• GoHome Professional
kuće kršan vrt 210 m2 - GoHome
  • kuće kršan vrt 210 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće kršan vrt 210 m2

  • Za upit "kuće kršan vrt 210 m2" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 2.232 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosječna cijena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KRŠAN, 395.000 €, 207,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća u mirnom naselju blizu mora sa predivnim pogledom, 15 min vožnje do Labina. Nekretnina se sastoji od prizemlja i dva kata te prostranom okućnicom sveukupne površine 554m2. U prizemlju se nalazi apartman opremljen za turistički najam površine 25,60m2. Apartman uključuje kuhinju....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 700.000 €, 206,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Labin, okolica, moderna Villa okružena prirodom Ova se prekrasna Villa nalazi u malom, mirnom mjestu okružena samo prirodom. Nalazi se na velikom privatnom posjedu od 4260 četvornih metara. Villa je građena kao prizemnica ukupne površine od 206 četvornih metara. Sastoji se od četiri....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 290.000 €, 200,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

PLOMIN LUKA - Prodajemo obiteljsku kuću u malom ribarskom mjestu i luci Plomin, 9 km od grada Labina i 14 km od turističkog centra Rapca. Ovaj kuća sa pogledom na zaljev se nalazi na građevnoj parceli od 660 m2 uz mogućnost kupnje susjednog zemljišta, a nalazi se u neposrednoj blizini....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće kršan vrt 210 m2'
490.000 €
490.000 €
490.000 €
  Kuća, KRŠAN, 490.000 €, 190,00 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvojna kuća koja se nalazi u blizini Kršana te u mirnom okruženju Kuća je površine 193 m2 te ima i još jedan građevinski objekt ( garsonjera kompletno uređena) površine 50 m2. Kuća se sastoji od : - kuhinja sa blagovaonom, dnevni boravak, tri spavaće sobe i dvije kupaone,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 1)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso