnerskih plaže ,prodaje se sasmostojeća kuća sa spektakularnim pogledom na more i Kvarner. Izgrađeno i završeno je prizemlje od 90m2 ,potpuno namješteno i opremljeno dok je u cijeni i završetak kata sa tri spavaće sobe svaka sa svojom kupaonicom. Mogućnost....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 465.000 €, 150,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je Kuća s velikom okućnicom u prekrasnoj Medveji, nadomak jedne od najljepših plaža Kvarnera. Ova kuća idealna je prilika za sve koji traže odličnu investiciju u turizam ili pak privatnu oazu za odmor. Nekretnina se sastoji od četiri uređena jednosobna apartmana, svaki s....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 1.300.000 € na 1.500.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, MEDVEJA, 1.500.000 €, 225,00 m2 cca 6670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.04.2026 - 1.300.000 €
25.04.2026 - 1.500.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, MEDVEJA - Vila s panoramskim pogledom i bazenom Zadovoljstvo nam je predstaviti Vam predivnu vilu nadomak Opatije. Nalazi se svega 500 metara od plaže, koju možete doseći za samo 2 auto-minute ili 9 minuta pješice. Prizemlje vile uključuje prostrani otvoreni prostor s kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 1.350.000 €, 225,00 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo vilu u Medveji s prekrasnim pogledom na Kvarner, svega 400 m od mora. Prizemlje vile uključuje prostrani otvoreni prostor s kuhinjom i blagovaonicom, prozračnim dnevnim boravkom, WC-om, vešerajem i ostavom. Prostrana terasa s grijanim bazenom stvorena je za druženje, uživanje....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 470.000 €, 120,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Kuća sa velikom okućnicom u prekrasnoj Medveji, nadomak jedne od najljepših plaža Kvarnera. Ova kuća idealna je prilika za sve koji traže odličnu investiciju u turizam ili pak privatnu oazu za odmor.Nekretnina se sastoji od četiri uređena jednosobna apartmana, svaki s vlastitim dnevnim....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 470.000 €, 120,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

MEDVEJA, u ponudi je potpuno uređena kuća, idealna za turistički najam ili obiteljski odmor. Nekretnina se sastoji od četiri apartmana, od kojih su dva jednosobna s dnevnim boravkom, dok su preostala dva dvosobna s dnevnim boravkom, pružajući funkcionalan raspored i ugodan boravak....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 860.000 €, 100,00 m2 cca 8600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, MEDVEJA- villa prizemnica 100m2 s bazenom s panoramskim pogledom na more + okoliš 815m2 Villa prizemniva se sastoji dnevnog boravka, kuhinje, hodnika, 1 sobe, WC-a i kupaone. Villa ima bazen sa sjeverne strane. Villa je kvalitetno građena i luksuzno opremljena, svi ugrađeni....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće medveja do 210 m2 (18)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?