- kuće kaprije Najnovije

  • Za upit "kuće kaprije najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KAPRIJE, 73.000 €, 56,00 m2 cca 1300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KAPRIJE, ŠIBENIK - Kamena kućica, 150 m od mora Prodajemo suvlasnički dio kamene kuće 2/1 na prekrasnom otoku Kaprije, šibenskog arhipelaga. Kuća se nalazi na 150 metara od mora i centra istoimenog mjesta Kaprije. Nekretnina se sastoji od dvije spavaće sobe (17m² i 8,8m²), hodnika....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.11.2025.,

www.eurovilla.hr

Na otoku Kapriju, u neposrednoj blizini mora, prodaje se održavana i potpuno namještena kuća ukupne površine cca 130 m², izgrađena na parceli od 226 m². Kuća se sastoji od dvije stambene jedinice koje zajedno čine idealnu kombinaciju privatnosti i prostranosti, savršenu za odmor ili....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Kuća s dvije jedinice, Kaprije, Šibenik- Okolica .

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 260.000 €, 158,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prekrasnom otoku Kapriju, jednom od najmirnijih i najautentičnijih dijelova šibenskog arhipelaga, prodaje se useljiva kuća koja spaja mediteransku tradiciju, privatnost i osjećaj pravog odmora. Smještena je u zelenilu, svega 100 metara od mora, s prvim susjedima udaljenima oko....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 425.000 €, 110,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

KAPRIJE PREKRSANA KUĆA NA SAMOM MORU 110 M2 Kaprije je mali otok površine 7,11 kilometara kvadratnih, a nalazi oko 15 km jugozapadno od Šibenika. Nazvan je po mediteranskoj biljci kapara, čiji pupoljci služe kao začin. Jedino naselje na otoku također se zove Kaprije, a okružuju ga....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 488.000 €, 180,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća na otoku Kapriju ? 3 etaže s panoramskim pogledom na more Lokacija: Otok Kaprije, Šibenski arhipelag Udaljenost od mora: 60 m Površina kuće: 180 m² Površina zemljišta: 500 m² Opis nekretnine: Ova šarmantna kuća na tri etaže smještena je svega nekoliko koraka od mora i pruža spektakularan,....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća s dvije jedinice, 100m od mora Kuća s dvije jedinice, Kaprije, Šibenik- Okolica Na parceli od 226 m² nalaze se dvije jedinice, koje zajedno čine idealan omjer otvorenog i zatvorenog prostora. Prva kuća sastoji se od kuhinje i dnevnog boravaka s izlazom na natkrivenu terasu okruženu....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 164.900 €, 95,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se nedovršena kuća na prekrasnom otoku Kaprije. Kuća ima ukupnu površinu od cca 95 m2, a sastoji se od prizemlja i potkrovlja, a što omogućuje uređenje prema vlastitim željama. Dvorište površine 65 m2 pruža prekrasan pogled na more i idealno je za opuštanje u mirnom otočnom....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 488.000 €, 180,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

.::: Predivna kuća sa 4 app na otoku Kapriju :::. Na izvrsnoj lokaciji na otoku Kaprije u 3. redu do mora smještena je prekrasna samostojeća kuća. Nalazi se samo 50 metara do plaže i 450 metara do pristaništa u centru mjesta a 300m do novog pristaništa. Na parceli od 504 m2 kuća raspolaže....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 180.000 €, 118,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća na predivnom otoku Kapriju. Kuća površine 118 m2 rasprostire se na dvije etaže. Na donjoj etaži nalaze se kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak, dok su na katu dvije spavaće sobe, te jedna velika prazna prostorija. S gornje etaže se pruža pogled na more. WC se....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • kuće kaprije (24)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com