• GoHome Professional
kuće lukoran što skuplje 130 m2 - GoHome
  • kuće lukoran što skuplje 130 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće lukoran što skuplje 130 m2

  • Za upit "kuće lukoran što skuplje 130 m2" pronađeno 2 nekretnina - prosječna cijena 4.803 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 390000 eura
    • do 480000 eura (prosječna cijena)
    • do 580000 eura
    • do 4800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, LUKORAN, 578.000 €, 125,28 m2 cca 4610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Novo u ponudi - prodajemo tri kuće s bazenom (vila1, vila2, i vila3), u Lukoranu, otok Ugljan. Ova novogradnja nudi sve što je potrebno za raskošan život. Vila se prostire na 125,28 kvadratnih metara stambenog prostora i nudi funkcionalan raspored s ukupno pet soba, uključujući tri....

 
 
 
  Kuća, LUKORAN, 578.000 €, 118,00 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Ugljan - Na prodaju vile s bazenom, 300 m od mora u Lukoranu. Vile se sastoje od prizemlja na kojem se nalaze spavaća soba, dnevni boravak, kuhinja, blagovaonica, terasa, kupaonica. Dnevni dio se proteže na vanjsku terasu ? open space koncept, dok se na katu nalaze dvije spavaće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr