• GoHome Professional
kuće marinići 200 m2 - GoHome
  • kuće marinići 200 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće marinići 200 m2

  • Za upit "kuće marinići 200 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 2.244 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosječna cijena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-48%

Promjena cijene sa 810.000 € na 420.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MARINIĆI, 420.000 €, 215,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2025 - 810.000 €
01.03.2026 - 420.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Viškovo, Marinići, Prodajemo kuću na vrlo dobroj lokaciji, u sporednoj ulici ali na pedesetak metara od glavne prometnice Viškovo-Rijeka. Sastoji se od prizemlja u kojem je poslovni prostor stropne visine od 3 m, otvorenog tlocrta, sa sanitarnim čvorom, zatim kata na kome je dvosoban....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 395.000 € na 410.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, MARINIĆI, 410.000 €, 200,00 m2 cca 2050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2025 - 395.000 €
29.04.2026 - 410.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Samostojeća kuća sa posebnim odvojenim apartmanom i garažom. Prekrasan pogled na more sa potpunom intimom. Na prizemlju/suterenu se nalazi garaža i konoba dok je na gornjoj etaži stan trosoban sa dnevnim iz kojega se izlazi ne lijepu terasu sa prekrasnim pogledom na zaljev. Javni....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 490.000 €, 210,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Samostojeća kuća kompletno obnovljena. Razvedena je na prizemlje i kat ukupne stambene površine 210m2, okružena velikom okućnicom površine 3.000m2. U prizemlju se nalazi stan od 80m2, konoba, radionica, garaža i još jedna manja garaža dok su na katu dva stana, jedan 3skl površine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće marinići 200 m2'
650.000 €
420.000 €
390.000 €
  Kuća, MARINIĆI, 445.000 €, 210,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo odličnu dvojnu kuću na traženoj poziciji! Sastoji se od prizemlja, prvog kata i visokog potkrovlja. U prizemlju se nalazi poslovni prostor od 75m2 za razne djelatnosti. Na prvom katu se nalazi stan od 80m2 - 2S+DB s lijepim balkonom i pogledom. Visoko potkrovlje ima....

 
 
 
  Kuća, MARINIĆI, 390.000 €, 215,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Viškovo, Marinići, dvojna kuća 215 m2 Nekretnina se nalazi na čestici ukupne površine 512 m2, a sastoji se od: ? Prizemlje: nalazi se poslovni prostor ukupne površine 75 m2. ? Prvi kat: s lijeve strane, nalazi se dvosobni stan od 80 m2. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 430.000 € na 410.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MARINIĆI, 410.000 €, 215,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.01.2026 - 780.000 €
01.03.2026 - 430.000 €
08.03.2026 - 410.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Marinići, dvojna kuća sa poslovnim prostorom u prizemlju i 2 stana te garažom od 30m2. Sve na urednoj okućnici od 500 m2. Stolarija je kvalitetna, drvena i u dobrom stanju. Priprema za centralno grijanje na plin. U kući se vrlo malo boravilo tako da u stanove na katu ne treba nekih....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!