• GoHome Professional
kuće karlovac park 120 m2 - GoHome
  • kuće karlovac park 120 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće karlovac park 120 m2

  • Za upit "kuće karlovac park 120 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KARLOVAC, 320.000 €, 120,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

KARLOVAC - OKOLICA, u ponudu smo dobili predivnu novosagrađenu A-Frame kuću ukupne površine 120 m2, smještenu na idiličnoj lokaciji, svega 10 metara od rijeke Kupe. Sastoji se od prizemlja u kojem se nalazi velika kupaonica, tehnička prostorija te prostrani otvoreni prostor s kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 195.000 €, 123,00 m2 cca 1590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Karlovac, Brođani, prekrasna novoizgrađena kuća od 124 m2 na dvije etaže do rijeke Kupe.Nalazi se na ograđenoj parceli od 853 m2. Modernog dizajna s puno svjetla.U samoj kući se nalaze 3 spavaće sobe,, dnevni boravak s izlazom na terasu gdje se nalazi jacuzzi, hodnici, kupaonica,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 68.000 €, 115,00 m2 cca 590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Karlovac, Dubovac, kuća 115 m2 na odličnoj lokaciji. Nalazi se na ograđenoj parceli od 125 m2Dvoetažna kuća s uređenim prvim katom dok je potkrovlje u robau fazi i sa zasebnim ulazom. Prva etaža se sastoji od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, hodnika, spavaće sobe i kupaonice.Centralno....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 225.000 €, 120,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

KARLOVAC, u ponudu smo dobili predivnu drvenu A Frame kuću u novogradnji površine 120 m2, smještenu na idiličnoj lokaciji, svega nekoliko metara od rijeke Kupe. Sastoji se od prizemlja u kojem su spavaća soba, kupaona s WC-om i prostrani otvoreni prostor s kuhinjom, blagovaonom i....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 77.000 €, 120,00 m2 cca 640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

G. GAZA: PRODAJE SE 3-S, ETAŽIRANI STAN, 120 m2, U KUĆI NA PRVOM KATU SA TERASOM I GARAŽOM + pomoćni objekti, okućnica, cijena 77 000 €- u samostojećem objektu povr 10.30x 11.60 m koji se sastoji od prizemlja i kata. Kuća je građena 1968 god. klasičnim matrijalima; temelji su betonski,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 213.000 €, 120,00 m2 cca 1780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Ponosno predstavljamo ovu prekrasnu kuću smještenu u idiličnoj okolici Karlovca, uz rijeku Kupu. S prekrasnim pogledom na prirodu, ova obiteljska kuća nudi savršen sklad između udobnosti i prirodnog okruženja. Kuća ima ukupnu površinu od 120 m2 raspoređenih na prizemlje i kat. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Banija , 110.000 €, 120,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na atraktivnoj lokaciji u karlovačkom kvartu Banija prodaje se jednokatnica od 120 četvornih metara stambenog prostora, idealna za obiteljski život ili kao investicija za renovaciju. Kuća je locirana na glavnoj cesti svega 100 metara od naplatnih kućica za Zagreb, što osigurava brzu....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 201.000 € na 194.900 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOVAC, Centar, 194.900 €, 115,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 225.000 €
15.04.2026 - 210.000 €
15.05.2026 - 201.000 €
22.05.2026 - 194.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stambeni prostor koji se nalazi u prizemnom i katnom -potkrovnom dijelu dvorišne stambene zgrade koji se sastoji od ulaznog prostora i stubišta površine 14,70 m2, dvosobnog stana koji se sastoji od hodnika,kupaone,wc-a,kuhinje sa blagovaonom i kuhinjom površine 55,33 m2....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 230.000 €, 113,00 m2 cca 2040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se nova, tek izgrađena kuća za odmor u mirnom prirodnom okruženju, neposredno uz rijeku Kupu i svega 10ak km udaljena od grada Karlovca. Kuća je sagrađena na prostranom zemljištu veličine 926 m2 te ima neto korisnu površinu 114 m2. Sastoji se od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 50.000 €, 127,00 m2 cca 390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s velikim potencijalom na mirnoj lokaciji ? savršena za obiteljski život! Na prodaju je kuća površine 83 m² s dodatnim tavanom od 44 m² (mogućnost prenamjene u stambeni prostor), smještena na prostranom, ravnom zemljištu, daleko od gradske vreve, a opet svega 15 minuta....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće karlovac 120 m2 (34)