• GoHome Professional
kuće kravarsko do 120000 eura - GoHome
  • kuće kravarsko do 120000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće kravarsko do 120000 eura

  • Za upit "kuće kravarsko do 120000 eura" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 1.140 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 843 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KRAVARSKO, 100.000 €, 200,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Predstavljam vam kuću u izgradnji, smještenu 15 km od Velike Gorice, koja nudi mogućnost personalizacije i odmah spremnu za vaš novi život ili investiciju. Nekretnina se sastoji od dva samostalna stana jednog na prizemlju te drugog na katu s vanjskim stubištem. Kuća je opremljena....

 
 
 
  Kuća, KRAVARSKO, 100.000 €, 200,00 m2 cca 500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se samostojeća kuća u roh bau izvedbi gradnje ukupne stambene površine 200m2 na mirnoj lokaciji u naselju Barbarići Kravarski, Kravarsko. Kuća je smještena na parceli površine 908m2, a sastoji se od dvije etaže, svaka površine 100 m2 te prostrane okućnice od 808m2. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, KRAVARSKO, 120.000 €, 57,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vikendica Gajevo ul. 73, 10413, Kravarsko, Zagrebačka županija 57m² + dvorište 2877m² 120000€ Ograđena drvena hrastova vikendica pola sata od Zagreba. U potpunosti uređena i spremna za useljenje. Jedan kat, tavan, podrum, parking; dnevni boravak s priručnom kuhinjom, dvije....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće kravarsko do 120000 eura'
125.000 €
125.000 €
55.000 €
  Kuća, KRAVARSKO, 90.000 €, 110,00 m2 cca 820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vikend kuća sa suterenom, prizemljem i potkrovljem - Velika Gorica - Kravarsko - Gajevo iz 1995. godine. Kuća je na prekrasnoj lokaciji sa predivnim pogledom na zemljištu od 1304 m2 sa velikim vinogradom i voćnjakom. Kuća je udaljena 18 km od Velike Gorice. Vikend kuća....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 94.000 € na 89.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KRAVARSKO, 89.000 €, 125,00 m2 cca 710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.10.2025 - 105.000 €
06.11.2025 - 99.000 €
22.01.2026 - 94.000 €
18.05.2026 - 89.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prekrasna kuća u mirnoj oazi Kravarskog - Idealno mjesto za opuštanje i uživanje u prirodi! Imamo zadovoljstvo predstaviti vam ovu prekrasnu kuću smještenu u idiličnom okruženju Kravarskog, udaljenom samo korak od Zagreba. Ova kuća, površine 125m2, nudi nevjerojatnu priliku za uživanje....

 
 
 
  Kuća, KRAVARSKO, 60.000 €, 69,00 m2 cca 870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Zelena oaza nadomak Zagreba ? kuća s velikim potencijalom za seosko imanje U mirnom okruženju Kravarskog, okružena prirodom i zelenilom, nalazi se kuća površine 69 m² na okućnici od 1.407 m², idealna za sve koji traže bijeg od gradske gužve i žele stvoriti vlastitu oazu mira. Nekretnina....

 
 
 
 
-40%

Promjena cijene sa 50.000 € na 30.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KRAVARSKO, 30.000 €, 38,00 m2 cca 790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 50.000 €
06.05.2026 - 30.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je manja kuća za odmor smještena na parceli površine 1367 m², uz glavnu cestu koja povezuje Veliku Goricu i Kravarsko, u mirnom naselju Barbarići. Kuća posjeduje građevinsku dozvolu te ima priključke struje i vode. U potresu je objekt zadobio nekoliko napuknuća te je potrebna....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,