- kuće kaprije što jeftinije

  • Za upit "kuće kaprije što jeftinije" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 2.214 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosječna cijena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, KAPRIJE, 164.900 €, 95,00 m2 cca 1740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se nedovršena kuća na prekrasnom otoku Kaprije. Kuća ima ukupnu površinu od cca 95 m2, a sastoji se od prizemlja i potkrovlja, a što omogućuje uređenje prema vlastitim željama. Dvorište površine 65 m2 pruža prekrasan pogled na more i idealno je za opuštanje u mirnom otočnom....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 180.000 €, 118,00 m2 cca 1530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća na predivnom otoku Kapriju. Kuća površine 118 m2 rasprostire se na dvije etaže. Na donjoj etaži nalaze se kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak, dok su na katu dvije spavaće sobe, te jedna velika prazna prostorija. S gornje etaže se pruža pogled na more. WC se....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 210.000 €, 150,00 m2 cca 1400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnom, prekrasnom otoku Kapriju prodaje se kamena katnica površine 150 m2, neposredno uz more. Prvi red do mora, nalazi se kuća s dva stana i vanjskim stubištem, pogodna za renovaciju. Tlocrtne površine 75 m2, svaki stan ostavlja mogućnost renovacije po vlastitim željama. Idealna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće kaprije što jeftinije'
73.000 €
260.000 €
260.000 €
  Kuća, KAPRIJE, 219.000 €, 120,00 m2 cca 1830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se predivna kamena kuća površine 120 m2 s pogledom na more i arhipelag te prekrasnom okućnicom od 450 m². Smještena na idiličnoj lokaciji otoka Kaprije u Šibenskom arhipelagu, južna Hrvatska, samo 2-3 minute hoda od centra mjesta, trgovine, caffe bara restorana i trajektnog....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Kuća s dvije jedinice, Kaprije, Šibenik- Okolica .

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 260.000 €, 158,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prekrasnom otoku Kapriju, jednom od najmirnijih i najautentičnijih dijelova šibenskog arhipelaga, prodaje se useljiva kuća koja spaja mediteransku tradiciju, privatnost i osjećaj pravog odmora. Smještena je u zelenilu, svega 100 metara od mora, s prvim susjedima udaljenima oko....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju kuća na Kapriju, samo 100 m od mora. Na maloj uzvisini, s pogledom na more, i parceli površine 226 m2, nalazi se odmah useljiva kuća s dva stana. Na prizemnoj etaži se u jednom dijelu nalazi spavaća soba i kupaonica s terasom ispred, a u drugom dijelu kuhinja i dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća s dvije jedinice, 100m od mora Kuća s dvije jedinice, Kaprije, Šibenik- Okolica Na parceli od 226 m² nalaze se dvije jedinice, koje zajedno čine idealan omjer otvorenog i zatvorenog prostora. Prva kuća sastoji se od kuhinje i dnevnog boravaka s izlazom na natkrivenu terasu okruženu....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 350.000 €, 146,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kuća na mirnom otoku Kapriju, prvi red do mora. Kuća ima veliki potencijal jer se nalazi na predivnom Kapriju koji je idealan otok za bijeg od gradske vreve. Smješten na središnjem dijelu šibenskog arhipelaga, Kaprije ima 7,11 km2 i nazvan je po mediteranskoj biljici....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 380.000 €, 166,00 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća površine 166 m2 na otoku Kapriju. Kuća se sastoji od prizemlja, kata i potkrovlja i nalazi se na zemljištu površine 420 m2. Posjeduje priključke struje, vode i telefona, ima i vlastitu gusternu za vodu, a odvodnja je spojena na septičku jamu. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 425.000 €, 110,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

KAPRIJE PREKRSANA KUĆA NA SAMOM MORU 110 M2 Kaprije je mali otok površine 7,11 kilometara kvadratnih, a nalazi oko 15 km jugozapadno od Šibenika. Nazvan je po mediteranskoj biljci kapara, čiji pupoljci služe kao začin. Jedino naselje na otoku također se zove Kaprije, a okružuju ga....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 488.000 €, 180,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća na otoku Kapriju ? 3 etaže s panoramskim pogledom na more Lokacija: Otok Kaprije, Šibenski arhipelag Udaljenost od mora: 60 m Površina kuće: 180 m² Površina zemljišta: 500 m² Opis nekretnine: Ova šarmantna kuća na tri etaže smještena je svega nekoliko koraka od mora i pruža spektakularan,....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 488.000 €, 180,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Kaprije, prekrasna kuća s apartmanima, 180 m². Prodaje se potpuno namještena i opremljena, te idealna za odmor ili turistički najam.Izgrađena na tri etaže, na parceli od 504 m², sastoji se od prizemlja u kojem se nalazi stan s dnevnim boravkom s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonica,....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 488.000 €, 180,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća s tri odvojene cjeline na Kapriju ? pogled na more Lokacija: otok Kaprije (Šibenski arhipelag) Udaljenost do mora: oko 60 metara Ukupna površina kuće: 180 m² Parcela: 500 m² Na atraktivnoj i tihoj lokaciji smjestila se ova kuća koja se proteže kroz tri razine i nudi otvoren pogled....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 488.000 €, 180,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

.::: Predivna kuća sa 4 app na otoku Kapriju :::. Na izvrsnoj lokaciji na otoku Kaprije u 3. redu do mora smještena je prekrasna samostojeća kuća. Nalazi se samo 50 metara do plaže i 450 metara do pristaništa u centru mjesta a 300m do novog pristaništa. Na parceli od 504 m2 kuća raspolaže....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, 550.000 €, 124,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

.::: Mediteranska vila na otoku Kaprije :::. Na slikovitom otoku Kaprije, na lijepoj i mirnoj lokaciji, prodaje se samostojeća mediteranska vila koja nudi 124m2 korisne površine. Kuća sadrži suteren i prizemlje a nalazi se na prostranoj parceli od 953m2 koju krasi pregršt bilja. U....

 
 
 
  Kuća, KAPRIJE, Na upit, 180,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2023.,

www.terradalmatica.hr

Na otoku Kaprije se prodaje kuća na tri etaže s predivnim pogledom na more. Nalazi se na udaljenosti manjoj od 100 metara od mora . Kuća ima ukupnu stambenu površinu od 180 m², a sagrađena je na zemljištu veličine 504 m². Namješten, Roštilj, Spremište, Terasa, Garaža.

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja