• GoHome Professional
kuće karlovac 210 m2 što skuplje - GoHome
  • kuće karlovac 210 m2 što skuplje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće karlovac 210 m2 što skuplje

  • Za upit "kuće karlovac 210 m2 što skuplje" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 992 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 86000 eura
    • do 100000 eura (prosječna cijena)
    • do 130000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-2%

Promjena cijene sa 248.000 € na 242.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, KARLOVAC, 242.000 €, 200,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 248.000 €
13.05.2026 - 242.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća s prekrasnim pogledom na rijeku Dobru. Lokacija: 8 km od povijesnog Ozalja i samo 5 km od Karlovca, grada 4 rijeke ? Kupe, Korane, Dobre i Mrežnice, te brojnih parkova i zelenih površina, zbog čega nosi i epitet "grad parkova". Opis: Stil gradnje : drvena planinska-Švicarska....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 420.000 €, 200,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Uhodan posao na mirnoj lokaciji ? samo kod nas, iskoristite priliku! CASA BELLA iz ponude izdvaja potpuno opremljenu i funkcionalnu kuća s registriranim obiteljskim domom za starije osobe (kapacitet 19 korisnika), smještena u mirnom i ugodnom naselju svega 8 km od centra Karlovca.....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Turanj, 270.000 €, 230,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJEM KUĆU S VELIKIM PARKINGOM I DVORIŠTEM NA GLAVNOJ CESTI NA TURNJU. NAKON IZGRADNJE TURANJSKE OBILAZNICE MIRNA LOKACIJA. KUĆA SE SASTOJI OD 3 ETAŽE: a) U PRIZEMLJU POSLOVNI PROSTOR OD 68 M2, KOTLOVNICA I WC. b) NA 1.KATU STAMBENI PROSTOR KOJI SE SASTOJI OD KUHINJE I DNEVNOG....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće karlovac 210 m2 što skuplje'
85.000 €
85.000 €
149.000 €
  Kuća, KARLOVAC, 258.000 €, 200,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

KARLOVAC, OKOLICA ? u ponudu smo dobili samostojeću kuću ukupne površine 200 kvadrata, smještenu na uređenoj okućnici od 1000 kvadrata. Nekretnina pruža osjećaj topline, privatnosti i boravka u prirodi te predstavlja idealan izbor za obiteljski život, vikend nekretninu ili turističku....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, Mostanje, 250.000 €, 230,31 m2 cca 1090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA: Kuća, Karlovac, Mostanje, 230,31m2 Prodaje se kuća površine 230,31m2 na Mostanju. Kuća se sastoji od 3 stana koji su u Roh-Bau izvedbi. Stanovi su dvosobni, te svaki od njih ima svoje spremište koje se nalazi u pomoćnom objektu. Svaki od stanova ima svoj zaseban ulaz. Kuća....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 150.000 €, 200,00 m2 cca 750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se kuća u Luščiću ukupne površine 192 m², smještena na parceli od 392 m². Objekt se sastoji od prizemlja i kata, pri čemu svaka etaža ima 91 m² stambenog prostora. Kuća je za adaptaciju ili rušenje, što pruža odličnu priliku za investiciju ili izgradnju novog objekta prema....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 90.000 €, 196,00 m2 cca 460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Poslovna zgrada površine 196 m2 na parceli površine 693 m2 u Vukmaniću. Prva etaža sastoji se od ulaznog prostora, dvije velike prostorije, WC-a i spremišta. Unutarnjim stepeništem spušta se na nižu etažu koja se sastoji od jedne velike prostorije te dva manja spremišta. Vanjskim....

 
 
 
  Kuća, KARLOVAC, 50.000 €, 210,00 m2 cca 240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi imamo devastiranu prizemnicu od 210m2 sa velikom okućnicom od 2728m2 izgradnje prije 1968 godine sada u zoni građenja! Sva infrastruktura u blizini! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske kupoprodajne djelatnosti kao i naplata....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more