• GoHome Professional
kuće karojba barem 190 m2 - GoHome
  • kuće karojba barem 190 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće karojba barem 190 m2

  • Za upit "kuće karojba barem 190 m2" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 3.417 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KAROJBA, 690.000 €, 200,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, KAROJBA - Kuća s bazenom na osami Prodaje se novosagrađena i kompletno novouređena vila s grijanim bazenom i igralištem za odbojku na parceli od 2000m2 u okolici Karojbe ( 10 min od Motovuna ). Kuća se sastoji od prizemlja; dnevni boravak, kuhinja s ostavom, blagovaonica i....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 1.550.000 €, 202,00 m2 cca 7670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzna kamena kuća s bazenom u srcu Istre Na prodaju je predivna kamena vila smještena u Karojbi, nedaleko od čarobnog Motovuna. Sagrađena 2008. godine za osobne potrebe vlasnika, ova kuća odiše kvalitetom i autentičnim istarskim šarmom. Prostire se na dvije etaže, s ukupno 202....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 550.000 €, 208,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Motovun, okolica, kuća za odmor sa bazenom i velikom okućnicom Na samo 7 kilometara južno od Motovuna, u srcu Istre, u malom mjestu nalazi se ova kuća za odmor. Ukupne površine od 208 četvornih metara, sastoji se od dva odvojena stana. Prvi veći stan ima tri spavaće sobe, kuhinju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće karojba barem 190 m2'
550.000 €
550.000 €
1.560.000 €
  Kuća, KAROJBA, 650.000 €, 192,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

U srcu netaknute istarske prirode, u mirnom selu Rakotule nadomak Motovuna, nastaje vila koja već na prvi pogled odiše skladom, elegancijom i promišljenim dizajnom. Ova nekretnina nije samo kuća ? ona je prostor u kojem se arhitektura, udobnost i funkcionalnost susreću kako bi stvorile....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 379.000 € na 349.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KAROJBA, 349.000 €, 190,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2025 - 379.000 €
09.05.2026 - 349.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

**KAROJBA ? PROSTRANA KUĆA ZA ODMOR! U mirnom dijelu Istre, u Karojbi, prodaje se ova prostrana kuća. Što sve nudi ova nekretnina? ? 4 udobne spavaće sobe ? 2 prostrane dnevne sobe s TV-om i satelitskim programima ? 3 potpuno opremljene kuhinje s perilicama posuđa i pećnicama ? 2....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 349.000 €, 190,00 m2 cca 1840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

**KAROJBA PROSTRANA KUĆA ZA ODMOR! U mirnom dijelu Istre, u Karojbi, prodaje se ova prostrana kuća. Što sve nudi ova nekretnina? 4 udobne spavaće sobe 2 prostrane dnevne sobe s TV-om i satelitskim programima 3 potpuno opremljene kuhinje s perilicama posuđa i pećnicama 2 kupaonice....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 415.000 €, 192,00 m2 cca 2160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Projekt je zamišljen u izvornom stilu kamenih istarskih vila u kojima se može u miru i zelenilu uživati u prirodi, a opet tako blizu malom autohtonom mjestu daleko od uobičajene vreve većih turističkih mjesta. Projekt je smješten svega 250 m od malog urbanog mjesta gdje su dostupni....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 520.000 €, 200,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Istra, Karojba - samostojeća kuća s bazenom na velikoj okućnici U živopisnom mjestu na prodaju je samostojeća kuća ukupne površine 200 m2, koja se smjestila na velikoj okućnici od čak 4000 m2. Kuća se sastoji od 5 spavaćih soba, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaone te 3 kupaone.....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 230.000 €, 220,00 m2 cca 1050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

U ponudi imamo samostojeću kuću površine 220 m2 s okućnicom od 619 m2 s garažnim i dva parkirna mjesta. U prizemlju se nalazi zatvorena veranda koja čini predprostor,hodnik,kuhinja,blagovaonica,dnevni boravak,jednu spavaću sobu,kupaonicu i premište kroz kojeg se ulazi u garažu. Unutarnjim....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 250.000 € na 230.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KAROJBA, 230.000 €, 220,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 250.000 €
29.04.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Karojba okolica samostojeća kuća sa dvorištem RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja ovu samostojeću kuću. Kuća se sastoji od zatvorene ulazne verande koja čini predprostor za u kuću. Zatim hodnikom ulazimo u kuhinju i blagovaonu. U prizemlju imamo još dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 550.000 €, 250,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, KAROJBA - Kuća s velikom okućnicom i pogledom Prodaje se kuća sa uređenom i raskošnom okućnicom. Sastoji se od prizemlja, kata i visokog potkrovlja. Prizemlje nije uređeno i može poslužiti kao stambena jedinica, podrum ili za dodatne sadržaje - ovisno o željama vlasnika. U....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 570.000 €, 270,00 m2 cca 2110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U neposrednoj blizini Motovuna, u malom mirnom selu okružena prekrasnom prirodom na čistom istarskom zraku smjestila se kuća za odmor sa bazenom. Sa kuće se pruža prekrasan pogled na nedirnutu prirodu, sa jedne strane na Motovun a sa druge na Učku. Kuća je ukupne površine 270 m² na....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 179.000 €, 172,00 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Posredujemo u prodaji stare istarske kuće sa nesmetanim pogledom na Motovun. Dvojna stara istarska kuća je za adaptaciju, proteže se na dvije etaže, po etaži 86 m2 stambenog prostora ukupno 172 m2. Kuća ima struju, vodu. Uz kuću se nalazi 1.281 m2 građevinskog zemljišta s nesmetanim....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 180.000 €, 172,00 m2 cca 1050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Karojba Starina s građevinskim zemljištem i pogledom na Motovun Prodaje se starina s građevinskim zemljištem stambene namjene ukupne površine 1367 m², smještena u mirnom naselju nedaleko od Karojbe. Na imanju se nalazi dvojna kamena kuća, izgrađena prije 1968. godine, koja se prostire....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 169.000 €, 172,00 m2 cca 980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.crozilla.com

Tražite savršeno mjesto za bijeg od stvarnosti ili vrhunsku investiciju? U naselju Špinovci, nadomak Motovuna, prodaje se autentična kamena ljepotica koja čeka novu priču. Kamena dvojna kuća: 172 m² (dvije etaže po 86 m²) ? čista tradicija spremna za adaptaciju. Velika okućnica: 1250....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 1.670.000 €, 300,00 m2 cca 5570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Grožnjan okolica Prodaje se pekrasna dizajnerska vila smještena na mirnoj i idiličnoj lokaciji nedaleko Grožnjana, Oprtlja i Buja. Vila je završena u svibnju 2024. godine, te je izgrađena i uređena visokokvalitetnim luksuznim i modernim dizajnom renomiranog arhitektnog talijanskog....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 735.000 €, 333,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Kuća na tri etaže smještena u mirnom okruženju središnje Istre. U suterenu se nalaze dvije garaže, konoba i spremište. U prizemlju kuće smješten je prvi stan koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice i prostrane natkrivene terase. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 1.650.000 €, 357,00 m2 cca 4620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U sjevernom dijelu Istre, iznad doline rijeke Mirne, smješten je vjerojatno najpoznatiji i najatraktivniji istarski srednjovjekovni gradić Motovun-Montona čija je veduta jedan od poznatih simbola istarske unutrašnjosti. Na laganom proplanku, zaštićena od pogleda, izložena suncu čitav....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 1.800.000 €, 357,00 m2 cca 5040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Motovun, okolica, prodaje se luksuzna vila s bazenom. Na nekoliko minuta vožnje od grada Motovuna nalazi se ova predivna vila s bazenom. Ukupna površina kuće iznosi 357m2. Sastoji se od od prizemlja i kata. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka povezanog sa blagovaonom i kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 1.800.000 €, 420,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Nudimo vam luksuznu vilu izgrađenu 2020. godine, smještenu u predivnom okruženju Karojbe. Ova prostrana i moderna vila prostire se na dvije etaže s ukupnom površinom od 420 m², dok okućnica obuhvaća impresivnih 1.500 m². Vila nudi idealno mjesto za opuštanje i uživanje, sa svim potrebnim....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 2.345.000 €, 435,00 m2 cca 5390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Motovun, luksuzna vila s bazenom i teniskim terenom Na čarobnim brežuljcima iznad Motovuna, gdje se priroda susreće s elegancijom, smjestila se ova neponovljiva vila koja nudi više od luksuza ? nudi način života. Okružena vinogradima i maslinicima, u srcu Istre, ova raskošna nekretnina....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 2.385.000 €, 435,00 m2 cca 5480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.indomio.hr

Smještena na brežuljcima Motovuna, ova novosagrađena vila površine 435m2 predstavlja fuziju tradicionalnog istarskog šarma i suvremene sofisticiranosti. U prizemlju se nalazi veliki odvojeni kuhinjski prostor s vrhunskim Gaggenau aparatima. Impozantnom dnevnom i blagovaonskom prostoru....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 2.340.000 €, 435,00 m2 cca 5380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.indomio.hr

Na idiličnom brežuljku iznad Motovuna smjestila se ekskluzivna dizajnerska vila koja spaja tradicionalni istarski šarm i suvremeni luksuz. S ukupno 435 m2 stambene površine na parceli od 2.700 m2, ova impresivna nekretnina nudi potpunu privatnost, mir i spektakularan pogled na jedan....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 1.800.000 €, 447,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE se luksuzna villa s bazenom, u središtu Istre nadomak grada Motovuna. Villa je novogradnja, potpuno uređena i opremljena za savršen odmor. U PRIZEMLJU se nalazi ulazni prostor sa garderobnim spremištem, open space prostorom s opremljenom kuhinjom , velikom blagovaonicom s....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 1.650.000 €, 447,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2025.,

www.indomio.hr

U središnjoj Istri, točnije u mjestu Močibobi(Karojba) nedaleko od grada Motovuna prodaje se prekrasna vila s bazenom ukupne površine 447m2 koja je smještena na parceli od cca 1600m2. Vila je kompletno luksuzno uređena i kompletno opremljena i namještena. Smještena je na malom brežuljku....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 1.690.000 €, 447,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Na brežuljkastoj i mirnoj lokaciji u središnjoj Istri, u mjestu Karojba, smještena je elegantna vila koja pruža potpunu privatnost i otvoren pogled na slikoviti krajolik. Ukupne stambene površine 447 m², nalazi se na prostranoj parceli od 1.502 m², dok centralno mjesto okućnice zauzima....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, Na upit, 450,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novoizgrađena luksuzna vila s bazenom na malom brežuljku u blizini poznatog grada Motovuna. Ova luksuzna vila je smještena na velikom posjedu od 2000 m2, a zbog povišene pozicije sa zemljišta se pruža predivan pogled na Motovun. Cijeli posjed vile je potpuno ograđen kako....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, 2.345.000 €, 550,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja, Istra, Motovun, luksuzna vila sa bazenom, teren 2800m2 Nova vila, građena po najvišim standardima, vrhunska oprema, potpuna privatnost. Izvrsna izolacija, Schuco stolarija sa 3slojnim ISO staklima, 2 toplinske pumpe, solari, podno grijanje i fen coileri, spa zona. Kuhinja:....

 
 
 
  Kuća, KAROJBA, Na upit, 704,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

REMAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja - Istra, Motovun okolica-građevinsko zemljište s građevinskom dozvolom. Zemljište se nalazi u Rakotulama, do istoga se dolazi asfaltiranim putem, osim zadnjih nekoliko metara. Prodavatelj trenutno dovodi vodu do zemljišta, a struja je....