• GoHome Professional
kuće kaprije Zadnjih 14 dana - GoHome
  • kuće kaprije Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće kaprije Zadnjih 14 dana

  • Za upit "kuće kaprije zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KAPRIJE, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Kuća s dvije jedinice, Kaprije, Šibenik- Okolica .

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 488.000 €, 180,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća na otoku Kapriju ? 3 etaže s panoramskim pogledom na more Lokacija: Otok Kaprije, Šibenski arhipelag Udaljenost od mora: 60 m Površina kuće: 180 m² Površina zemljišta: 500 m² Opis nekretnine: Ova šarmantna kuća na tri etaže smještena je svega nekoliko koraka od mora i pruža spektakularan,....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.11.2025.,

www.eurovilla.hr

Na otoku Kapriju, u neposrednoj blizini mora, prodaje se održavana i potpuno namještena kuća ukupne površine cca 130 m², izgrađena na parceli od 226 m². Kuća se sastoji od dvije stambene jedinice koje zajedno čine idealnu kombinaciju privatnosti i prostranosti, savršenu za odmor ili....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 164.900 €, 95,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se nedovršena kuća na prekrasnom otoku Kaprije. Kuća ima ukupnu površinu od cca 95 m2, a sastoji se od prizemlja i potkrovlja, a što omogućuje uređenje prema vlastitim željama. Dvorište površine 65 m2 pruža prekrasan pogled na more i idealno je za opuštanje u mirnom otočnom....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 425.000 €, 110,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

KAPRIJE PREKRSANA KUĆA NA SAMOM MORU 110 M2 Kaprije je mali otok površine 7,11 kilometara kvadratnih, a nalazi oko 15 km jugozapadno od Šibenika. Nazvan je po mediteranskoj biljci kapara, čiji pupoljci služe kao začin. Jedino naselje na otoku također se zove Kaprije, a okružuju ga....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 260.000 €, 158,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prekrasnom otoku Kapriju, jednom od najmirnijih i najautentičnijih dijelova šibenskog arhipelaga, prodaje se useljiva kuća koja spaja mediteransku tradiciju, privatnost i osjećaj pravog odmora. Smještena je u zelenilu, svega 100 metara od mora, s prvim susjedima udaljenima oko....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 380.000 €, 166,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća površine 166 m2 na otoku Kapriju. Kuća se sastoji od prizemlja, kata i potkrovlja i nalazi se na zemljištu površine 420 m2. Posjeduje priključke struje, vode i telefona, ima i vlastitu gusternu za vodu, a odvodnja je spojena na septičku jamu. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno namještena samostojeća kuća na otoku Kapriju smještena na parceli od 226 m², južno orijentirana pa je osvijetljena cijeli dan i samo 100 m udaljena od mora. Kuća je spojena na vodovod, ima vlastitu gusternu i septičku jamu, dok su prozori PVC. Vlasništvo je uredno,....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 488.000 €, 180,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

.::: Predivna kuća sa 4 app na otoku Kapriju :::. Na izvrsnoj lokaciji na otoku Kaprije u 3. redu do mora smještena je prekrasna samostojeća kuća. Nalazi se samo 50 metara do plaže i 450 metara do pristaništa u centru mjesta a 300m do novog pristaništa. Na parceli od 504 m2 kuća raspolaže....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 350.000 €, 146,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća na mirnom otoku Kapriju, prvi red do mora. Kuća ima veliki potencijal jer se nalazi na predivnom Kapriju koji je idealan otok za bijeg od gradske vreve. Smješten na središnjem dijelu šibenskog arhipelaga, Kaprije ima 7,11 km2 i nazvan je po mediteranskoj biljici....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće kaprije (24)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.