• GoHome Professional
kuće klinča sela 160 m2 - GoHome
  • kuće klinča sela 160 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće klinča sela 160 m2

  • Za upit "kuće klinča sela 160 m2" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 705 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 57000 eura
    • do 71000 eura (prosječna cijena)
    • do 86000 eura
    • do 718 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • balkon
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KLINČA SELA, 130.000 €, 150,00 m2 cca 870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Tel.: +385 95 855 9812 management@bestcroatianproperties.com Ova prostrana kuća od brutto 220 m2 sagrađena je 1950-ih godina u naselju Goli Vrh, nedaleko grada Jastrebarsko. U blizini nekretnine nalazi se OŠ Klinča sela (cca 1,5 km), dječji vrtić Klinča sela (cca 1,7 km), dućan, javni....

 
 
 
  Kuća, KLINČA SELA, 115.000 €, 160,00 m2 cca 720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.opereta.hr

KUĆA PRODAJA, KLINČA SELA, RADNIČKA, 80m², plus 3 gospodarske zgrade površine 151m² i zemljište površine 4889m², sve u jednom komadu. Sastoji se od dvije etaže. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, kuhinja sa blagovaonicom i dnevnim boravkom, ostava i spavaća soba. Na katu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, KLINČA SELA, 115.000 €, 160,00 m2 cca 720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, Kuća, Klinča Sela, Radnička, Dvojni objekt, 160m2 KUĆA PRODAJA, KLINČA SELA, RADNIČKA, 80m2, plus 3 gospodarske zgrade površine 151m2 i zemljište površine 4889m2, sve u jednom komadu. Sastoji se od dvije etaže. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, kuhinja sa blagovaonicom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće klinča sela 160 m2'
80.000 €
80.000 €
  Kuća, KLINČA SELA, 80.000 €, 150,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se vikendica u okolici Jastrebarskog, Poljanica Okićka. Kuća je veličine 150m2 i razvedena je kroz 3 etaže, odnosno suteren, prizemlje i potkrovlje, a nalazi se na zemljištu veličine gotovo 1700m2. Također postoji i pomoćni objekt veličine cca 20m2, koji služi kao drvarnica....

 
 
 
  Kuća, KLINČA SELA, 80.000 €, 150,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,