• GoHome Professional
kuće karlovac do 120000 eura do 454 eura/m2 - GoHome
  • kuće karlovac do 120000 eura do 454 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće karlovac do 120000 eura do 454 eura/m2

  • Za upit "kuće karlovac do 120000 eura do 454 eura/m2" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 379 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2
    • do 250 m2
    • 250 m2 (prosječna površina)
    • barem 250 m2
    • 300 m2
  •  Po cijeni
    • do 31000 eura
    • do 39000 eura (prosječna cijena)
    • do 47000 eura
    • do 393 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KARLOVAC, 90.000 €, 196,00 m2 cca 460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Poslovna zgrada površine 196 m2 na parceli površine 693 m2 u Vukmaniću. Prva etaža sastoji se od ulaznog prostora, dvije velike prostorije, WC-a i spremišta. Unutarnjim stepeništem spušta se na nižu etažu koja se sastoji od jedne velike prostorije te dva manja spremišta. Vanjskim....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 85.000 €, 209,00 m2 cca 410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na brežuljku s pogledom na dolinu imamo predivnu ličku montažnu kuću. Odlična vikendica sa ograđenih 1402 m2 i još 1402 m2 oranice i voćnjaka. Objekt je sastavljen od čvrstog podruma načinjenog od betona, te dvoetažne montažne kuće. U donjem dijelu je kuhinja, kupaonica i dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 50.000 €, 127,00 m2 cca 390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća s velikim potencijalom na mirnoj lokaciji ? savršena za obiteljski život! Na prodaju je kuća površine 83 m² s dodatnim tavanom od 44 m² (mogućnost prenamjene u stambeni prostor), smještena na prostranom, ravnom zemljištu, daleko od gradske vreve, a opet svega 15 minuta....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće karlovac do 120000 eura do 454 eura/m2'
110.000 €
110.000 €
79.000 €
  Kuća, KARLOVAC, Borlin, 120.000 €, 264,00 m2 cca 460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Karlovac, Borlin, troetažna kuća 200 m2 na odličnoj lokaciji.Nalazi se na ograđenoj parceli od 572 m23 etaže: podruma, prvog kata i potkrovlja. Uređen je prvi kat 75 m2 dok su podrum i potkrovlje u roh bau fazi. Prva etaža se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, hodnika,....