- kuće kravarsko Najnovije

  • Za upit "kuće kravarsko najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KRAVARSKO, 125.000 €, 52,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Vikendica u prirodi ? Kravarsko, 30 min od Zagreba Na prodaju je šarmantna drvena vikendica od hrasta, smještena u izuzetno mirnom okruženju, u slijepoj ulici u Kravarskom, okružena netaknutom prirodom. Stambena površina: 52 m² Okućnica: 2.877 m² (ograđeno dvorište) Vikendica je u....

 
 
 
 
-40%

Promjena cijene sa 50.000 € na 30.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KRAVARSKO, 30.000 €, 38,00 m2 cca 790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.03.2026 - 50.000 €
06.05.2026 - 30.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je manja kuća za odmor smještena na parceli površine 1367 m², uz glavnu cestu koja povezuje Veliku Goricu i Kravarsko, u mirnom naselju Barbarići. Kuća posjeduje građevinsku dozvolu te ima priključke struje i vode. U potresu je objekt zadobio nekoliko napuknuća te je potrebna....

 
 
 
  Kuća, KRAVARSKO, 300.000 €, 148,00 m2 cca 2030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se samostojeća kuća u izgradnji ukupne netto površine 147,94 m2 na mirnoj lokaciji u naselju Barbarići Kravarski, Kravarsko. Ova kuća prizemnica smještena je na parceli površine 700m2, a sastoji se od jedne etaže te prostrane okućnice površine 500 m2. Kuća K1 je ukupne stambene....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 58.000 € na 55.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KRAVARSKO, 55.000 €, 53,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.02.2026 - 60.000 €
23.02.2026 - 58.000 €
21.03.2026 - 55.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju vikendica s okućnicom i zemljištem, 55.000 - Mirna lokacija, blizu prirode! Na prodaju je vikendica površine 51 m, smještena na zemljištu ukupne površine 1.063 m, u predivnom, mirnom krajobrazu s bregima i šumskim predjelima. Vikend kuća je idealna za ljubitelje prirode....

 
 
 
  Kuća, KRAVARSKO, 340.000 €, 162,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se samostojeća kuća u izgradnji ukupne netto površine 162,20 m2 na mirnoj lokaciji u naselju Barbarići Kravarski, Kravarsko. Ova kuća prizemnica smještena je na parceli površine 800 m2, a sastoji se od jedne etaže te prostrane okućnice površine 550 m2. Kuća K2 je ukupne stambene....

 
 
 
  Kuća, KRAVARSKO, 60.000 €, 69,00 m2 cca 870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Zelena oaza nadomak Zagreba ? kuća s velikim potencijalom za seosko imanje U mirnom okruženju Kravarskog, okružena prirodom i zelenilom, nalazi se kuća površine 69 m² na okućnici od 1.407 m², idealna za sve koji traže bijeg od gradske gužve i žele stvoriti vlastitu oazu mira. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, KRAVARSKO, 120.000 €, 57,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vikendica Gajevo ul. 73, 10413, Kravarsko, Zagrebačka županija 57m² + dvorište 2877m² 120000€ Ograđena drvena hrastova vikendica pola sata od Zagreba. U potpunosti uređena i spremna za useljenje. Jedan kat, tavan, podrum, parking; dnevni boravak s priručnom kuhinjom, dvije....

 
 
 
  Kuća, KRAVARSKO, 90.000 €, 110,00 m2 cca 820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vikend kuća sa suterenom, prizemljem i potkrovljem - Velika Gorica - Kravarsko - Gajevo iz 1995. godine. Kuća je na prekrasnoj lokaciji sa predivnim pogledom na zemljištu od 1304 m2 sa velikim vinogradom i voćnjakom. Kuća je udaljena 18 km od Velike Gorice. Vikend kuća....

 
 
 
  Kuća, KRAVARSKO, 250.000 €, 240,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća veličine 9*9 sa ograđenim dvorištem veličine 1697 m2 u mjestu Kravarsko. Kuća je udaljena svega 500 m od centra mjesta gdje se nalaze trgovine, ljekarna, pekara, vrtić, stomatolog, liječnik i osnovna škola. Mjesto Kravarsko udaljeno je svega 15 min vožnje....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće kravarsko (21)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.