- kuće medveja Najnovije

  • Za upit "kuće medveja najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MEDVEJA, Na upit, 428,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.09.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

OPATIJA - MEDVEJA - Prodajemo samostojeću kuću na samo nekoliko desetaka metara od mora, u fazi izgradnje. U ovom trenutku ( tako se i prodaje ) obijekt je betonski izveden na tri etaže. Radi se o prizemlju, prvom i drugom katu. Bazen nije napravljen, ali je ostavljen prostor za njega.....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 599.000 €, 210,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2022.,

www.smart-invest.hr

MEDVEJA, uredna obiteljska kuća od 210 m2 koja se sastoji od tri stambene jedinice, na mirnoj lokaciji, s otvorenim pogledom na more! Na okućnici je moguće napraviti bazen. Kuća je kao stvorena za odmor ili za turistički najam! Za više informacija i razgled nazovite +385/99/320-0008....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 860.000 €, 100,00 m2 cca 8600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, MEDVEJA- villa prizemnica 100m2 s bazenom s panoramskim pogledom na more + okoliš 815m2 Villa prizemniva se sastoji dnevnog boravka, kuhinje, hodnika, 1 sobe, WC-a i kupaone. Villa ima bazen sa sjeverne strane. Villa je kvalitetno građena i luksuzno opremljena, svi ugrađeni....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 470.000 €, 120,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Kuća sa velikom okućnicom u prekrasnoj Medveji, nadomak jedne od najljepših plaža Kvarnera. Ova kuća idealna je prilika za sve koji traže odličnu investiciju u turizam ili pak privatnu oazu za odmor.Nekretnina se sastoji od četiri uređena jednosobna apartmana, svaki s vlastitim dnevnim....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 740.000 €, 252,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se samostojeća kuća s pogledom na more na izvanrednoj lokaciji u Medveji. Kuća je kompletno obnovljena prije tri godine, sastoji se od tri apartmana koja su u funkciji turizma. U prizemlju površine 71,5 m2 se nalazi dvosobni apartman s dnevnim boravkom, dvije kupaone, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 740.000 €, 252,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Samostojeća kuća smještena na prestižnoj Lovranskoj rivijeri, udaljena svega 50 metara od morske obale. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za investiciju u turistički najam ili kao rezidencija za više obitelji, s obzirom na to da se sastoji od tri zasebne i funkcionalne stambene....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 1.300.000 €, 235,00 m2 cca 5530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja novoizgrađenu samostojeću vilu (2025.) u Medveji, u okolici Opatije. Lokacija je izuzetno mirna, okružena zelenilom i prirodom, a opet na manje od 1 km do mora i prekrasne šljunčane plaže. Vila je površine 235 m2, a nalazi se na parceli....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 1.300.000 € na 1.500.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, MEDVEJA, 1.500.000 €, 225,00 m2 cca 6670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.04.2026 - 1.300.000 €
25.04.2026 - 1.500.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, MEDVEJA - Vila s panoramskim pogledom i bazenom Zadovoljstvo nam je predstaviti Vam predivnu vilu nadomak Opatije. Nalazi se svega 500 metara od plaže, koju možete doseći za samo 2 auto-minute ili 9 minuta pješice. Prizemlje vile uključuje prostrani otvoreni prostor s kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 550.000 €, 185,58 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća u Medveji okružena mediteranskim vrtom te zaklonjena od pogleda i ceste. Nalazi se na 50-tak metara zračne linije od mora i 100-tinjak metara od velike plaže u Medveji. Sastoji se od prizemlja i prvog kata a postoji mogućnost nadogradnje još jednog kata. Jugoistočne....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 465.000 €, 150,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je Kuća s velikom okućnicom u prekrasnoj Medveji, nadomak jedne od najljepših plaža Kvarnera. Ova kuća idealna je prilika za sve koji traže odličnu investiciju u turizam ili pak privatnu oazu za odmor. Nekretnina se sastoji od četiri uređena jednosobna apartmana, svaki s....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće medveja (27)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?