• GoHome Professional
kuće lukoran barem 110 m2 Najnovije - GoHome
  • kuće lukoran barem 110 m2 Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće lukoran barem 110 m2 Najnovije

  • Za upit "kuće lukoran barem 110 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, LUKORAN, 578.000 €, 118,00 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Ugljan - Na prodaju vile s bazenom, 300 m od mora u Lukoranu. Vile se sastoje od prizemlja na kojem se nalaze spavaća soba, dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica, terasa, kupaonica. Dnevni dio se proteže na vanjsku terasu ? open space koncept, dok se na katu nalaze dvije spavaće....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 578.000 €, 125,28 m2 cca 4610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Novo u ponudi - prodajemo tri kuće s bazenom (vila1, vila2, i vila3), u Lukoranu, otok Ugljan. Ova novogradnja nudi sve što je potrebno za raskošan život. Vila se prostire na 125,28 kvadratnih metara stambenog prostora i nudi funkcionalan raspored s ukupno pet soba, uključujući tri....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 599.500 €, 107,00 m2 cca 5600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Za sve dodatne informacije kontaktirajte me na broj: +385919077396 ili mail vedrana.basic@dogma-nekretnine.com. LUKORAN - KUĆA S BAZENOM I POGLEDOM NA MORE V1 Na prodaju je šarmantna kuća koja se sastoji od prizemlja i kata, savršena za obiteljski život ili miran odmor. Kuća je smještena....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 578.000 €, 107,00 m2 cca 5400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i poželjnoj lokaciji, svega 400 metara od mora, na prodaju je moderno projektirana kuća idealna za obiteljski život ili opuštanje tijekom godišnjeg odmora. Kuća se sastoji od prizemlja i kata međusobno povezanih unutarnjim stepeništem te nudi promišljen raspored i udobnost....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 550.000 €, 204,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prekrasnom otoku Ugljanu, poznatom po svojoj netaknutoj prirodi, kristalno čistom moru i opuštenoj mediteranskoj atmosferi, prodaje se iznimna kuća koja predstavlja savršenu priliku za investiciju ili novi životni početak. Smještena samo 100 metara od mora, ova nekretnina nudi....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 750.000 €, 378,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U nepreglednom zagrljaju Jadranskog mora, na otočiću Ugljanu u mjestu Lukoran, stoji jedna kuća, poput čuvara tišine i ljepote tog zabačenog kutka svijeta. Njezina silueta, sa svojih 378 kvadratnih metara stambenog prostora, uronjena je u šum borova, dok terase nježno zapljuskuje....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 1.720.000 €, 399,50 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Ova jedinstvena dizajnerska vila smjestila se na otoku Ugljanu, u mjestu Lukoran.Prostire se na zemljištu površine 1061 m2.Prizemlje se sastoji od ulaznog prostora, gostinjske spavaće sobe, kupaonice, te natkrivene terase površine 60,4 m2. U prizemlju se nalazi i sauna, ljetna kuhinja....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 750.000 €, 377,80 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju se nudi tro etažna apartmanska kuća u mirnom i idiličnom mjestu Lukoran na otoku Ugljanu, samo nekoliko koraka od mora. Ova potpuno opremljena i uređena kuća idealna je za ulaganje u turizam ili kao luksuzni obiteljski objekt. Osnovne karakteristike: Lokacija: Lukoran,....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 520.000 €, 376,86 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća se nalazi na izvrsnoj lokaciji, u samoj prirodi, udaljena od mora manje od sto metara! Iz kuće se pružaju predivni pogledi preko mora na mjesto Lukoran, i sam Zadar preko kanala. Ima suteren, prizemlje i kat. U suterenu je garaža, cisterna, te prostor površine oko 100m2, predviđen....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 750.000 €, 377,80 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća u Lukoranu, 1.red uz more, odmah do prelijepe pješčane uvale! Kuća ima šest apartmanskih jedinica, uređena je i namještena u potpunosti. U suterenu su dvije stambene jedinice sa terasama, jedna je jednosobna, druga dvosobna. U prizemlju su tri stambene jedinice, dvije sa dvije....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće lukoran barem 110 m2 (25)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?