• GoHome Professional
kuće lukoran do 120 m2 - GoHome
  • kuće lukoran do 120 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće lukoran do 120 m2

  • Za upit "kuće lukoran do 120 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.469 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 360000 eura
    • do 460000 eura (prosječna cijena)
    • do 550000 eura
    • do 4600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, LUKORAN, 578.000 €, 118,00 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Ugljan - Na prodaju vile s bazenom, 300 m od mora u Lukoranu. Vile se sastoje od prizemlja na kojem se nalaze spavaća soba, dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica, terasa, kupaonica. Dnevni dio se proteže na vanjsku terasu ? open space koncept, dok se na katu nalaze dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 599.500 €, 107,00 m2 cca 5600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Za sve dodatne informacije kontaktirajte me na broj: +385919077396 ili mail vedrana.basic@dogma-nekretnine.com. LUKORAN - KUĆA S BAZENOM I POGLEDOM NA MORE V1 Na prodaju je šarmantna kuća koja se sastoji od prizemlja i kata, savršena za obiteljski život ili miran odmor. Kuća je smještena....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 578.000 €, 107,00 m2 cca 5400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i poželjnoj lokaciji, svega 400 metara od mora, na prodaju je moderno projektirana kuća idealna za obiteljski život ili opuštanje tijekom godišnjeg odmora. Kuća se sastoji od prizemlja i kata međusobno povezanih unutarnjim stepeništem te nudi promišljen raspored i udobnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće lukoran do 120 m2'
83.000 €
90.000 €
90.000 €
  Kuća, LUKORAN, 602.000 €, 95,00 m2 cca 6340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Ugljan, mjesto Lukoran- na prodaju tri vile s bazenom, 300 m od mora,. Vile se sastoje od prizemlja ; spavaća soba, dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica, terasa, kupaonica. Dnevni dio se proteže na vanjsku terasu ? open space koncept. Na katu se nalaze dvije spavaće sobe s kupaonicama....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 90.000 €, 94,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Stara kamena kuća za adaptaciju, 94 m², Lukoran, otok Ugljan .

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 92.000 €, 94,00 m2 cca 980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Površina: 94 m2 Udaljenost od mora: 1100 m Godina izgradnje: oko 1900. godine, s obnovljenim krovom 2022. Opis: Ova autentična kuća, izgrađena prije više od jednog stoljeća, predstavlja pravu priliku za ljubitelje nekretnina koji traže projekt adaptacije u mirnom dijelu Lukorana na....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 86.500 €, 94,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Ugljan, poznat kao zeleni otok zadarskog arhipelaga, jedno je od najugodnijih mjesta za život i odmor u sjevernoj Dalmaciji. U njegovom zapadnom dijelu smjestio se Lukoran, slikovito otočno mjesto okruženo borovim šumama, skrivenim uvalama i kristalno čistim morem. Kaiser Immobilien....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 86.200 €, 94,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je autentična kamena kuća u mjestu Lukoran, smještena na zemljištu površine 71 m², dok sama kuća obuhvaća 94 m². Izgrađena od starog, kvalitetnog kamena, ova nekretnina odiše karakterom i tradicijom. Kuća je za potpunu renovaciju, što Vam daje slobodu da je pretvorite u....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 230.000 € na 210.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LUKORAN, 210.000 €, 90,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 230.000 €
21.03.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća na otoku Ugljanu, Lukoran, 800 m zračne linije od mora. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, u kojima se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagavonicom, tri spavaće sobe, dvije kupaonice i terase te dodatnog objekta. Može funkcionirati kao tri mala studio....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 578.000 €, 125,28 m2 cca 4610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Novo u ponudi - prodajemo tri kuće s bazenom (vila1, vila2, i vila3), u Lukoranu, otok Ugljan. Ova novogradnja nudi sve što je potrebno za raskošan život. Vila se prostire na 125,28 kvadratnih metara stambenog prostora i nudi funkcionalan raspored s ukupno pet soba, uključujući tri....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 370.000 €, 88,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se posjed u blizini centra i plaže, u mjestu Lukoran na otoku Ugljanu. Nalazi se na na mirnoj lokaciji, svega 100 metara udaljen od mora. Obnovljen u dalmatinskom ugođaju, posjed obuhvaća uređen vrt i dvije potpuno renovirane kamene kuće opremljene svime što vam treba za ugodan....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 33.000 €, 28,00 m2 cca 1180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se mala kuća u nizu,katnica, tlocrtne površine 14 m2 po etaži. Kuća se nalazi u malom mirnom naselju sa 30-ak kuća, 800 m od mora, ima priključak struje,a priključak vode se nalazi u neposrednoj blizini, na ulici ispred kuće. Potrebna potpuna adaptacija, nema dvorište, parking....