• GoHome Professional
kuće karlovac Najnovije pala cijena - GoHome
  • kuće karlovac Najnovije pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće karlovac Najnovije pala cijena

  • Za upit "kuće karlovac najnovije pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-7%

Promjena cijene sa 230.000 € na 214.999 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOVAC, 214.999 €, 300,00 m2 cca 720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 230.000 €
10.05.2026 - 214.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća katnica ukupne NKP cca 300 m2 u mjestu Bridići, Velika Jelsa, od grada Karlovca udaljeno na cca 10 minuta vožnje. Kuća,koja se nalazi na parceli od 2107 m2, sastoji se od prizemlja i 2 kata; prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, drvarnice, garaže i 2 pomoćne prostorije.....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 195.000 € na 160.000 € - 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOVAC, 160.000 €, 270,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.04.2026 - 195.000 €
04.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.indomio.hr

Karlovac, Stative, kuća 270 m2, 40 m do rijeke Dobre na mirnoj lokaciji. Nalazi se na parceli od 660 m2.Kuća 220 m2 se prostire na 3 etaže. U prizemlju se nalazi garaža, kotlovnica, dnevni boravak, kuhinja s blagovaonicom, hodnik, kupaonica i spremiste. Na prvom katu se nalaze hodnik,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 182.000 € na 177.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOVAC, 177.000 €, 250,00 m2 cca 710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.09.2025 - 188.000 €
12.11.2025 - 182.000 €
07.03.2026 - 177.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.crozilla.com

Karlovac, Banija, poslovni prostor 250 m2 odlična lokacija za ugostiteljsku djelatnost.Sva oprema za restoran. Rustikalno uređen.Grijanje centralno lož ulje, drvena stolarija, podne obloge brodski pod i kamenGlavni objekt 161,35 m2 se sastoji od 2 uslužne prostorije, kuhinje, 2 WC-a,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 248.000 € na 242.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOVAC, 242.000 €, 200,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 248.000 €
13.05.2026 - 242.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se kuća s prekrasnim pogledom na rijeku Dobru. Lokacija: 8 km od povijesnog Ozalja i samo 5 km od Karlovca, grada 4 rijeke ? Kupe, Korane, Dobre i Mrežnice, te brojnih parkova i zelenih površina, zbog čega nosi i epitet "grad parkova". Opis: Stil gradnje : drvena planinska-Švicarska....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 201.000 € na 194.900 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOVAC, Centar, 194.900 €, 115,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.04.2026 - 225.000 €
15.04.2026 - 210.000 €
15.05.2026 - 201.000 €
22.05.2026 - 194.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stambeni prostor koji se nalazi u prizemnom i katnom -potkrovnom dijelu dvorišne stambene zgrade koji se sastoji od ulaznog prostora i stubišta površine 14,70 m2, dvosobnog stana koji se sastoji od hodnika,kupaone,wc-a,kuhinje sa blagovaonom i kuhinjom površine 55,33 m2....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 145.000 € na 135.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOVAC, Švarča, 135.000 €, 77,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 149.000 €
26.11.2025 - 145.000 €
18.03.2026 - 135.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasna kuća u srcu Karlovca, smještena u mirnom naselju Švarča, na adresi UL. DR. IVANA GRAHE. Ova očaravajuća nekretnina ima ukupnu stambenu površinu od 72 kvadratna metra, a prostire se na parceli veličine 349 + 1611 kvadratnih metara, pružajući dovoljno prostora za....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće karlovac pala cijena (12)
  • kuće karlovac najnovije (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled