• GoHome Professional
kuće lukoran do 110 m2 terasa - GoHome
  • kuće lukoran do 110 m2 terasa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće lukoran do 110 m2 terasa

  • Za upit "kuće lukoran do 110 m2 terasa" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 4.617 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 390000 eura
    • do 480000 eura (prosječna cijena)
    • do 580000 eura
    • do 4800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, LUKORAN, 602.000 €, 95,00 m2 cca 6340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Otok Ugljan, mjesto Lukoran- na prodaju tri vile s bazenom, 300 m od mora,. Vile se sastoje od prizemlja ; spavaća soba, dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica, terasa, kupaonica. Dnevni dio se proteže na vanjsku terasu ? open space koncept. Na katu se nalaze dvije spavaće sobe s kupaonicama....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 230.000 € na 210.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, LUKORAN, 210.000 €, 90,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 230.000 €
21.03.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća na otoku Ugljanu, Lukoran, 800 m zračne linije od mora. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, u kojima se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagavonicom, tri spavaće sobe, dvije kupaonice i terase te dodatnog objekta. Može funkcionirati kao tri mala studio....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 578.000 €, 118,00 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Ugljan - Na prodaju vile s bazenom, 300 m od mora u Lukoranu. Vile se sastoje od prizemlja na kojem se nalaze spavaća soba, dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica, terasa, kupaonica. Dnevni dio se proteže na vanjsku terasu ? open space koncept, dok se na katu nalaze dvije spavaće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)