• GoHome Professional
kuće kršan Zadnjih 14 dana - GoHome
  • kuće kršan Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće kršan Zadnjih 14 dana

  • Za upit "kuće kršan zadnjih 14 dana" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 2.298 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 190 m2
    • 190 m2 (prosječna površina)
    • barem 190 m2
    • 230 m2
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosječna cijena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KRŠAN, 224.900 €, 128,00 m2 cca 1760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Kuća dvokatnica s 4 sobe, prostranim dnevnim boravkom koji pruža dovoljno mjesta za boravak i druženje. Prostor je svijetao, jednostavno uređen te opremljen namještajem, uključujući peć na kruta goriva, što dodatno doprinosi ugodnoj atmosferi u hladnijim mjesecima. Kuća je klimatizirana.....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 399.000 €, 270,00 m2 cca 1480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kuća za odmor u Plominu, savršena prilika za investiciju u turistički sektor! Ova nekretnina se prostire na 270 m² stambenog prostora na okućnici od 480 m², a kategorizirana je s 4 zvjezdice, što potvrđuje njen visok standard.<br>U prizemlju se nalazi prostrani....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 420.000 €, 240,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Labin, okolica, Atraktivna obiteljska kuća s dvije odvojene stambene jedinice i velikom okućnicom od 4578 m2 na mirnoj lokaciji. Na mirnoj lokaciji, okružena prirodom i s prekrasnim otvorenim pogledom, nalazi se ova prostrana samostojeća kuća ukupne stambene površine 240 m²,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće kršan zadnjih 14 dana'
359.500 €
850.000 €
490.000 €
  Kuća, KRŠAN, 300.000 €, 240,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Labin, okolica, Atraktivna obiteljska kuća s dvije odvojene stambene jedinice idealna za život i investiciju. Na mirnoj lokaciji, okružena prirodom i s prekrasnim otvorenim pogledom, nalazi se ova prostrana samostojeća kuća ukupne stambene površine 240 m², idealna za obiteljski....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 699.000 €, 183,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Ovaj moderan dom na prodaju u Kršanu nudi savršen bijeg za one koji traže prostor, privatnost i opušten način života u istočnoj Istri. Smješten na prostranoj parceli, objekt pruža 183 m² pažljivo organiziranog unutarnjeg prostora, idealnog za cjelogodišnje stanovanje. Otvoreni dnevni....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 359.000 €, 112,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Ova moderna vila s bazenom, novogradnja iz 2024. godine locirana je u zelenoj oazi, okružena maslinicima te donosi balans modernosti i divne lokacije a idealna je za miran obiteljski život, luksuzan odmor ili pak kao sigurna investicija u turističke svrhe. Ukupne neto stambene površine....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 40.000 €, 40,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se autohtona kamena starina površine 40 m2, s okućnicom od 92m2 i velikim potencijalom za adaptaciju. Kuća zahtijeva kompletnu renovaciju, što budućem vlasniku pruža mogućnost uređenja prema vlastitim željama ? idealno za kuću za odmor, vikendicu ili investiciju u turistički....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 700.000 €, 206,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Labin, okolica, moderna Villa okružena prirodom Ova se prekrasna Villa nalazi u malom, mirnom mjestu okružena samo prirodom. Nalazi se na velikom privatnom posjedu od 4260 četvornih metara. Villa je građena kao prizemnica ukupne površine od 206 četvornih metara. Sastoji se od četiri....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 399.000 €, 130,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kršan ? Savršeno mjesto za miran život i odmor Smješten u srcu Istre, Kršan je šarmantno naselje koje spaja povijesnu baštinu i netaknutu prirodu. Njegova prednost je mirno okruženje, idealno za opuštanje i bijeg od gradske vreve, a istovremeno je odlično povezan s obližnjim gradovima....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 340.000 €, 181,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Info 00385 98 592122 Roberta Prodaje se ovo prekrasno imanje sa prostranim građevinskim zemljištem,Kršan okolica. Imanje se sastoji od kuće,dvije pomoćne zgrade i garaže te spremišta ukupne površine 181m2, na zemljištu površine 3175m2. Zemljište je kompletno u građevinskom području,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!

www.sajn-nekretnine.hr

Poreč, okolica