• GoHome Professional
kuće kršan vrt barem 210 m2 - GoHome
  • kuće kršan vrt barem 210 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće kršan vrt barem 210 m2

  • Za upit "kuće kršan vrt barem 210 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 2.092 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 210000 eura (prosječna cijena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KRŠAN, 490.000 €, 232,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja dvojnu kamenu u potpunosti obnovljenu starinu - vilu, smještenu u Kršanu, stambene površine 232 m2. Imanje se sastoji od vile, kaskadne okućnice s bazenom te pomoćne (gostinjske kuće). Vila se prostire na 193 m2, a sastoji se od prizemlja i kata s terasom. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 490.000 €, 233,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kršan, okolica, prodajemo prekrasnu adaptiranu autohtonu kuću za odmor s bazenom i zasebnim apartmanom. Kuća je koncipirana kao katnica ukupne površine 233 m2. Kompletno je adaptirana 2019. godine gdje su se vlasnici potruditi zadržati autentičnost stare istarske kuće a opet funkcionalno....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 350.000 € na 340.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KRŠAN, 340.000 €, 262,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2024 - 370.000 €
12.10.2024 - 350.000 €
16.05.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2024.,

www.diamond-realestate.hr

Kršan, okolica, prodajemo obiteljsku kuću sa dvije zasebne stambene jedinice na lijepoj lokaciji. Kuća je koncipirana kao katnica sa dvije zasebne stambene jedinice podijeljene na prizemlje i kat. Stan u prizemlju ukupne je površine 119.10 m2 a sastoji se od tri spavaće sobe, dvije....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće kršan vrt barem 210 m2'
420.000 €
340.000 €
490.000 €
  Kuća, KRŠAN, 395.000 €, 207,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća u mirnom naselju blizu mora sa predivnim pogledom, 15 min vožnje do Labina. Nekretnina se sastoji od prizemlja i dva kata te prostranom okućnicom sveukupne površine 554m2. U prizemlju se nalazi apartman opremljen za turistički najam površine 25,60m2. Apartman uključuje kuhinju....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 700.000 €, 206,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Labin, okolica, moderna Villa okružena prirodom Ova se prekrasna Villa nalazi u malom, mirnom mjestu okružena samo prirodom. Nalazi se na velikom privatnom posjedu od 4260 četvornih metara. Villa je građena kao prizemnica ukupne površine od 206 četvornih metara. Sastoji se od četiri....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 370.000 €, 250,00 m2 cca 1480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na blagom brežuljku u Kršanu, s otvorenim pogledom na impozantnu Učku, smjestila se ova prostrana samostojeća kuća površine 250m², okružena velikom okućnicom od 1.465m². U mirnom i zelenilom okruženom naselju, idealna je za obiteljski život, ali i kao investicija za turizam ili najam.....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 290.000 €, 200,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

PLOMIN LUKA - Prodajemo obiteljsku kuću u malom ribarskom mjestu i luci Plomin, 9 km od grada Labina i 14 km od turističkog centra Rapca. Ovaj kuća sa pogledom na zaljev se nalazi na građevnoj parceli od 660 m2 uz mogućnost kupnje susjednog zemljišta, a nalazi se u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 320.000 €, 300,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Plomin je malo staro naselje u općini Kršan, na jugoistočnoj obali Istre, nadomak grada Labina. Utvrđeni gradić smješten je na brežuljku, koji se 80 metara gotovo okomito spušta u Plominski zaljev. Naseljen još u rimsko doba. Antika mu je kao municipalnom središtu ostavila u naslijeđe....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 1.500.000 €, 310,00 m2 cca 4840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA NEKRETNINE iz ponude izdvaja: Ovaj projekt obuhvaća dvije prekrasne vile smještene u slikovitom mjestu u Istri, uz sam rub naselja Kršan. Velika villa i manja kuća savršen su spoj udobnosti, stila i funkcionalnosti, idealni za obitelj ili kao investicija. Velika Villa Prostrani....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 490.000 €, 190,00 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvojna kuća koja se nalazi u blizini Kršana te u mirnom okruženju Kuća je površine 193 m2 te ima i još jedan građevinski objekt ( garsonjera kompletno uređena) površine 50 m2. Kuća se sastoji od : - kuhinja sa blagovaonom, dnevni boravak, tri spavaće sobe i dvije kupaone,....