• GoHome Professional
kuće marinići vrt barem 230 m2 - GoHome
  • kuće marinići vrt barem 230 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće marinići vrt barem 230 m2

  • Za upit "kuće marinići vrt barem 230 m2" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 2.302 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosječna cijena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MARINIĆI, 760.000 €, 236,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U srcu Marinića u ponudi imamo kuću koja pruža udobnost i puno mogućnosti. Kuća je potpuno obnovljena 2025. godine, te je spremna da postane dom ili sigurna investicija. Podijeljena je na prizemlje i kat; a svaka etaža s vlastitim stanom od 118 m², nudi raskošne prostore za život:....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 699.000 €, 222,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderna i kvalitetno građena kuća razvedena na četiri etaže. Suteren: dodatna prostorija s toaletom - mogućnost uređenja u konobu za druženja. Prizemlje: kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak, kupaonica, hodnik i terasa s roštiljem. 1.kat: 3 spavaće sobe, hodnik, kupaonica i 2 balkona.....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 435.000 €, 220,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrana dvojna kuća na Marinićima, ukupne površine 220m², koja nudi izvrsnu priliku za kombinaciju stanovanja i poslovne djelatnosti ili kao investicija s više stambenih jedinica. U prizemlju se nalazi poslovni prostor s dva široka ulaza i zasebnim toaletom, što omogućuje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće marinići vrt barem 230 m2'
730.000 €
390.000 €
780.000 €
  Kuća, MARINIĆI, 730.000 €, 290,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se obiteljska kuća na Marinićima. Kuća površine 290 m2 izgrađena je 2013.godine. U suterenu se nalazi garsonijera s terasom površine 50 m2. Na prvom i drugom katu se nalaze 2 stana , svaki ima tri sobe i dnevni boravak, tlocrtne površine 120 m2 po stanu . Donji stan ima terasu....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 520.000 €, 376,18 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

MARINIĆI samostojeća kuća sa tri odvojena stana i velikom okućnicom! Smještena na mirnoj lokaciji, ova kuća pruža savršen spoj privatnosti i praktičnosti. Uz prostranu dvorišnu okućnicu obogaćenu raznovrsnim zelenilom i cvjetnim aranžmanima, ovdje ćete pronaći i više nego dovoljno....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr