- kuće medveja što jeftinije

  • Za upit "kuće medveja što jeftinije" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 4.120 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2
    • do 210 m2
    • 210 m2 (prosječna površina)
    • barem 210 m2
    • 250 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MEDVEJA, 465.000 €, 150,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je Kuća s velikom okućnicom u prekrasnoj Medveji, nadomak jedne od najljepših plaža Kvarnera. Ova kuća idealna je prilika za sve koji traže odličnu investiciju u turizam ili pak privatnu oazu za odmor. Nekretnina se sastoji od četiri uređena jednosobna apartmana, svaki s....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 465.000 €, 130,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 470.000 €, 120,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Kuća sa velikom okućnicom u prekrasnoj Medveji, nadomak jedne od najljepših plaža Kvarnera. Ova kuća idealna je prilika za sve koji traže odličnu investiciju u turizam ili pak privatnu oazu za odmor.Nekretnina se sastoji od četiri uređena jednosobna apartmana, svaki s vlastitim dnevnim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće medveja što jeftinije'
720.000 €
599.000 €
599.000 €
  Kuća, MEDVEJA, 470.000 €, 120,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

MEDVEJA, u ponudi je potpuno uređena kuća, idealna za turistički najam ili obiteljski odmor. Nekretnina se sastoji od četiri apartmana, od kojih su dva jednosobna s dnevnim boravkom, dok su preostala dva dvosobna s dnevnim boravkom, pružajući funkcionalan raspored i ugodan boravak....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 550.000 €, 185,58 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća u Medveji okružena mediteranskim vrtom te zaklonjena od pogleda i ceste. Nalazi se na 50-tak metara zračne linije od mora i 100-tinjak metara od velike plaže u Medveji. Sastoji se od prizemlja i prvog kata a postoji mogućnost nadogradnje još jednog kata. Jugoistočne....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 740.000 €, 252,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se samostojeća kuća s pogledom na more na izvanrednoj lokaciji u Medveji. Kuća je kompletno obnovljena prije tri godine, sastoji se od tri apartmana koja su u funkciji turizma. U prizemlju površine 71,5 m2 se nalazi dvosobni apartman s dnevnim boravkom, dvije kupaone, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 740.000 €, 252,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Samostojeća kuća smještena na prestižnoj Lovranskoj rivijeri, udaljena svega 50 metara od morske obale. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za investiciju u turistički najam ili kao rezidencija za više obitelji, s obzirom na to da se sastoji od tri zasebne i funkcionalne stambene....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 860.000 €, 100,00 m2 cca 8600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, MEDVEJA- villa prizemnica 100m2 s bazenom s panoramskim pogledom na more + okoliš 815m2 Villa prizemniva se sastoji dnevnog boravka, kuhinje, hodnika, 1 sobe, WC-a i kupaone. Villa ima bazen sa sjeverne strane. Villa je kvalitetno građena i luksuzno opremljena, svi ugrađeni....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 1.000.000 €, 198,00 m2 cca 5050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.06.2025.,

www.smart-invest.hr

* SAMO U NAŠOJ PONUDI * MEDVEJA, Prodaje se prekrasna nova kuća s bazenom u blizini glavne plaže Medveje! Kuća površine 198 m2 smještena je na zemljištu površine 724 m2, ima 5 spavaće sobe, 5 kupaonica + 2 WC-a. U prizemlju se nalazi prostrani dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 1.300.000 €, 235,00 m2 cca 5530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja novoizgrađenu samostojeću vilu (2025.) u Medveji, u okolici Opatije. Lokacija je izuzetno mirna, okružena zelenilom i prirodom, a opet na manje od 1 km do mora i prekrasne šljunčane plaže. Vila je površine 235 m2, a nalazi se na parceli....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 1.350.000 €, 206,47 m2 cca 6540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser-immobilie stavlja u ponudu, novoizgrađenu vilu s bazenom u blizini Lovrana, koja je udaljena samo 400 m od mora i idealna za one koji traže luksuz, udobnost i panoramski pogled na Kvarnerski zaljev. Prizemlje vile dizajnirano je u prostranom otvorenom konceptu koji spaja modernu....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 1.350.000 €, 225,00 m2 cca 6000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo vilu u Medveji s prekrasnim pogledom na Kvarner, svega 400 m od mora. Prizemlje vile uključuje prostrani otvoreni prostor s kuhinjom i blagovaonicom, prozračnim dnevnim boravkom, WC-om, vešerajem i ostavom. Prostrana terasa s grijanim bazenom stvorena je za druženje, uživanje....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 1.300.000 € na 1.500.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, MEDVEJA, 1.500.000 €, 225,00 m2 cca 6670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.04.2026 - 1.300.000 €
25.04.2026 - 1.500.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, MEDVEJA - Vila s panoramskim pogledom i bazenom Zadovoljstvo nam je predstaviti Vam predivnu vilu nadomak Opatije. Nalazi se svega 500 metara od plaže, koju možete doseći za samo 2 auto-minute ili 9 minuta pješice. Prizemlje vile uključuje prostrani otvoreni prostor s kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, Na upit, 428,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.09.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

OPATIJA - MEDVEJA - Prodajemo samostojeću kuću na samo nekoliko desetaka metara od mora, u fazi izgradnje. U ovom trenutku ( tako se i prodaje ) obijekt je betonski izveden na tri etaže. Radi se o prizemlju, prvom i drugom katu. Bazen nije napravljen, ali je ostavljen prostor za njega.....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Iznad jedne od najljepših kvarnerskih plaže ,prodaje se sasmostojeća kuća sa spektakularnim pogledom na more i Kvarner. Izgrađeno i završeno je prizemlje od 90m2 ,potpuno namješteno i opremljeno dok je u cijeni i završetak kata sa tri spavaće sobe svaka sa svojom kupaonicom. Mogućnost....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!