• GoHome Professional
kuće kršan samostojeća do 180 m2 - GoHome
  • kuće kršan samostojeća do 180 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće kršan samostojeća do 180 m2

  • Za upit "kuće kršan samostojeća do 180 m2" pronađeno 39 nekretnina - prosječna cijena 2.272 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosječna cijena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KRŠAN, 650.000 €, 171,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo Vam prekrasnu i funkcionalnu prizemnicu neto površine 171 m², smještenu na prostranom zemljištu od 4.261 m² u mirnom naselju nedaleko Labina. Okružena šumom i zelenilom, nekretnina nudi potpunu privatnost, pozicionirana na rubu građevinskog područja, osiguravajući neometan....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 125.000 €, 166,00 m2 cca 750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.indomio.hr

Kamena samostojeća kuća, okružena gradskim zidinama, u starogradskoj jezgri Plomina dominira tlocrtnom površinom od 56 kvadratnih metara, smještena na brežuljku s neometanim pogledom na more. Sastoji se od prizemlja, prvog i drugog kata, čime se ukupno dobiva korisna površina od ukupno....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 699.000 €, 183,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Ovaj moderan dom na prodaju u Kršanu nudi savršen bijeg za one koji traže prostor, privatnost i opušten način života u istočnoj Istri. Smješten na prostranoj parceli, objekt pruža 183 m² pažljivo organiziranog unutarnjeg prostora, idealnog za cjelogodišnje stanovanje. Otvoreni dnevni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće kršan samostojeća do 180 m2'
120.000 €
120.000 €
730.000 €
  Kuća, KRŠAN, 700.000 €, 183,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.crozilla.com

KRŠAN, u ponudi imamo modernu prizemnicu smještenu na prostranoj parceli površine 4.260 m², idealnoj za one koji traže privatnost, udobnost i kontakt s prirodom. Kuća se sastoji od kuhinje s blagovaonicom te otvorenog, svijetlog i prostranog dnevnog boravka. Nudi ukupno četiri udobne....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 216.000 €, 180,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, KRŠAN - Starina za adaptaciju u mirnom selu Općina Kršan danas zauzima dio područja nekadašnje općine Labin. Prostor koji pripada Općini Kršan nalazi se u centralnom dijelu istočnog priobalnog područja poluotoka Istre. Klima je blaga, mediteranska, gdje nema velikih temperaturnih....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 590.000 €, 180,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Labin, okolica, prodajemo prekrasnu novoizgrađenu kuću za odmor s bazenom na mirnoj lokaciji. Na rubu manjeg naselja udaljenog od Labina 13 kilometara, prodajemo ovu novoizgrađenu kuću za odmor. Kuća je koncipirana kao katnica ukupne površine 180 m2. Kat predstavlja noćni dio sa tri....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 180.000 €, 156,00 m2 cca 1150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom naselju s pogledom na Učku smjestilo se imanje s kućom i 4 dodatna objekta te prostranom okućnicom koje pruža veliki potencijal budućem vlasniku. Useljiva prizemnica tlocrtne površine 156 m2 sastoji se od kuhinje i dnevnog dijela, 3 spavaće sobe, kupaonice i ostave. U suterenu....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 400.000 €, 150,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Molo Longo predstavlja kuću za odmor s bazenom u Vozilićima na mirnoj lokaciji. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. Prizemlje čine dnevni boravak kuhinja s blagovaonom i ostava, dok se unutarnjim stepenicama dolazi na kat koji se sastoji od dvije velike spavaće sobe i kupaone. Kuća....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 550.000 €, 140,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Općina Kršan smještena je u istočnom dijelu Istarske županije, u podnožju planine Učke, gdje se brežuljkasti krajolik spušta prema Kvarnerskom zaljevu. Unutar te općine, skriveno među zelenim obroncima, nalazi se selo Lazarići, zajedno sa zaseokom Sinkovići. Ovaj dio Istre očarava....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 430.000 €, 140,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Kršan, slikoviti gradić opravdano se može pohvaliti bogatom kulturnom i povijesnom baštinom koja u pojedinim mjestima datira još od 11. stoljeća. Ljepotu i raznolikost osjetit ćete bilo da započnete svoj posjet općini od kršanskog znamenitog, impresivnog Kaštela, gdje je pronađen....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 359.500 €, 137,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U mirnom dijelu Kršana smjestila se ova moderna prizemnica s bazenom, okružena zelenilom na prostranoj, ograđenoj okućnici površine 1.316 m2 koja pruža potpunu privatnost i brojne mogućnosti dodatnog uređenja. Kuća je izgrađena 2023. godine te obuhvaća ukupnu bruto površinu od 137....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 359.000 €, 137,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

U mjestu Kršan na mirnoj lokaciji, nedaleko od Labina, smjestila se ova lijepa i moderna samostojeća prizemnica s bazenom ukupne NKP 137 m2 na okućnici od 1450 m2 i maslinikom . Sastoji se od: ulaznog hodnika, open space kuhinje s blagovaonom i dnevni boravak, tri spavaće sobe svaka....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 359.500 €, 137,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U mjestu Kršan, nedaleko od Labina, prodaje se moderna samostojeća kuća, prizemnica s bazenom. Ova prekrasna nekretnina, površine 137m2, smještena je na prostranoj parceli od 1.453 m2, s uređenom okućnicom od 1.296 m2 i maslinikom. Unutrašnjost kuće obuhvaća open space dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 250.000 €, 135,00 m2 cca 1850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U mjestu Kršan, prodaje se samostojeća prizemnica u ROH BAU verziji.. Kuća se nalazi neposredno samog centra mjesta u blizini svih sadržaja, trgovina, vrtić, restorana Stare Staze. U Kršanu se nalazi i Kršanski kaštel, također poznat kao Stari grad Kršan, koji se prvi put spominje....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 310.000 €, 135,00 m2 cca 2300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnine iz svoje ponude izdvaja modernu prizemnicu s bazenom i četiri spavaće sobe, stambene površine 135 m2. Kuća će biti smještena na parceli od 892 m2, orijentirana na zapad dok je ulaz u kuću s istočne strane. Nekretnina nudi sve što je potrebno za udoban i kvalitetan....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 310.000 € na 315.000 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, KRŠAN, 315.000 €, 135,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 310.000 €
04.03.2026 - 315.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, KRŠAN- izvanredna prilika za novogradnju! Prizemna kuća s bazenom, četiri spavaće sobe i četiri kupatila. Cijena se odnosi na ključ u ruke i za montažnu gradnju. Moguće je dogovoriti i klasičnu gradnju, uz korekciju cijene. Za dodatne informacije kontaktirajte agenta. ID CODE:....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 125.000 €, 188,00 m2 cca 670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo maleno imanje na super lokaciji. Nekretnine se nalaze u gotovo napuštenom selu u istočnoj Istri, nedaleko od naselja Šušnjevica. Okružene su zelenilom, netaknutom prirodom, mirom i tišinom što im daje poseban ugođaj te priliku ili za miran obiteljski život ili za turističku....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 125.000 €, 188,00 m2 cca 670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA,KRŠAN - Istarsko imanje na rubu naselja U pitomom krajoliku istočne Istre, u neposrednoj blizini Kršana, nalazi se ovo malo istarsko imanje smješteno u gotovo napuštenom selu, daleko od buke, prometa i svakodnevne užurbanosti. Okruženo zelenilom i tišinom, ovo je mjesto koje....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 399.000 €, 130,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Kršan Savršeno mjesto za miran život i odmor Smješten u srcu Istre, Kršan je šarmantno naselje koje spaja povijesnu baštinu i netaknutu prirodu. Njegova prednost je mirno okruženje, idealno za opuštanje i bijeg od gradske vreve, a istovremeno je odlično povezan s obližnjim gradovima....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 70.000 €, 130,00 m2 cca 540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

U mirnom okruženju nedaleko Kršana, na rubu manjeg naselja, na prodaju je samostojeća kuća za adaptaciju. Kuća se prostire na dvije etaže, ukupne površine 130 m2 a smještena je na okućnici veličine 340 m2. Uz kuću se nalazi i manji gospodarski objekt približne površine 20 m2. Objektima....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 224.900 €, 128,00 m2 cca 1760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Kuća dvokatnica s 4 sobe, prostranim dnevnim boravkom koji pruža dovoljno mjesta za boravak i druženje. Prostor je svijetao, jednostavno uređen te opremljen namještajem, uključujući peć na kruta goriva, što dodatno doprinosi ugodnoj atmosferi u hladnijim mjesecima. Kuća je klimatizirana.....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 359.000 €, 125,00 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.crozilla.com

Moderna prizemnica s bazenom, maslinikom i visokim povratom investicije ? mirna lokacija u okolici Labina U srcu netaknute prirode, u mjestu Kršan nedaleko od Labina, smjestila se ova elegantna i moderna samostojeća prizemnica ? prava oaza mira, udobnosti i luksuza. Prostire se na....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 150.000 €, 120,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA-Plomin, jedinstvena nekretnina na osami sa panoramskim pogledom na more! Plomin je šarmantan gradić kulture i bogatog povijesnog blaga, smješten na ulazu u užu Istru. Smješten je na istočnoj obali Istre. Nalazi se na 246 m nadmorske visine, na pola puta državne ceste D66 Pula-Rijeka.....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 100.000 €, 120,00 m2 cca 830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 340.000 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Labin, okolica, prodajemo prizemnicu u izgradnji modernog dizajna na lijepoj lokaciji s otvorenim pogledom na Učku. Na lijepoj lokaciji s otvorenim pogledom na prekrasnu planinu Učku, smjestila se ova prekrasna prizemnica u izgradnji. Ova lijepo koncipirana kuća ukupne je površine....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 110.000 €, 120,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PLOMIN, OKOLICA, u ponudi je nekretnina na osami koja se sastoji od dvije kamene ruševne kuće, svaka tlocrtne površine od približno 60 m², smještene na zemljištu ukupne površine 360 m². Kuće nude panoramski pogled na more i Kvarner, a predstavljaju izvrsnu priliku za renovaciju. Vlasništvo....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 125.000 €, 190,00 m2 cca 660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, KRŠAN - Imanje s više kuća RE/MAX Centar Nekretnina iz ponude izdvaja Nedaleko Kršana, u gotovo napuštenom selu, prodaju se 4 objekta, u naravi stara kuća površine 45 m2, spremište površine 23 m2, pomoćna zgrada površine 47 m2 te garaža površine 33 m2. Bruto površina svih 4....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 359.500 €, 111,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, KRŠAN Moderna prizemnica s bazenom na prostranoj okućnici Kršan je mirno istarsko mjesto u blizini Labina, poznato po autentičnom ugođaju, zelenilu i opuštenom načinu života. Idealno je za obitelji ili investitore koji traže kuću za odmor, daleko od gužve, ali s dobrom povezanošću.....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 420.000 €, 105,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, Kršan, u prekrasnom zelenom okruženju prodajemo samostojeću kuću s bazenom. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata. U suterenu je spremište, u prizemlju se nalaze dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom ("open space"), ostava i jedan toalet. Unutarnjim stepenicama....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 475.000 €, 104,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo Novu kuću u Načinovićima u blizini Labina sa otvorenim pogledom na more i Kvarner. Kuća od 104m2 na okućnici od 424m2 udaljena od mora 500m sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom ,toaleta, 2 spavaće sobe i kupaone. Bazen 32m2 Kuća se prodaje nenamještena,sa....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 475.000 €, 100,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Istra, istočna obala, prodajemo novu kuću stambene površine 100m2. Kuća se sastoji od hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonico, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice i veće terase. Kuća ima svoje parkiralište za dva automobila. Pogled sa terase na more i otoke je neometan....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 475.000 €, 100,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja kuću u Zagorju s bazenom smještenu na kaskadnom terenu s panoramskim pogledom na more i otok Cres. Kuća stambene površine od 100 m2 proteže se na prizemlje i prvi kat. Zbog samog izgleda terena na kojem je kuća, glavni ulaz u kuću je....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 120.000 €, 100,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji, okruženoj zelenilom i prirodom, smjestila se kamena starina, položena na parceli od 656 m, s otvorenim pogledom na zeleno okruženje koji pruža osjećaj privatnosti i potpune opuštenosti. Nekretnini pripada i garaža površine 18 m. Nekretnina nudi izvrstan....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 475.000 €, 100,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Zamislite život u kući gdje se svaki dan budi s pogledom na prekrasan Kvarnerski zaljev i otok Cres! Ova šarmantna kuća u blizini Plomina, s impresivnih 100 m², nudi vam savršeno mjesto za bijeg od užurbanosti svakodnevnog života. Na prvom katu dočekat će vas prostrani dnevni boravak....

 
 
 
 
-16%

Promjena cijene sa 130.000 € na 109.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KRŠAN, 109.000 €, 94,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 130.000 €
11.03.2026 - 109.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U prodaji je kamena kuća u blizini Labina koja se nalazi na parceli veličine 329 m2. Od Labina je udaljena 5 kilometara a do plaže u Rabcu 8 kilometara a do Plomina 5. Kuća je izgrađena prije 1968. godine, te ima građevinsku i uporabnu dozvolu, za navedeno je dobivena potvrda nadležnog....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 109.000 €, 94,00 m2 cca 1160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.crozilla.com

Info 00385 98 592122 Roberta Kamena Istarska kuća sastoji se od dva spojena objekta, koji su upisani u ukupnoj kvadraturi od 94m2, na parceli od 329 m2. Kuća je izgrađena prije 1968. godine. Dimenzije kuće su 15,50 m dužine, i 5 m širine. Na kući je urušen krov, ali konstrukcija je....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 150.000 €, 86,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2023.,

www.diamond-realestate.hr

Kršan, okolica, prodajemo autohtonu istarsku kuću za adaptaciju. Na lijepoj lokaciji poznatoj po netaknutoj prirodi i lijepim pogledima na brežuljke i okolno zelenilo, smjestila se ova stara istarska kuća kojoj je potrebna adaptacija. Radi se o samostojećem objektu sa prostranom okućnicom....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, KRŠAN - Ekskluzivno! Samostojeća kamena kuća za adaptaciju Kršan je slikovito malo srednjovjekovno naselje i općina. Nalazi se na istočnoj strani istarskog poluotoka podno obronaka planine Učke, te je udaljen 11 kilometara od grada Labina. Općina se sastoji od 24 manjih sela....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-38 (od ukupno 36)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan