• GoHome Professional
kuće medveja do 210 m2 - GoHome
  • kuće medveja do 210 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće medveja do 210 m2

  • Za upit "kuće medveja do 210 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 4.551 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MEDVEJA, 599.000 €, 210,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2022.,

www.smart-invest.hr

MEDVEJA, uredna obiteljska kuća od 210 m2 koja se sastoji od tri stambene jedinice, na mirnoj lokaciji, s otvorenim pogledom na more! Na okućnici je moguće napraviti bazen. Kuća je kao stvorena za odmor ili za turistički najam! Za više informacija i razgled nazovite +385/99/320-0008....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 1.350.000 €, 206,47 m2 cca 6540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser-immobilie stavlja u ponudu, novoizgrađenu vilu s bazenom u blizini Lovrana, koja je udaljena samo 400 m od mora i idealna za one koji traže luksuz, udobnost i panoramski pogled na Kvarnerski zaljev. Prizemlje vile dizajnirano je u prostranom otvorenom konceptu koji spaja modernu....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 550.000 €, 185,58 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća u Medveji okružena mediteranskim vrtom te zaklonjena od pogleda i ceste. Nalazi se na 50-tak metara zračne linije od mora i 100-tinjak metara od velike plaže u Medveji. Sastoji se od prizemlja i prvog kata a postoji mogućnost nadogradnje još jednog kata. Jugoistočne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće medveja do 210 m2'
599.000 €
1.000.000 €
465.000 €
  Kuća, MEDVEJA, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Iznad jedne od najljepših kvarnerskih plaže ,prodaje se sasmostojeća kuća sa spektakularnim pogledom na more i Kvarner. Izgrađeno i završeno je prizemlje od 90m2 ,potpuno namješteno i opremljeno dok je u cijeni i završetak kata sa tri spavaće sobe svaka sa svojom kupaonicom. Mogućnost....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 465.000 €, 150,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je Kuća s velikom okućnicom u prekrasnoj Medveji, nadomak jedne od najljepših plaža Kvarnera. Ova kuća idealna je prilika za sve koji traže odličnu investiciju u turizam ili pak privatnu oazu za odmor. Nekretnina se sastoji od četiri uređena jednosobna apartmana, svaki s....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 1.300.000 € na 1.500.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, MEDVEJA, 1.500.000 €, 225,00 m2 cca 6670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.04.2026 - 1.300.000 €
25.04.2026 - 1.500.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, MEDVEJA - Vila s panoramskim pogledom i bazenom Zadovoljstvo nam je predstaviti Vam predivnu vilu nadomak Opatije. Nalazi se svega 500 metara od plaže, koju možete doseći za samo 2 auto-minute ili 9 minuta pješice. Prizemlje vile uključuje prostrani otvoreni prostor s kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 1.350.000 €, 225,00 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo vilu u Medveji s prekrasnim pogledom na Kvarner, svega 400 m od mora. Prizemlje vile uključuje prostrani otvoreni prostor s kuhinjom i blagovaonicom, prozračnim dnevnim boravkom, WC-om, vešerajem i ostavom. Prostrana terasa s grijanim bazenom stvorena je za druženje, uživanje....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 470.000 €, 120,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Kuća sa velikom okućnicom u prekrasnoj Medveji, nadomak jedne od najljepših plaža Kvarnera. Ova kuća idealna je prilika za sve koji traže odličnu investiciju u turizam ili pak privatnu oazu za odmor.Nekretnina se sastoji od četiri uređena jednosobna apartmana, svaki s vlastitim dnevnim....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 470.000 €, 120,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

MEDVEJA, u ponudi je potpuno uređena kuća, idealna za turistički najam ili obiteljski odmor. Nekretnina se sastoji od četiri apartmana, od kojih su dva jednosobna s dnevnim boravkom, dok su preostala dva dvosobna s dnevnim boravkom, pružajući funkcionalan raspored i ugodan boravak....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 860.000 €, 100,00 m2 cca 8600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, MEDVEJA- villa prizemnica 100m2 s bazenom s panoramskim pogledom na more + okoliš 815m2 Villa prizemniva se sastoji dnevnog boravka, kuhinje, hodnika, 1 sobe, WC-a i kupaone. Villa ima bazen sa sjeverne strane. Villa je kvalitetno građena i luksuzno opremljena, svi ugrađeni....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan