• GoHome Professional
kuće marinići do 250 m2 - GoHome
  • kuće marinići do 250 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće marinići do 250 m2

  • Za upit "kuće marinići do 250 m2" pronađeno 33 nekretnina - prosječna cijena 2.484 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosječna cijena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MARINIĆI, 470.000 €, 250,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, MARINIĆI, PEHLIN- kuća 250 m2 s pogledom na more + okoliš 600m2 Kuća se sastoji od PRIZEMLJE + KAT povezano unutrašnjim stubištem. PRIZEMLJE- u naravi stan koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, hodnika, predprostora, kupaone i 3 sobe ukupne površine 125m2. KAT- također....

 
 
 
 
-48%

Promjena cijene sa 810.000 € na 420.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MARINIĆI, 420.000 €, 215,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2025 - 810.000 €
01.03.2026 - 420.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Viškovo, Marinići, Prodajemo kuću na vrlo dobroj lokaciji, u sporednoj ulici ali na pedesetak metara od glavne prometnice Viškovo-Rijeka. Sastoji se od prizemlja u kojem je poslovni prostor stropne visine od 3 m, otvorenog tlocrta, sa sanitarnim čvorom, zatim kata na kome je dvosoban....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 760.000 €, 236,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U srcu Marinića u ponudi imamo kuću koja pruža udobnost i puno mogućnosti. Kuća je potpuno obnovljena 2025. godine, te je spremna da postane dom ili sigurna investicija. Podijeljena je na prizemlje i kat; a svaka etaža s vlastitim stanom od 118 m², nudi raskošne prostore za život:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće marinići do 250 m2'
399.000 €
650.000 €
391.000 €
  Kuća, MARINIĆI, 399.000 €, 230,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Na prodaju je dvojna kuća s okućnicom na parceli od 100 m², smještena u mirnom i vrlo traženom dijelu naselja Marinići , u blizini svih važnih sadržaja potrebnih za ugodan život. U neposrednoj blizini nalaze se trgovine, škola, vrtić, javni prijevoz te ostale svakodnevne pogodnosti.....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 412.000 €, 230,00 m2 cca 1790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

MARINIĆI, u ponudu smo dobili dvojnu kuću površine 445m2. Sastoji se od prizemlja, prvog kata i visokog potkrovlja. U prizemlju nalaze se dva poslovna prostora sa sanitarnim čvorom, na prvom katu nalaze se dva prostrana dvosobna stana dok se u visokom potkrovlju nalaze još dva stana....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 414.000 €, 230,00 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

MARINIĆI, u ponudu smo dobili dvojnu kuću površine 230 m2. Sastoji se od prizemlja, prvog kata i visokog potkrovlja. U prizemlju se nalazi poslovni prostor sa sanitarnim čvorom, na prvom katu nalazi se prostrani dvosobni stan dok se u visokom potkrovlju nalazi još jedan stan koji....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 419.000 €, 225,00 m2 cca 1860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvojna kuća na izvrsnoj lokaciji u centru Marinića, s ukupnom stambenom površinom od 225 m2. Sastoji se od prizemlja, prvog kata i visokog potkrovlja. U prizemlju se nalazi poslovni prostor koji je prethodno korišten kao skladište, uz dodatak sanitarnog čvora. Vanjske stepenice....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 699.000 €, 222,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderna i kvalitetno građena kuća razvedena na četiri etaže. Suteren: dodatna prostorija s toaletom - mogućnost uređenja u konobu za druženja. Prizemlje: kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak, kupaonica, hodnik i terasa s roštiljem. 1.kat: 3 spavaće sobe, hodnik, kupaonica i 2 balkona.....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 435.000 €, 220,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrana dvojna kuća na Marinićima, ukupne površine 220m², koja nudi izvrsnu priliku za kombinaciju stanovanja i poslovne djelatnosti ili kao investicija s više stambenih jedinica. U prizemlju se nalazi poslovni prostor s dva široka ulaza i zasebnim toaletom, što omogućuje....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 415.000 €, 220,00 m2 cca 1890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrana dvojna kuća ukupne površine 220m², idealna za obiteljski život uz mogućnost poslovne djelatnosti na istoj adresi. Ova nekretnina nudi izvrsnu kombinaciju stambenog i poslovnog prostora te velik potencijal za dodatno uređenje prema vlastitim željama. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 439.000 €, 220,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KUĆA, PRODAJA ? MARINIĆI, DVOJNA, 220 m² U ponudi imamo dvojnu kuću ukupne površine 220 m² smještenu na parceli od 500 m² u mirnom dijelu Marinića, idealnu za kombinaciju stanovanja i poslovne djelatnosti. Nekretnina se sastoji od tri etaže: Prizemlje: poslovni prostor površine 75....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 390.000 €, 215,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Viškovo, Marinići, dvojna kuća 215 m2 Nekretnina se nalazi na čestici ukupne površine 512 m2, a sastoji se od: ? Prizemlje: nalazi se poslovni prostor ukupne površine 75 m2. ? Prvi kat: s lijeve strane, nalazi se dvosobni stan od 80 m2. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 420.000 €, 215,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Viškovo, Marinići, dvojna kuća 215 m2 Nekretnina se nalazi na čestici ukupne površine 44 m2, a sastoji se od: ? Prizemlje: nalazi se poslovni prostor ukupne površine 75 m2. ? Prvi kat: s lijeve strane, nalazi se dvosobni stan od 80 m2. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 390.000 €, 215,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

MARINIĆI, u ponudu smo dobili dvojnu kuću površine 215 m2. Sastoji se od prizemlja, prvog kata i visokog potkrovlja. U prizemlju se nalazi poslovni prostor sa sanitarnim čvorom, na prvom katu nalazi se prostrani dvosobni stan dok se u visokom potkrovlju nalazi još jedan stan koji....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 430.000 € na 410.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MARINIĆI, 410.000 €, 215,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 780.000 €
01.03.2026 - 430.000 €
08.03.2026 - 410.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Marinići, dvojna kuća sa poslovnim prostorom u prizemlju i 2 stana te garažom od 30m2. Sve na urednoj okućnici od 500 m2. Stolarija je kvalitetna, drvena i u dobrom stanju. Priprema za centralno grijanje na plin. U kući se vrlo malo boravilo tako da u stanove na katu ne treba nekih....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 490.000 €, 210,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća kompletno obnovljena. Razvedena je na prizemlje i kat ukupne stambene površine 210m2, okružena velikom okućnicom površine 3.000m2. U prizemlju se nalazi stan od 80m2, konoba, radionica, garaža i još jedna manja garaža dok su na katu dva stana, jedan 3skl površine....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 445.000 €, 210,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo odličnu dvojnu kuću na traženoj poziciji! Sastoji se od prizemlja, prvog kata i visokog potkrovlja. U prizemlju se nalazi poslovni prostor od 75m2 za razne djelatnosti. Na prvom katu se nalazi stan od 80m2 - 2S+DB s lijepim balkonom i pogledom. Visoko potkrovlje ima....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 395.000 € na 410.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, MARINIĆI, 410.000 €, 200,00 m2 cca 2050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2025 - 395.000 €
29.04.2026 - 410.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Samostojeća kuća sa posebnim odvojenim apartmanom i garažom. Prekrasan pogled na more sa potpunom intimom. Na prizemlju/suterenu se nalazi garaža i konoba dok je na gornjoj etaži stan trosoban sa dnevnim iz kojega se izlazi ne lijepu terasu sa prekrasnim pogledom na zaljev. Javni....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 450.000 €, 180,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Marinići odlična kuća P+1 s panoramskim pogledom na more. U prizemlju je velika garaža i konoba, a na katu veličine 115 m2 3s+db s velikom terasom. Etaže su povezane unutarnjim stepeništem, ali imaju i posebne ulaze. Donji dio je čvrsta gradnja, a gornji je montažni. Kuća je kompletno....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 600.000 €, 180,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

MARINIĆI, GORNJI ZAMET - kuća 300m2 s bazenom i prekrasno uređenom okućnicom 500m2 Iznad šarmantnog Kvarnerskog zaljeva, u neposrednoj blizini idilične šume, smjestila se ova kuća s bazenom. Proteže se preko prvog i drugog kata koji su povezani vanjskim stepenicama. PRVI KAT: Na prvom....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 450.000 €, 180,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća montažna prizemnica s okućnicom i lijepim pogledom na more. U suterenu kuće na 70m2 nalaze se konoba i garaža. U prizemlju je uređen stan 110m2, 3-soban s dnevnim boravkom i teasom od 25m2. Dodatno uređen apartman od 30m2. ID KOD AGENCIJE: 6459 Millennium nekretnine exclusive....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 120.000 €, 177,00 m2 cca 680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća veličine 177m2, u Viškovom, Juraši 13. Predmetna nekretnina u naravi je dvojna stambena katnica sa podrumom, prizemljem, katom, nestambenim tavanom i uređenim oklištem. Vlasništvo je u idealnoj 1/2 dijela. Nismo u posjedu nekretnine. Cijena je 120.000,00 eur, bez uključenog....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 600.000 €, 170,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Posredujemo u prodaji prave investicijske prilike. Kuća je samostojeća i nalazi se na kraju slijepe ulice te joj je u susjedstvu samo šuma i čista priroda. Nekretnina je na parceli od 920 m2 i ima 170 m2 stambenog prostora raspoređenih u dva stana sa posebnim ulazima, a treći, mali,....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 650.000 €, 170,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo kuću za odmor u slijepoj ulici okruženu zelenilom stambene površine 170 m2. Nekretnina se sastoji od dvije etaže, na donjoj etaži nalazi se veliki 1sb stan s natkrivenom terasom, a sa gornje strane kuće u rou bau fazi je mali 1sb stan. Gornja etaža je prostrani 2sb....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 600.000 €, 170,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja prekrasnu samostojeću kuću površine 170 m2 smještenu na području Marinića. Kuća se sastoji od prizemlja, prvoga kata i potkrovlja, a smještena je na kraju slijepe ulice što joj daje potpunu privatnost i mir. Kuća se smjestila na parceli površine 920 m2 te je podijeljena....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 430.000 €, 145,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.diamond-realestate.hr

Rijeka, Marinići - Dvojna kuća s poslovnim prostorom Na prodaju je kvalitetna dvojna kuća u Marinići, smještena u mirnoj ulici, idealnoj za obiteljski život ili kombinaciju stanovanja i poslovne djelatnosti. Nekretnina se prostire na 145 m² stambene površine te se nalazi na lijepo....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 450.000 €, 138,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Marinići, prodajemo kuću s dva stana, kuća površine 138 m2. U prizemlju je manji stan (apartman, 38 m2), a na katu je stan površine 108 m2, dvosoban s dnevnim boravkom. Garaža površine 30 m2. Pogled na more. K O N T A K T T E L. 098/921-7041 Cvijeta Kulušić Glavina ______________________....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 650.000 €, 110,00 m2 cca 5910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

MARINIĆI, prodajemo samostojeću kuću s velikom uređenom okućnicom. Kuća ima prizemlje i kat, u prizemlju je stan koji je jednosoban s dnevnim boravkom, a na katu je drugi stan u koji se ulazi sa strane vanjskim stubištem, taj stan je dvosoban s dnevnim boravkom. Kuća ima lijepu veliku....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 160.000 € na 180.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, MARINIĆI, 180.000 €, 100,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 160.000 €
09.05.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

MARINIĆI, GORNJI ZAMET- kuća 100m2 s prekrasnim pogledom na more + garaža + okoliš 350m2 Kuća se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, 2 sobe, kupaone i WC-a. Na okućnici se nalazi i garaža za jedno vozilo. Kuću je potrebno adaptirati. Postoji mogućnost dizanja još jedne etaže.....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 260.000 €, 92,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.02.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

VIŠKOVO - Kuća u nizu, novogradnja, 92 m2, okućnica! Posredujemo u prodaji predivnog projekta na Viškovu od provjerenog investitora. Projekt se sastoji od više kuća u nizu, odnosno dvoetažnih stambenih jedinica sa vlastitom okućnicom. Lokacija objekta je odlična, mirna ulica i okružena....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 275.000 €, 92,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-31 (od ukupno 31)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com