• GoHome Professional
kuće kršan 180 m2 - GoHome
  • kuće kršan 180 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće kršan 180 m2

  • Za upit "kuće kršan 180 m2" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 2.335 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosječna cijena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KRŠAN, 590.000 €, 180,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Labin, okolica, prodajemo prekrasnu novoizgrađenu kuću za odmor s bazenom na mirnoj lokaciji. Na rubu manjeg naselja udaljenog od Labina 13 kilometara, prodajemo ovu novoizgrađenu kuću za odmor. Kuća je koncipirana kao katnica ukupne površine 180 m2. Kat predstavlja noćni dio sa tri....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 780.000 €, 183,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, KRŠAN - Rustikalna vila na prekrasnom imanju U okolici Kršana prodaje se ova autohtona stara villa koja svojim dizajnom i pregrštom sadržaja na prvi pogled oduzima dah. Villa je izgrađena 1926. godine te u potpunosti renovirana 2017. godine. Kako izvana tako i u unutrašnjosti,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 125.000 € na 120.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KRŠAN, 120.000 €, 183,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 125.000 €
17.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je samostojeća autohtona kamena kuća s cisternom te priključcima za vodu i struju. Nekretnina uključuje više pomoćnih objekata u nizu te mogućnost proširenja okućnice. Karakteristike objekata Samostojeća kamena kuća (2 etaže) Vanjski gabariti: 8.6 5.2 m po etaži Bruto površina:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće kršan 180 m2'
680.000 €
700.000 €
650.000 €
  Kuća, KRŠAN, 340.000 €, 180,00 m2 cca 1890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.06.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se ovo prekrasno, prostrano imanje u okolici Kršana. Kuća i pomoćni objekti su renovirani i uređeni, ukupne površine 180 m2. Na posjedu se nalaze dvije zasebne nekretnine koje zajedno nude brojne mogućnosti. Okućnica se prostire na 3175 m2, te je kompletno zemljište oko kuće....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 485.000 €, 180,00 m2 cca 2690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2024.,

www.possesso-nekretnine.hr

Prodaje se moderna vila s bazenom u izgradnji, smještena u Kršanu, ukupne stambene površine 180 m², koja se proteže na dvije etaže ? prizemlje i prvi kat. Vila se nalazi na uređenoj okućnici površine 638 m², pružajući privatnost i prostor za uživanje na otvorenom. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 216.000 €, 180,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ISTRA, KRŠAN - Starina za adaptaciju u mirnom selu Općina Kršan danas zauzima dio područja nekadašnje općine Labin. Prostor koji pripada Općini Kršan nalazi se u centralnom dijelu istočnog priobalnog područja poluotoka Istre. Klima je blaga, mediteranska, gdje nema velikih temperaturnih....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 340.000 €, 181,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Info 00385 98 592122 Roberta Prodaje se ovo prekrasno imanje sa prostranim građevinskim zemljištem,Kršan okolica. Imanje se sastoji od kuće,dvije pomoćne zgrade i garaže te spremišta ukupne površine 181m2, na zemljištu površine 3175m2. Zemljište je kompletno u građevinskom području,....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 125.000 €, 183,00 m2 cca 680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

KRŠAN, OKOLICA, u ponudi imamo malo istarsko imanje smješteno u mirnom selu, idealno za one koji traže mir i privatnost. Nekretninu čine četiri objekta ukupne bruto površine 182 m²: obiteljska kuća, gospodarska zgrada/štala, konoba te dvije garaže. Obiteljska kuća proteže se na dvije....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 699.000 €, 183,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Ovaj moderan dom na prodaju u Kršanu nudi savršen bijeg za one koji traže prostor, privatnost i opušten način života u istočnoj Istri. Smješten na prostranoj parceli, objekt pruža 183 m² pažljivo organiziranog unutarnjeg prostora, idealnog za cjelogodišnje stanovanje. Otvoreni dnevni....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 730.000 €, 183,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prekrasna kamena villa građena 1926 god. te renovirana 2017 godine te je smještena na 2825 m2 lijepo uređenoj okućnici te prilaza sa dvije strane. Villa je stambene površine 183 m2 te se sastoji od prizemlja i kata. Prizemlje se sastoji od velikog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaone....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 160.000 €, 185,00 m2 cca 870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

JESENOVIK, KRŠAN - ucrtana ruševna kuća 130m2 sa štalom 55m2 + zemljište 11500m2 (10000m2 poljoprivredno + 1500m građevinsko) Prodaje se ucrtana kuća cca 130 m2 i ucrtana štala cca 55m2 ruševnom stanju (za kompletnu adaptaciju) sa okolnim građevinskim terenom od cca 1.500m2 i sa poljoprivrednim....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 104.000 €, 187,00 m2 cca 560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Autohtona istarska kamena kuća za adaptaciju,sa pogledom na zelena prostranstva Učke. Objekt je tlocrtne površine od 187m2 sa pripadajućom okućnicom od 490m2. Kuća kao samostalni objekt ima svoju posebnost te posjeduje građevinsku dozvolu. Objektu je potrebna rekonstrukcija te je....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 125.000 €, 188,00 m2 cca 670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA,KRŠAN - Istarsko imanje na rubu naselja U pitomom krajoliku istočne Istre, u neposrednoj blizini Kršana, nalazi se ovo malo istarsko imanje smješteno u gotovo napuštenom selu, daleko od buke, prometa i svakodnevne užurbanosti. Okruženo zelenilom i tišinom, ovo je mjesto koje....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 125.000 €, 188,00 m2 cca 670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo maleno imanje na super lokaciji. Nekretnine se nalaze u gotovo napuštenom selu u istočnoj Istri, nedaleko od naselja Šušnjevica. Okružene su zelenilom, netaknutom prirodom, mirom i tišinom što im daje poseban ugođaj te priliku ili za miran obiteljski život ili za turističku....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 650.000 €, 171,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Istra, Labin - okolica, kuća s bazenom, prodaja .

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 650.000 €, 171,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Labin - okolica, kuća s bazenom, prodaja U idiličnom, mirnom naselju u blizini Labina, okružena netaknutom prirodom i zelenilom, smjestila se ova predivna prizemnica neto površine 171 m, izgrađena na prostranom zemljištu od čak 4.261 m. Kuća se nalazi na zadnjem rubu građevinskog....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 650.000 €, 171,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Labin, predivna kuća sa bazenom na zemljištu od 4261 m2, mirna lokacija Istra, Labin - okolica, kuća s bazenom, prodaja U idiličnom, mirnom naselju u blizini Labina, okružena netaknutom prirodom i zelenilom, smjestila se ova predivna prizemnica neto površine 171 m², izgrađena....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 125.000 €, 190,00 m2 cca 660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

ISTRA, KRŠAN - Imanje s više kuća RE/MAX Centar Nekretnina iz ponude izdvaja Nedaleko Kršana, u gotovo napuštenom selu, prodaju se 4 objekta, u naravi stara kuća površine 45 m2, spremište površine 23 m2, pomoćna zgrada površine 47 m2 te garaža površine 33 m2. Bruto površina svih 4....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 490.000 €, 190,00 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvojna kuća koja se nalazi u blizini Kršana te u mirnom okruženju Kuća je površine 193 m2 te ima i još jedan građevinski objekt ( garsonjera kompletno uređena) površine 50 m2. Kuća se sastoji od : - kuhinja sa blagovaonom, dnevni boravak, tri spavaće sobe i dvije kupaone,....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 470.000 €, 170,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Kršan, moderna Villa na kraju mjesta Prekrasna Villa u izgradnji nalazi se na kraju manjeg mjesta, okružena zelenilom prirode. Ukupne površine od 170 četvornih metara, sastojat će se od prizemlja i kata. U prizemlju će biti kuhinja sa blagovaonom, veliki dnevni boravak, toalet, izba,....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 495.000 €, 170,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo prelijepu kuću na parceli površine 640 m2 i stambene površine 170m2 sa vanjskim terasama. Kuća je koncipirana kao katnica koja u prizemlju ima ulazni hodnik, dnevni boravak s blagovaonicom , kuhinju, wc, spremiste, dvije vanjske terase oko bazena te na katu 3 sobe sa 2 kupatila....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 750.000 €, 168,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2025.,

www.indomio.hr

Istra-Krnica-Vila s bazenom-Novogradnja-168 m2 vila + 544 m2 okućnice U agenciji Liber Satis na prodaji je prekrasna i po mnogo čemu posebna novosagrađena kompletno uređena i vrhunski opremljena vila s bazenom. Sav unutarnji prostor je klimatiziran, a grijanje je podno. Prizemlje:....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 580.000 €, 167,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

KRŠAN, u ponudi imamo samostojeću kuću ukupne površine 167 m², sagrađena je na potpuno ograđenoj i krajobrazno oblikovanoj parceli od 800 m². Kuća se prostire na dvije etaže i organizirana je kao jedna stambena jedinica. Raspored prostorija: - Suteren obuhvaća dvije prostrane spavaće....

 
 
 
  Kuća, KRŠAN, 125.000 €, 166,00 m2 cca 750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.crozilla.com

Kamena samostojeća kuća, okružena gradskim zidinama, u starogradskoj jezgri Plomina dominira tlocrtnom površinom od 56 kvadratnih metara, smještena na brežuljku s neometanim pogledom na more. Sastoji se od prizemlja, prvog i drugog kata, čime se ukupno dobiva korisna površina od ukupno....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 26)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan