• GoHome Professional
kuće karlovac balkon do 1200 eura/m2 - GoHome
  • kuće karlovac balkon do 1200 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće karlovac balkon do 1200 eura/m2

  • Za upit "kuće karlovac balkon do 1200 eura/m2" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 845 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 210 m2
    • do 260 m2
    • 260 m2 (prosječna površina)
    • barem 260 m2
    • 320 m2
  •  Po cijeni
    • 1100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 76000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KARLOVAC, 340.000 €, 286,00 m2 cca 1190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

NekretninaSmještena u selu Ladvenjak, svega 600 m od prekrasne rijeke Korane, ova prostrana obiteljska kuća nudi izdašan stambeni prostor i izvrstan potencijal za daljnji razvoj. Nekretnina se sastoji od tri spojene parcele ukupne površine 3.905 m, od čega se približno 3.000 m nalazi....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Turanj, 270.000 €, 230,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJEM KUĆU S VELIKIM PARKINGOM I DVORIŠTEM NA GLAVNOJ CESTI NA TURNJU. NAKON IZGRADNJE TURANJSKE OBILAZNICE MIRNA LOKACIJA. KUĆA SE SASTOJI OD 3 ETAŽE: a) U PRIZEMLJU POSLOVNI PROSTOR OD 68 M2, KOTLOVNICA I WC. b) NA 1.KATU STAMBENI PROSTOR KOJI SE SASTOJI OD KUHINJE I DNEVNOG....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Mostanje, 250.000 €, 230,31 m2 cca 1090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Kuća, Karlovac, Mostanje, 230,31m2 Prodaje se kuća površine 230,31m2 na Mostanju. Kuća se sastoji od 3 stana koji su u Roh-Bau izvedbi. Stanovi su dvosobni, te svaki od njih ima svoje spremište koje se nalazi u pomoćnom objektu. Svaki od stanova ima svoj zaseban ulaz. Kuća....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće karlovac balkon do 1200 eura/m2'
242.000 €
242.000 €
435.000 €
  Kuća, KARLOVAC, Švarča, 380.000 €, 304,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJA KUĆE ? ŠVARČA, KARLOVAC | 304 m² NKP | IDEALNO ZA OBITELJ ILI INVESTICIJU Prodaje se samostojeća kuća na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, ukupne neto korisne površine 304 m², smještena na prostranoj okućnici od 759 m². Kuća se sastoji od 4 stambene jedinice: - Prizemlje: 60....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Borlin, 550.000 €, 720,00 m2 cca 760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Karlovac, Borlin, kuća 720 m2 s poslovnim prostorom, gospodarskom zgradom i nogometnim terenom. Nalazi se na parceli od 3280 m2 od kojeg je 400 m2 asfaltiranog prilaza i parkinga.Stambeni dio, kuća 240 m2 se prostire na 3 etaže. U prizemlju se nalazi dnevni boravak s kuhinjom, spavaća....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 230.000 € na 214.999 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOVAC, 214.999 €, 300,00 m2 cca 720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 230.000 €
11.05.2026 - 214.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća katnica ukupne NKP cca 300 m2 u mjestu Bridići, Velika Jelsa, od grada Karlovca udaljeno na cca 10 minuta vožnje. Kuća,koja se nalazi na parceli od 2107 m2, sastoji se od prizemlja i 2 kata; prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, drvarnice, garaže i 2 pomoćne prostorije.....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 258.000 €, 200,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

KARLOVAC, OKOLICA ? u ponudu smo dobili samostojeću kuću ukupne površine 200 kvadrata, smještenu na uređenoj okućnici od 1000 kvadrata. Nekretnina pruža osjećaj topline, privatnosti i boravka u prirodi te predstavlja idealan izbor za obiteljski život, vikend nekretninu ili turističku....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 77.000 €, 120,00 m2 cca 640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

G. GAZA: PRODAJE SE 3-S, ETAŽIRANI STAN, 120 m2, U KUĆI NA PRVOM KATU SA TERASOM I GARAŽOM + pomoćni objekti, okućnica, cijena 77 000 €- u samostojećem objektu povr 10.30x 11.60 m koji se sastoji od prizemlja i kata. Kuća je građena 1968 god. klasičnim matrijalima; temelji su betonski,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Švarča, 245.000 €, 382,00 m2 cca 640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

KARLOVAC ? ŠVARČA | SAMOSTOJEĆA KUĆA S BAZENOM 382 m² | PARCELA 891 m² | GARAŽA Prodaje se samostojeća kuća u Karlovcu, naselje Švarča, ukupne bruto površine 382,80 m², izgrađena na parceli od 891 m². Kuća je razvedena na tri etaže (suteren, 1. kat i 2. kat), s mogućnošću organizacije....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 150.000 €, 240,00 m2 cca 630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2025.,

www.crozilla.com

Karlovac, Velika Jelsa, 175 m2 dvoetažna kuća na mirnoj lokaciji.Nalazi se na ograđenoj parceli od 579 m2. Pokraj kuće se nalazi garaža 20 m2 i vrtna kućica od 15 m2.U samoj kući uređena je prva etaža od 75 m2. Sastoji se od 2 spavaće sobe, hodnici, kupaonice, WC-a, kuhinja s blagovaonicom,....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 199.000 € na 209.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, KARLOVAC, 209.000 €, 335,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 209.000 €
12.03.2026 - 199.000 €
26.04.2026 - 209.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PROSTRANA OBITELJSKA KUĆA NA JAMADOLU BRP-a 335 m2, dva stana + potkrovlje, sa predivnom pogledom na grad Karlovac. Nekretnina se prostire na parceli od 427 m2. Dvorište je ograđeno. Asfaltirani put je do kuće. I okruženo drugim obiteljskim kućama. Kuća je izgrađena 1970-e godine.....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 195.000 € na 160.000 € - 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOVAC, 160.000 €, 270,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.04.2026 - 195.000 €
04.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.indomio.hr

Karlovac, Stative, kuća 270 m2, 40 m do rijeke Dobre na mirnoj lokaciji. Nalazi se na parceli od 660 m2.Kuća 220 m2 se prostire na 3 etaže. U prizemlju se nalazi garaža, kotlovnica, dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom, hodnik, kupaonica i spremiste. Na prvom katu se nalaze hodnik,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Turanj, 350.000 €, 612,00 m2 cca 570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Kuća, Karlovac, Turanj, 612m2 Prodaje se kuća u Roh - Bau fazi na Turnju tlocrtne površine 204m2. Kuća se sastoji od prizemlja, kata i potkrovlja. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dvije sobe, kupaonice i dnevnog boravka. Kat se sastoji od 3 sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Borlin, 120.000 €, 264,00 m2 cca 460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Karlovac, Borlin, troetažna kuća 200 m2 na odličnoj lokaciji.Nalazi se na ograđenoj parceli od 572 m23 etaže: podruma, prvog kata i potkrovlja. Uređen je prvi kat 75 m2 dok su podrum i potkrovlje u roh bau fazi. Prva etaža se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, hodnika,....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 85.000 €, 209,00 m2 cca 410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com